To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole - pl. Zgody Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monika121975
Bardzo proszę o opinię nt tego przedszkola icon_smile.gif
mama_dudusia
Moniko,czyzbys sie zamierzala,do poslania swej pociechy do tegoz przedszkola od wrzesnia?
Niestety nie pomoge w wystawieniu opinii ale ja tez daje tam mojego Dudunia od wrzesnia.Gdzie mieszkasz?

Pare moich znajomych ma dzieci "po tym przedszkolu"i nikt nigdy zlego slowa nie powiedzial na jego temat.

Ja najbardziej martwilam sie opinia naszego"trojkąta",ze tam chodza dzieci z rodzin patologiczno-pijackich....ale rzeczywiscie,dobrze kolezanki mi mowia...takie dzieci nie chodza do przedszkoli bo rodzicom szkoda 3 stowek na pobyt!No tak.To fakt.Zagladam tam na podworko i widze jacy rodzice przychodza po dzieci.Zadbani,zadni tam potencjalni...no wiesz....Wiec troche odetchnelam.Mysle,ze bedzie w porzadku. icon_wink.gif
Napisz cos o was.
A moze chadzasz na Niskie Łąki na spacerki?
monika121975
Hej. Nieczęsto tu zaglądam więc dlatego piszę dopiero teraz:)
Marta dostała się do przedszkola praktycznie już teraz -czekamy tylko aż choroba minie i startujemy.
Nie mieszkamy w tej okolicy - przedszkole to wybraliśmy, bo znajduje się w odległości 3 min od mojej pracy icon_smile.gif
Kasia-Wrocław
Mój syn chodzi do tego przedszkola. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie są naprawdę bardzo miłe. Przedszkole jest ogólnie w porządku.

A co do Niskich Łąk, to chodzę tam często na spacery z dziećmi.

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.