Witam!
Chorzowianki ( i nie tylko) proszÄ™ o pomoc.
Wkrótce przeprowadzam się z Wrocławia do Chorzowa. Mam przedszkolaka, któremu muszę znaleźć przedszkole nie znając miasta.......... W marzec już za pasem.
Będę mieszkała nad samym Stawem Amelung, ul. 3 Maja. Wiem, że dookoła jest pare przedszkoli i wiem,że osobiście tam będe musiała pojechać i porozglądac się.... Ale jak będę miała jakiś namiar na dobrą placówkę, to mi będzie ławiej i oszczędzi sporo czasu....( bo jednak odległość z Wrocka, to już wycieczka). Nie zależy mi na nowym budynku czy nowych meblach, zabawkach itp.. a na poziomie nauczania. Wrocławskie przedszkole, które niechętnie opuszczamy jest bardzo dobre, ze swoim programem, dobrą kadrą. Nachodziłam się trochę po tutejszych przedszkolach i mam porównanie, jak mogą się one między sobą różnić....
Mam samochód, więc odległość nie stanowi problemu. Prosze też i ew namiary na przedszkola prywatne i opinie.
Jak już zawracam Wam głowę, to dorzućcie info o jakiejś przychodni w okolicach, bo przecież kartę zdrowia też muszę przenieść. Dopiero studiuję mapę, jestem przerażona, więc miejcie serce i pomóżcie!!!

Pozdrawiam serdecznie jeszcze z Wrocławia
honey