To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

powody nudności....?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Yulita
Jakie mogą być powody nudności, wykluczając ciążę, mam je od dość dawna, nawet nie wiem jak długo. Męczą mnie rano w południe i wieczór wrr.
Może ktoś też tak ma i wie dlaczego
Asik 75
Mnie takie nudności męczyły na tle nerwowym. A może zażywasz jakieś leki, witaminki? Może masz jakieś problemy z żołądkiem? Czasem pasożyty powodują takie długotrwałe nudnosci.
Ale jeśli jesteś nerwowa to może być główna przyczyna.
emce
CYTAT(amela)
Jakie mogą być powody nudności, wykluczając ciążę,


amela, może nie wykluczaj tej ciąży tak od razu icon_twisted.gif Jeszcze załapałabyś się na Październik 2007 icon_wink.gif

Dobra, dobra - żartowałam icon_cool.gif
Yulita
CYTAT(Asik 75)
Mnie takie nudności męczyły na tle nerwowym. A może zażywasz jakieś leki, witaminki? Może masz jakieś problemy z żołądkiem? Czasem pasożyty powodują takie długotrwałe nudnosci.
Ale jeśli jesteś nerwowa to może być główna przyczyna.


Dzięki Asik 75 może i u mnie na tle nerwowym bo leków i witaminek nie biorę. Nudności pojawiają się cyklicznie co 2-3 tyg i męczą mnie jakiś tydzień. Zastanawiałam się czy to nie ma też związku z cyklami miesięcznymi i hormonami.

mcda jakoś tym Październikiem 2007 nie jestem zainteresowana icon_wink.gif icon_lol.gif
m4rusia
Też miałam mdłości na tle nerwowym .Były silne do tego stopnia, że powodowały omdlenia. Wszystko to miało postać "ataku". Nachodziło mnie jak fala. Najpierw lekkie "mulenie" i skurcz w żołądku, potem uczucie potwornego gorąca z zimnymi dreszczemi i momentalne osłabienie organizmu do tego stopnia, że "odjeżdżałam". Jak juz wyczułam co i jak to przy pierwszych objawach zażywałam Valused. Czasami pomagało skupienie, i głębokie oddychanie ale tylko odsuwało poważniejszy napad nerwicowy.
szantrapa
Amela ja przychylę się do tego co napisały dziewczyny, ja z powodu tych nudności kilka razy byłam nawet na pogotowiu, też prawie mdlałam, a mój lekarz leczył mnie przez kilka miesięcy od strony przewodu pokarmowego icon_rolleyes.gif , w końcu sama odkryłam że przyczyną jest silna nerwica. Zlikwidowanie przyczyny i kilka miesięcy autoterapii plus łagodne ziołowe leki wyciszające pomogły, nudności ustąpiły
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.