To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szczepionka przeciw grypie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Bardzo chcę się zaszczepić przed tą okropną jesienią coby mojemu dzidziaczkowi w domu nie prątkować. Zastanawiam się którą szczepionkę wybrać bo tyle ich na rynku a ja jeszcze nigdy się nie szczepiłam.

No więc: która najlepsza icon_question.gif
Wbmot
Nie ma regóły - każdy będzie zachwalał tą,którą sam się zaszczepił icon_wink.gif bo niby skąd ma znać inne?

To samo pytanie zadałam mojemu lekarzowi i pediatrze...

Każdy twierdzi to samo, że szczepów wirusów i bakterii jest tak dużo, że nigdy nie zaszczepisz się przeciw wszystkim.

Zaszczepisz się przeciw jednym, a zachorujesz na drugie...

Ja chyba nie będę się szczepić. Chciałam chociaż zaszczepić Oliwię, ale skoro nie ma pewności, że to coś da...
Jutta
Z tymi szczepionkami bywa ronie, macie racje icon_rolleyes.gif
ale cala moja rodzina szczepi sie od jakichs 5 lat i musze powiedzec, ze oprocz przeziebienia zadno z nas nie zachorowalo na grype icon_lol.gif Uwazam, ze taka szczepionka pozwoli przejsc lagodniej chorobe, dlatego jesli tylko masz okazje zaszczep sie icon_lol.gif
Anuk
hmmmmmm ja się nie szczepiłam, moja rodzina też i nie chorujemy (odpukać) na grypsko przez ostatnie 2 czy 3 sezony. Uodparniamy się natomiast homeopatią. Łykamy przez cały sezon infekcyjny krople L52! W tym roku mam zamiar dodatkowo wykorzystać homeopatyczną szczepionkę p/grypową, gdyż w ubiegłym roku powikłania grypowe były paskudne. Jeśli ktoś jest zainteresowany - mogę podać nazwę.
Beata Białystok
Anuk poproszę o nazwę tej szczepionki p/grypowej icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Anuk, ja też bardzo proszę.
Agnisma
A stosował ktoś tę doustną szczepionkę, tak mocno rozreklamowaną w TV icon_question.gif
Beata Białystok
Anuk prosiłam Ciebie o nazwę homeopatycznej szczepionki przeciw grypowej i nie podałaś icon_cry.gif
Anuk
Witaj Beatko, miałam troszkę zawirowań i mało czasu,ale już podaję :

Influensinum CH-9 lub CH-15 (firmy Boiron)
Beata Białystok
Anuk dziękuję icon_biggrin.gif
Jaco
Anuk,
A czy ją można zaserwować maluczkiemu 17 miesięcznemu chłopczykowi? A kropelki l-52 też?

Napisz proszę, bo ja korzystam z homeopatii często, ale raczej jak się coś zaczyna dziać a nie przed i zielona jestem jak szczpiorek na wiosnę.

A czy tę szczepionkę można połączyć ze zwykłą? Bo zastanawiam się nad zaszczepieniem siebie + homepatyczna szczepionka a dla synka tylko homeopatyczna.
Anuk
Jacobina - maluszkowi 17 miesiecznemu podalabym raczej Oscillococinum (polowe fiolki rozpuscic w lyzeczce przegotowanej chlodnej wody i dac mu do wypicia 15 minut przed posilkiem). Dawke taka dajesz 1x w tygodniu. Zapobiegawczo.

L52 - jak najbardziej 3 kropelki na 1/2 lyzeczki wody. Jesli zapobigawczo to 1 x dziennie, a leczniczo co 15 minut jedna dawka.

PS. przepraszam za brak polskich liter. Mam problem z kompem.
MamaJiP
Ja mojej córce daje DOLIVAXIL szczepionkę doustną na grypę.
Koszt nie wielki tylko 16,50 i słyszę coraz pochlebnych opini że, chroni przed zachorowaniem.
Zobaczymy jak skończy brać za około 5 tygodni.

Kuracja trwa raz w tygodniu jedna dawka a czwarta po miesiącu.
Są 4 dawki ostatnią bierzesz miesiąc po trzeciej.
Mam nadzieję że, nie namieszałam wink.gif
Asieńka
icon_question.gif Mam pytanie do dziewczyn, które szczepiły się przeciwko grypie.
Jak się czułyście po szczepieniu? Czy były jakieś "efekty uboczne" szczepionki? Pytam, bo słyszałam opinie, że niektórzy lekko gorączkowali, itp.
Wbmot
[quote="Asieńka
Jak się czułyście po szczepieniu? Czy były jakieś "efekty uboczne" szczepionki?[/quote]


Ja się szczepiłam miesiąc temu. Było to moje pierwsze szczepienie przeciw grypie w moim życiu.


NIc mi potem nie było i nie jest.

Jestem zdrowa, świetnie się czuję icon_biggrin.gif

W tym czasie chorował już mój mąż i moje dzieci... a ja nie icon_biggrin.gif
Jaco
Anuk,
Osscilococillum to mój mały jak cukierki traktuje icon_lol.gif
Muszę przed nim chować głęboko, bo inaczej co chwila przychodzi i mówi mi "dam" czyli daj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.