To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chorzów-Szukam-Najlepsze-Przedszkole-Pilnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey
Witam!
Chorzowianki ( i nie tylko) proszÄ™ o pomoc.
Wkrótce przeprowadzam się z Wrocławia do Chorzowa. Mam przedszkolaka, któremu muszę znaleźć przedszkole nie znając miasta.......... W marzec już za pasem.
Będę mieszkała nad samym Stawem Amelung, ul. 3 Maja. Wiem, że dookoła jest pare przedszkoli i wiem,że osobiście tam będe musiała pojechać i porozglądac się.... Ale jak będę miała jakiś namiar na dobrą placówkę, to mi będzie ławiej i oszczędzi sporo czasu....( bo jednak odległość z Wrocka, to już wycieczka). Nie zależy mi na nowym budynku czy nowych meblach, zabawkach itp.. a na poziomie nauczania. Wrocławskie przedszkole, które niechętnie opuszczamy jest bardzo dobre, ze swoim programem, dobrą kadrą. Nachodziłam się trochę po tutejszych przedszkolach i mam porównanie, jak mogą się one między sobą różnić....
Mam samochód, więc odległość nie stanowi problemu. Prosze też i ew namiary na przedszkola prywatne i opinie.
Jak już zawracam Wam głowę, to dorzućcie info o jakiejś przychodni w okolicach, bo przecież kartę zdrowia też muszę przenieść. Dopiero studiuję mapę, jestem przerażona, więc miejcie serce i pomóżcie!!!

Pozdrawiam serdecznie jeszcze z Wrocławia
honey
_________________
mamajola
Witam.
Najbliższa poradnia jest na ul. Beskidzkiej 3.
A teraz przedszkola :
- ul. Wandy 34 - lecz niestety tego przedszkola nie znam.
-ul.Lompy 16 - gdy sobie robiłam wycieczki po przedszkolach z dzieckiem to mały stwierdził że chodzić tam nie będzie bo mu się nie podoba.
- ul.Floriańska 37 - jest troszkę dalej ale piszesz że masz samochód.
Mój syn chodził do tego przedszkola i lubił tam chodzić po przejściu dzieci do szkoły nauczyciele mówią że dzieci są dobrze przygotowani do nauki.
A tak na marginesie to sama zapisuję tam od września drugiego szkraba.
Myślę że choć troszkę pomogłam. Pozdrawiam.
Honey
Witaj Jolu!
serdeczne dzięki za pomoc. Przejrzałam stronę przedszkola na Lipińskiej i wygląda całkiem fajnie i chyba tam uderze na pierwszy ogień a potem na Wandy. Już coś nie coś wiem, bo dzwoniłam i chyba nie będzie problemu z przeniesieniem.
Jeszcze raz dzięki! i do zobaczenia icon_smile.gif

honey
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.