To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOCY !!!! suchy zębodól

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
dziewczyny pomóżcie mi bo zwariuje icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
w piątek tydzień temu miałam usuwaną 8 na dole. OK, znieczulenie, potem trochę bolało no..... to chyba norma ale ja zdycham do tej pory taaaakkkkk okropnie to nawet poród mnie nie bolał !!!!!!!!! jakieś cholerne skurcze mnie łapią w policzek, całą szczękę ma zdrętwiałą już nie wyrabiam, prochy mi nie pomagają CO JA MAM ROBIĆ WAR[użytkownik x]Ę JUŻ Z BOLU !!!!!!!!!!
dentysta mi powiedziała że to suchy zębodół....czy któraś to miała ?? i czy to cholerstwo kiedyś mnie przestanie boleć??? OSZALEJĘ NO ... spać nie mogę, jem tyle co musze do licha i nie użalam się nad sobą naprawdę wariuje icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
mama_do_kwadratu
A dentysta nie może pomóc? Zakłada się opatrunek prze 3 dni i pomaga.
Dagmarcia
bylam u dentysty 3 razy po wyrwaniu i nic mi nie pomaga a dziś piątek mój w sobotę nie przyjmuje no zwar[użytkownik x] zaraz ........


wyczytalam wlaśnie gdzieś że jakieś lasery u stomatologa na to pomagają gdzie ja to zrobię w Centrum ??? Znacie gabinet z laserami ?????
Edi Zet :)
No, ale Dagmarcia suchy zębodół poddaje się leczeniu. Wiem, bo sama miałam takowy po rwaniu dodatkowej piątki. Woziłam się z bólem kilka dni, 2-3, aż znów poszłam do dentystki i się okazało, że to to. Miałam zakładane przez tydzień lekarstwa i takie jakby opatrunki, które się w środowisku paszczy upłynniały i one izolowały tą ranę od środowiska zewnętrznego. Chyba nawet łykałam antybiotyk. Jakiś Dalacin chyba.....
A ból jest nie do opanowania. Żadne leki p/bólowe mi nie pomagały, łącznie z Pyralginą domięśniową. Moja rada idź jutro na ostry dyżur stomatologiczny, niech Cię zaczną leczyć, bo samo to nie przejdzie na pewno.... Współczuję bardzo... icon_sad.gif
https://www.medscape.pl/show/Suchy_z%C4%99b...bod%C3%B3%C5%82
https://www.villanova.pl/chirurgia.htm
Graz
O kurcze, współczuje bardzo, tez to miałam, strasznie boli. Dentystka dała mi jakies lekarstwo, zacementowała dół, od razu przestało bolec, a pokilku dniach wypadło i było po sprawie. Nie pamietam nazwy niesety...
Dagmarcia
dobra dotrwalam do rana ale zamiast spać ryczalam z bólu w kuchi icon_redface.gif
teraz niestety idę do pracy a potem jadę szukać pomocy !!!
Graz gdzie ty chodzisz d dentysty ???? ja mam zamiar iść dziś to Anadentu i Centrum Damiana ! mam nadzieję że mi ktoś pomoże bo oszaleje !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.