To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Parlodel Parlodel Parlodel

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

♫ agitusek ♫
Czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec na temat takiego leku jak Parlodel ? Wlasnie lekarz przepisal mi, gdyz mam za wyskoka prolaktyne... icon_rolleyes.gif
olivka
ja brałam przed ciąza bo miałam za wysoka prolaktyne ,to to samo co bromergon - może sie spotkałas z ta nazwa..Parlodel jest lepiej przyswajany przez organizm i nie ma takich skutków ubocznych...Z tego co wiem w ciąży sie tego nie używa chyba ze w extremalnych przypadkach....
♫ agitusek ♫
Dziekuje Ci za odpowiedz. Wlasnie przeczytalam o wysokiej prolaktynie i ze powodem moze byc niedoczynnosc tarczycy,pzry czym jak sie zajdzie w ciaze to isnieje mozliwosc wad rozwojowych u plodu. Ja zdazylam wziasc tylko jedna tabletke parlodelu i okazalo sie,ze jestem w ciazy,mam nadzieje ze z dzidziunkiem wszystko bedzie dobrze...jak ja sie boje teraz...
olivka
No co ty ,niektóre kobiety przy bardzo wysokiej prolaktynie biora i przez pierwsze 3 miesiące parlodel w ciązy ,pod kontrolą lekarza fakt ,a gdyby były wady nie mozna by stosowac, tak czy owak nie powinnosie w ciąży brac, ja brałam przed ciąża sporo czasu - co by zajśc ,nie wiedzac ze jestem w ciazy brałam 3 tyg i oidstawiłam ,z dzieckiem wszystko w porządku ,a nie wyczytałam o wadach i gin tez nic nie mówił ,odstawia sie w ciaży dlatego ze prolaktyna w ciaży sama się podwyższa i jest to stan wskazany,a parlodel obniza prolaktyne ,wiec moze zaszkodzic ,więc jedna tabletka naprawde NIC nie spowdowała ,nie masz co się martwić, tak naprawde płód jest silniejszy niz myślimy ,a organizm kobiety bardzo madrze chroni dzieciątko ,więc głowa do gory wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.