To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cień do powiek nawilżający?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lila_
Może wiecie czy jakieś firmy nie robią takich albo do oczu a raczej powiek bardzo wrażliwych??
W sklepie nie wiedzÄ… za wiele a jakoÅ› nie mam ochoty w ciemno testowac wszystkich polecanych przez sprzedawczyniÄ™ cieni icon_confused.gif

Ostatnio doszło do tego, że po jednym dniu makijażu pełnego z pudrem na powiekach lub nawet z samym cieniem sypkim moje powieki zaczynają najpierw strasznie piec a później puchną na czerwono icon_sad.gif

Oczywiście wiele z tym nie robię bo niby co można jak reakcja jest wyjątkowo alergiczna a bez pomalowanych oczu raczej się nie pokazuję icon_wink.gif

Więc liczę na Was, że może już macie wypróbowane albo wiecie coś więcej na ten temat niż panie w sklepach icon_smile.gif

PS
Mam nawilżający z Avonu(jedyny jaki mogę w tej chwili używac icon_rolleyes.gif ) ale mały wybór kolorów więc poszukuję w zwykłych sklepach
szantrapa
Ja też mam wrażliwe oczy i używam cieni formy COSART. Nie wiem jak z dostępnoscią, ja mam narazie zapas kolorów od przedstawiciela handlowego, ale skoro są przedstawiciele, pewnie też są już w sklepach, wiem, że firma jest niemiecka i tam nie ma z tym problemu. Nie gawarantuję, że nie będą uczulać, ale mnie nie uczulają a mam bardzo wrażliwe oczy. One są w takich cienkich, wysuwanych sztyftach, mają konsystencję szminki. Jeśli chodzi o wybór kolorów to jak dla mnie imponujący i wystarczający
Potwora
Parę tematów niżej była dyskusja na ten temat:
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=39084
Lila_
Dzięki -przenoszę sie tam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.