To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak ktoś chce sobie ulżyć ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
https://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,75408.html
Justina
A jak to działa, bo ja chyba blondynka icon_wink.gif
qenedi
dobreeee icon_biggrin.gif
szantrapa
Justina najpierw wpisz sobie jakiś nick i kliknij zagraj, kliknij na to niebieskie kółeczko na maszynie żeby zacząć, ustaw kąt i siłę klikając na te kółeczka na pilocie, które się pojawią, i wykatapultuj szefową daleko daleko icon_biggrin.gif a potem sprawdź sobie wynik. Miłej zabawy icon_smile.gif
Justina
tylko ja cos z ta strona mam nie tak, bo nie mam gdzie wpisac tago nicka??
szantrapa
Justina a wyświetla Ci sie gierka w ogóle? Bo jak nie to mozesz mieć w komputerze problem z wyświetlaniem flashy. Powinno Ci się po kliknięciu ładować okno w potem masz juz grę "wysokie loty szefa" i tam po lewej stronie pierwszy napis od góry należy kliknąć i wpisać nicka
Justina
pojawia mi sie od razu plansza z napisem "wysokie loty" 3 tanczacych ludzikow, ale nigdzie nie da sie pisac nicka icon_sad.gif
szantrapa
po prawej stronie od ludzicków jest tablica, po lewej stronie na tablicy masz trzy napisy, kliknij na pierwszy i powinnas móc wpisać nic, a potem kliknij za zagraj
Justina
chodzi o to, ze nie mam żadnych napisów, tylko katapulte icon_smile.gif


PS. juz jestem w domu. cos mam zle w Explorerze. Musiałam wejsc przez Mozille i juz jest dobrze. Dzieki Madzia za pomoc. Zaraz bede grala icon_smile.gif
szantrapa
A tu mnie zaskoczyłaś, a myślałam, że jak iformatyka, niewiele mnie zaskoczy...jednak coś w tym jest, że kobieta informatyk to jak świnka morska..ani świnka ani morska...icon_wink.gif
Idę spać, a przynajmniej spróbować ;)dobranoc wszystkim
Justina
Podawajmy moze swoje wyniki.

ja miałam 392,64

PS. Madzia jak możesz być świnką, jak jesteś bardzo koleżenską i uczynną kobietką icon_smile.gif Jeszcze raz wielkie dzięki icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
584,96
szantrapa
637.46
Mariena
magdainpoland - niezla jesteÅ›!!!
mnie siÄ™ udalo 448,4 m
Magenta
613,16

Ale ją poodbijałam icon_twisted.gif ...

Magenta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.