To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wreszcie w ciąży ... ale nie takiej jak chciałam ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiunia_1984
WITAJCIE KOBIETKI. MOZE MNIE PAMIETACIE, JAK PISALAM WCZESNIEJ, JAK BARDZO PRAGNELAM MIEC DZIDZIA ALE NIE ZACHODZILAM W CIAZE.
MINELO 2 LATA PO PORONIENIU...
JESTEM W CIAZY...
ALE JEST TO CIAZA Z GWALTU, JESTEM SZCZESLIWA I NIE.
JEST DZIECINKA, ALE CO JA POWIEM MOJEMU FACETOWI, JEST W DELEGACJI, A TAK CHCIALAM Z NIM, A TO CO MNIE SPOTKALO TO STRACH, ALE JEST DZIECKO...
NIE WIEM ... icon_sad.gif
Ptasia
Kasiunia witaj szczerze mówiac nie wim co ci odpowiedziec takie sprawy to prawdziwe ludzkie dramaty z kropelką miłości jaka rosnie pod twym sercem.Chyba nic ci nie doradze ze swoim facetem musisz porozmawiac tak czy inaczej szczerze lub nie do konca nie wiem to sa decyzje które musisz podjac sama ale my tu bedziemy cie wspierały jaka bys nie podjeła decyzję icon_smile.gif
Madziara78
Kasia myślę że Ptasia ma całkowitą rację, decyzję musisz podjąć razem z "facetem" icon_wink.gif i my nie mamy prawa w nią ingerować... Jesteśmy tu po to by się wzajemnie wspierać i to zrobimy, jaka by nie była wasza decyzja. przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Życie jest cholernie niesprawiedliwe... i pełne wyborów, jedne z nich są łatwiejsze inne trudniejsze... icon_rolleyes.gif
Kocurek
Kasiu, przytulam CiÄ™ wirtualnie w tÄ™ rzeszowskÄ… noc...

Ja mogę Ci napisać, co ja CHYBA zrobiłabym na Twoim miejscu...
Powiedziałabym swojemu facetowi o wszystkim. Ale wszystko zależy od okoliczności - chociaż wiem, że nieszczerość dotycząca takiej ważnej rzeczy może być... hm, nawet tragiczna w skutkach.
Może życie serwuje Wam jakiś sprawdzian? Waszego związku?

Cokolwiek zrobisz zrób tak, żebyś nigdy nie żałowała, że właśnie tak postąpiłaś. Życzę Ci dużo siły przytul.gif:
Kasiunia_1984
Dziekuje za wsparcie, za odpowiedz, tak porozmawiam z Nim. Wiem juz jak bedzie, On jest taki, ze zaakceptuje to, godzi sie ze wszystkim, powie: "Nie martw sie Duszeczku, na tej ziemi nie zostawie Cie, poradzimy sobie" Jestem szczesliwa, ze Go mam i wszystkim Wam kobietki zycze takiego mezczyzny. Poki co, ciaza daje znac, jest mi niedobrze, odrzucilo mnie od palenia, picia kawy, najchetniej to bym spala...
Bedzie dobrze, ale najbardziej sie boje 4 mies. by nie powtorzylo sie to co 2 lata temu, 21 stycznia 2005 r.
Pozdrawiam Was, przytulam i 3majcie sie. By w Nowym Roku spelnily sie Wasze wszystkie marzenia !!! icon_smile.gif
AnkaSkikanka
A co ze sprawdzą gwałtu? Radośnie rozgląda się za następną ofiarą? Nie warto go przyszpilić?
ewita 77
Matko...... jestem wstrząśnięta twoją historią icon_sad.gif .
Jakie to smutne.....
Jednak życzę Ci aby wszystko dobrze się ułozyło przytul.gif .
Bądź dzielna.....chyba już jesteś icon_biggrin.gif .
m4rusia
Kasiuniu mocno Cię tulę i życzę dużo siły przytul.gif . Podejmij najsłuszniejszą decyzję wraz ze swoim mężczyzną. Trzymam kciuki
Kocurek
Hej, Kasiunia, co tam u Ciebie słychać?
Kasiunia_1984
Jest dobrze kobietki. Dziekuje !!! Tylko te mdlosci ale ok 13 tyg. przejda
<jeszcze 7 tyg. meczarni> ale wytrzymam, wazne ze jest dzidzia icon_smile.gif Tadziu jest kochany, co mnie tuli, co o mnie dba, co troszczy sie ! Dziekuje Bogu ze taki mezczyzna jest przy mnie. Juz nie moze sie doczekac. Dziekuje dziewczyny za wsparcie, Wam zycze wszystkiego dobrego, by 2007 rok przyniosl Wam same dobvre dni. Buziaczki.
asiaad2
przytul.gif To super że masz takie oparcie
mama nadzieja
Kasiunia
Los wiedział komu ma dać takiego dziecko, mąż Cie wspira, Ty chcesz tego dzieciątka i wszystko i odzruć złe fluidy, nie myśl o przeszłości i nieudanej ciązy, Broń Cie Panie Boże, bo na dupsko dostaniesz. |Myśl pozytywnie, będzie wszystko dobrze...
Trzymam kciuki, daj znać czy będzi echłopk czy dziewunia...
Kocurek
CYTAT(Kasiunia_1984)
Jest dobrze kobietki. Dziekuje !!! Tylko te mdlosci ale ok 13 tyg. przejda  
<jeszcze 7 tyg. meczarni> ale wytrzymam, wazne ze jest dzidzia icon_smile.gif Tadziu jest kochany, co mnie tuli, co o mnie dba, co troszczy sie ! Dziekuje Bogu ze taki mezczyzna jest przy mnie. Juz nie moze sie doczekac. Dziekuje dziewczyny za wsparcie, Wam zycze wszystkiego dobrego, by 2007 rok przyniosl Wam same dobvre dni. Buziaczki.


Kasiunia, napisałaś, że jest dobrze - i to dobrze! - ale nie napisałaś, jak właściwie rozwiazałaś tę sytuację.

CYTAT(plombiusz)
A co ze sprawdzą gwałtu? Radośnie rozgląda się za następną ofiarą? Nie warto go przyszpilić?


Nad tym tez się zastanawiałam...
shira
Kasiunia- przeczytałam twojego posta i mnie zatkało.
dobrze że masz takiego cudownego mężczyznę przy swoim boku.
Napisz jak siÄ™ czujesz.
Pozdrawiam ciÄ™ gorÄ…co. przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Szkoda tylko że sprawca zapewne nie poniesie żadnych konsekwencji.
angel0025
a mi cos tu sie dziwnego wydaje...sorki ale ja nie kumam twojego zachowania
Kocurek
[quote=Kasiunia_1984]Wiem czym to może zagrażac, takim samym malenstwem jak ja 50%, moj partner jest wysoki, ale czy wzrost jest najwazniejszy?![/quote]
Przepraszam, że tak z innej beczki, ale czegoś nie rozumiem:
Piszesz raz, że zostałaś zgwałcona, później na staraczkach, że zaszłaś dzięki obserwacji śluzu itp. Teraz, że Twój partner jest wysoki, który przepraszam?? icon_eek.gif Trochę to dla mnie niejasne, to i jeszcze pare innych rzeczy? icon_eek.gif

[quote=Kasiunia_1984]WITAJCIE KOBIETKI. MOZE MNIE PAMIETACIE, JAK PISALAM WCZESNIEJ, JAK BARDZO PRAGNELAM MIEC DZIDZIA ALE NIE ZACHODZILAM W CIAZE.
MINELO 2 LATA PO PORONIENIU...
JESTEM W CIAZY...
ALE JEST TO CIAZA Z GWALTU, JESTEM SZCZESLIWA I NIE.
JEST DZIECINKA, ALE CO JA POWIEM MOJEMU FACETOWI, JEST W DELEGACJI, A TAK CHCIALAM Z NIM, A TO CO MNIE SPOTKALO TO STRACH, ALE JEST DZIECKO...
NIE WIEM ... icon_sad.gif[/quote]

[quote=Kasiunia_1984]A ja zaszłam bo obserwowałam u siebie owulację, tj. ból po prawej stronie albo po lewej, tak to sie sprawdza, przytul.gif[/quote]

[quote=Kasiunia_1984]Witaj, ja mam 22 lata w wieku 21 lat poronilam w 14 tygodniu, to byla ciaza martwa. .[/quote]

[quote=Kasiunia_1984] nie łam się, sama jestem po poronieniu, 2 lata temu poroniłam w 16 tc. [/quote][/quote]

No comments
goszka
Czyżby to był kolejny troll ?
Strasznie siÄ™ dziewczyna gubi zeznaniach icon_wink.gif
angel0025
dlatego wlasnie pisze ze wydaje mi sie tu cos dziwnego. facet zgwalcil a ona nic z tego nie zrobila. po drugie niewiem czy az tak sie da pokochac dziecko z gwaltu. po trzecie nie chce nikogo urazic ale wydaje mi sie ze ta cala kasia to desperatka
goszka
CYTAT(angel0025)
wydaje mi sie ze ta cala kasia to desperatka



też tak sądzę wink.gif

nawet nie wiem czy ta ciąża jest prawidzwa czy też wymyślona icon_rolleyes.gif
Małgosia22
sory dziewczyny ale ta kasia pojawia sie jak poranna rosa na co drugim forum i pisz takie głupoty nie wiem ,czy robi to specjalnie czy nie umie sobie poradzic z jakimiś problemami z przeszłości to nie jest zbyt miłe kiedy okazuje się ,ze nasze wspułczucie i troska trafia w rence manipulacji i kpin nie ładnie kasiu nie lepiej mówić prawde to prostrze i nikt nas za to nie potępi .Na dodatek możesz kogoś zranić swoimi wymysłami przemyśl to
Misiu
wiesz ktoś Cię zgwałcił??ale jak to sie stało???na pewno powiedz swojemu mężczyżnie,ale to troszkę mnie zszokowało!!!!
angel0025
ta kasiunia pisze jeszcze na innych watkach i na innych forach np e-mama. to jakas zakrecona debilka jest!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszedzie kreci i chrzani od rzeczy raniÄ…c inne osoby!
Misiu
chciałam napisac ze tego też nie rozumiem,a angel0025 posądziła mnie za ja to jestem ta Kasiunia tylko dlatego że moje pytania wydawały jej sie głupie.Mam 24,lata i nie wiem jeszcze wielu rzeczy wieć pytam,i głupio mi było bo wchodziłam na te strone by sie czegoś dowiedziec a angel...po mnie pojechał icon_cry.gif przykro m,a Ty kasiunia pomyśl co piszesz!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.