To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cesarka prywatnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewelinka24
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem tu nowa ale czytam wszystkie wasze posty icon_smile.gif Mam takie pytanie, czy któraś z Was wie może gdzie można zrobić cesarkę prywatnie we Wrocławiu? Jeśli któraś z Was ma jakieś namiary to będę wdzięczna!
wroc
Ja mam - mój lekarz dał mi nr tel innego lekarza, kóry pracuje na klinikach i tnie za kaske:)
mama_do_kwadratu
A czy istnieje wskazanie do cesarskiego cięcia?
grzałka
CYTAT(mama_do_kwadratu)
A czy istnieje wskazanie do cesarskiego cięcia?


jak istnieje wskazanie to kasa raczej niepotrzebna
mama_do_kwadratu
CYTAT(grzalka)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
A czy istnieje wskazanie do cesarskiego cięcia?


jak istnieje wskazanie to kasa raczej niepotrzebna

no tak, ale może jest wskazanie, lecz pacjentka chce mieć cięcie w klinice prywatnej i pyta kto "tnie za kaskę"
grzałka
ano może i tak...
ewelinka24
Nie, nie mam wskazania do cesarki. Więc szukam prywatnie.
Owca
ewelinka24 Ty sie zastanow lepiej, zebys pozniej nie zalowala do konca zycia icon_rolleyes.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(ewelinka24)
Nie, nie mam wskazania do cesarki. Więc szukam prywatnie.

A myślisz, że cesarskie cięcie to jest super i bezbolesne i w ogóle super?
Nie jest.
Guciowa
hm na klinikach kosztuje 1500zl conajmniej własnie nie dawno byłam świadkiem
jak koleżanka z sali w której leżałam zamówiła sobie cesarkę na zamówienie faktycznie na klinikach lekarze nastawieni są na kasę i tylko kasę tylko że lekarz który wyłudził te 1500zł nie poinformował jej że dzidziuś i tak siedzi w brzusiu na nóżkach i zapłaciła za friko te 1500żl bo cesarka i tak i tak musiała być wykonana
OSOBIŚCIE BRZYDZĘ SIĘ DAWANIEM W ŁAPE BO PRZEZ DAWANIE W ŁĄPĘ PACJENTKI KTÓRE NIE STAĆ NA TAKIE PRZYWILEJE TYPU CESARKA NA ŻYCZENIE ITP SĄ TRAKTOWANE JAK PACJENTKI NIŻSZEJ KATEGORII
A PODATKI WSZYSCY PŁACIMY icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.