To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zasadzimy ziarno - staranek część II + II + II + II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89
LidkaM
Miło mi bardzo przywitać wszystkie staraczki na nowym wątku "staraczkowym". Już niedługo wiosna u nas zawita - magiczny czas niespodzianek, ciepła i rozpoczynającego się nowego życia. Oby i w nas nowe życie się zbudziło i na stałe w naszym życiu cud zasadziło z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

A oto nasze kochane ciężaróweczki, które zobaczyły już dwie kreseczki:


Anek - II zobaczyła 10.03.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 17 miesiącach starań!

Alanis - II zobaczyła 09.03.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 3 miesiącach starań!

lenka27 - II zobaczyła 27.02.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 3 miesiącach starań!

Małgosia22 - II zobaczyła 23.02.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 6 miesiącach starań!

Rybka - II zobaczyła 18.02.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 5 miesiącach starań!

Małgorzata30 - II zobaczyła 15.02.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 1 miesiącu starań!

jully - II zobaczyła 29.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 3 miesiącach starań!

artemizja - II zobaczyła 27.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 3 miesiącach starań!

anax - II zobaczyła 25.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po miesiącu starań!

Justine_Ch - II zobaczyła 25.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 4 miesiącach starań!

Dzaga - II zobaczyła 20.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif jako cud!

Madziara78 - II zobaczyła 19.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 13 miesiącach starań!

agitusek - II zobaczyła 18.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 5 miesiącach starań!

Edit32 - II zobaczyła 16.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 14 miesiącach starań!

Monja - II zobaczyła 10.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Starała się!

Karzoo - II zobaczyła 8.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif a dopiero wystartowała!

ulka83 - II zobaczyła 8.01.07 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif jako cud!




CZEKAJĄCE NA NOWE ŻYCIE:
[b]
Lidzia31 - 36 miesięcy starań
anndzia - 30 miesięcy starań - @09.03.07 - cykl 28 dni - Duphaston
Elinek - 21 miesięcy starań - @13.02.07 - cykl 30 dni
Sobcia - 19 miesięcy starań - @11.02.07
Majaaa - 17 miesięcy starań - @27.01.06 - cykl 30 dni - CLO, Pragnyl, Puregon, Duphaston
asiaad2 - 15 miesięcy starań - @8.02.07 - cykl 30 dni
Anink@ - 14 miesięcy starań - @2.02.07
duszyczka - 13 miesięcy starań - @26.02.07
malwina - 12 miesięcy starań - @3.01.07 - cykl 32 dni
Minka79 - 11 miesięcy starań - @9.03.07 - cykl 28 dni
Siaja - 10 miesięcy starań - @24.02.07 - cykl 29 dni
Niusia85 - 9 miesięcy starań - @7.03.07 - cykl 35 dni
Hipcia - 9 miesięcy starań - @27.02.07 - cykl 25 dni
LidkaM - 7 miesięcy starań - @ 14.02.07 - cykl 30 dni
mama nadzieja - 6 miesięcy starań - @ a kysz
dora i michaś - 6 miesięcy starań - @13.02.07 - cykl 33 dni
Anulek81 - 6 miesięcy starań - @28.02.07 - cykl 28 dni - CLO, Duphaston
gdamalena - 6 miesięcy starań - @08.03.07 - cykl 30 dni
Agniesia 774 - 6 miesięcy starań - @10.03.07 - cykl 29 dni
NIUNKA - 4 miesiące starań - @08.02.07 - cykl 30 dni
mam - 4 miesiące starań - @18.02.07 - cykl 30 dni
tulla - 3 miesiące starań - @11.02.07
winerka - 3 miesiące starań - @ 16.02.07 - cykl 28 dni
Alex - 3 miesiące starań - @21.02.07 - cykl 32 dni
Amanda - 2 miesiące starań - @28.02.07 - cykl 28 dni
Kasiaczek - @21.02.07
Kanuś - 1 miesiąc starań - @11.02.07 - cykl 28 dni
kn.17 - 1 miesiąc starań - @9.03.07
shira - 1 miesiąc starań - @3.02.07 - cykl 28 dni
konkelek - @17.02.07 - wystartowała - CLO
~*SaaRaa*~ - @18.02.07 - wystartowała


[b]Oczekujące na awans na listę:
MonaLisa - @17.01.07 - starania zacznie od 1.04.07
mama_jasia




Czekamy na wieści od:
daguusia
Karola24
Megi26
Dziewczyny nie zapominajcie o nas!!! Bardzo się z wami zżyłyśmy i czekamy na Wasz CUD!!!


PS. Aktualizacje proszę przesyłać na priva!

[size=18]PS2. Jeśli któraś jest aktualnie na jakichś wspomagaczach to proszę o info! Ułatwi nam to "orientację w terenie"!
alanis


ŻEGNAM SIĘ Z WAMI MOJE INTERNETOWE PRZYJACIÓŁKI ale tylko na moment zaraz przeciez zobaczymy się na ciężarówkach, to była dla mnie prawdziwa przyjemność prowadzić odliczanko i móc obserwowac i dopingować wasze staranka, będę trzymała za was kciuki!!!Już jutro zaczniecie nowy watek a to oznacza nowe nadzieje, życzę wam abyście nie musiały czekać zbyt długo na wasz cud!!! Dziękuję wam za dobre słowa, kciuki, za wsparcie!!!


NIEDZIELA - 11 MARCA

OCZEKUJĄCE NA OWULKĘ:
[b]ufff jak gorąco 02.gif 03.gif 04.gif

~*SaaRaa*~ icon_arrow.gif 1 dzień
Anulek81 icon_arrow.gif 3 dni
Amanda icon_arrow.gif 3 dni witamy! icon_razz.gif
HASŁO: PUPA DO GÓRY!!!icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
[b]czekamy, w gotowości...
[b]shira icon_arrow.gif 6 dni
anndzia icon_arrow.gif 12 dni
gdamalena icon_arrow.gif 13 dni
Agniesia 774 icon_arrow.gif 14 dni


W OCZEKIWANIU NA TESTOWANKO: z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
[b]zaciskamy mocno kciuki...

elinek icon_arrow.gif 3 dni
już za parę dni, za dni parę...
LidkaM icon_arrow.gif 5 dni
winerka icon_arrow.gif 5 dni
konkelek icon_arrow.gif 5 dni
dora i michaś icon_arrow.gif 6 dni
mam icon_arrow.gif 9 dni
Hipcia icon_arrow.gif 12 dni
Alex87 icon_arrow.gif 14 dni
Kasiaczek icon_arrow.gif


DZISIAJ II KRESECZKI UJRZĄ:brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

kanuś icon_arrow.gif niech się spełnią twoje fasolkkowe sny!!!
tulla icon_arrow.gif W piątek zobaczyła II kreseczki, beta to już tylko formalność icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
asiaad icon_arrow.gif czekamy na twój cud!!!
NIUNKA icon_arrow.gif niech spełnią się twoje fasolkowe marzenia!!!
iwasz2 icon_arrow.gif dopóki nie ma @ jest nadzieja!!!


OCZEKUJĄCE NA @ LUB PO TERMINIE:przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Minka79
sobcia icon_arrow.gif ten cykl odpoczywa...


ZAGINIONE W BOJU...CO U WASicon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
majaaa
malwina
karolinka

[u]ŁAPIĄ ODDEECH - ODPOCZYWAJĄ OD FORUM:

[b]Niusia85
Megi26
Karola24
Anek
Daguusia


CYTAT:
[size=18]"Kiedy coś uparcie gaśnie zaufaj iskierce nadziei"

LINKI DO SUWACZKÓW:
www.suwaczek.pl
https://lilypie.com/
https://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php
https://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ttc-tickers.cgi
https://www.justmommies.com/tickers/trying_...to_conceive.php
https://www.babybrabbel.org/
https://www.theparentclub.com/index.php
https://daisypath.com/wedding_announcement.php
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CIqx5Lf...CFQ7aXgodVQfmQw
https://www.babysfirstsite.org/newtickers/index.php
https://www.snugglepie.com/index.php - musisz się zalogować
https://www.tickercentral.com/tickertypes.php
https://daisypath.com/
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://vsdi.net/count/form.htm

INSTRUKCJA-JAK ZROBIĆ SUWACZEK:
1. wchodzisz na stronkę https://lilypie.com/index.html
2. klikasz na Trying to Conceive
3. wybierasz sobie dowolny paseczek i klikasz step 2:select marker
4. wybierasz sobie teraz dowolny marker i klikasz step3: input text
5. teraz wybierasz date ostatniej miesiączki First Day of Last Menstral Period oraz dłogość cyklu-cycle lenght
6. w okienku Text above the ticker możesz wpisac dowolny tekst który pokaże się na górze suwaczka np. czekamy na ciebie fasolko...(tylko bez znaków polskich ś,ć etc)
7. następnie klikasz create ticker
8. twój suwaczek jest gotowy, jeśli chcesz go umieścić na forum musisz skopiować kod z okienka PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode a następnie wkleić go do swojego profilu na forum w podpisie
9. gotowe! powodzenia!

INSTRUKCJA WKLEJANIA ZDJĘĆ, GIF-ÓW
1. szukamy stronki z gif-ami, jpg-ami np.
www.gifownik.pl (jak w wyszukiwarce www.google.pl wpiszecie gifs to wyskoczy wam całe mnóstwo stronek albo emots jesli to mają byc emotikony)
2. wybieram sobie gify np. zwierzątka-misie
3. prawym przyciskiem myszy klikam na wybrany obrazek, u mnie to będzie pierwszy i pojawia mi się kilka opcji, wybieram : [b]kopiuj adres obrazka
lub klikamy na właściwości i tam nam się pojawi na samej górze adres danego obrazka
4. nastepnie na forum między nawias [img][/img] wklejam wybrany adres - można za pomoca skrótu klawiszy ctrl+v, mój wybrany adres to https://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_...eta/misie/1.gif
5. tak to powinno wygladać przy czym tutaj wklejam z gwiazdkami, trzeba te gwiazdki usunąć

a tak to wyglada po usunięciu gwiazdek

6. ot i wszystko, podobnie robimy ze zdjęciami, jesli chcemy wkleic nasze własne to musimy je wczesniej umiescić w jakimś albumie internetowym np. www.album.com.pl lub bardzo popularny https://www.imageshack.us/index.php a następnie postępujemy tak jak w przypadku gifów i innych obrazków.

AKTUALIZACE ŚLIJCIE NA PRV!!!
Madziara78
To ja z okazji Nowego Posta stawiam linijeczkę:

♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂
♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂
♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂
♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂
♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂
♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂♀♂


Kto poluje na dziewczynki niech wchłania dziewczynki, kto na chłopaka niech podjada chłopaka icon_biggrin.gif

I za owocny wątek....
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
duszyczka
Pierwszy raz udalo mi sie byc na pierwszej stronce!To ja chce dziewczynke,wiec dzieki za fluidki icon_smile.gif
Justine_Ch
[size=24]Z okazji nowego wątku życzę wszystkim starającym się kobietkom takich wymarzonych fasolek




P.S. Dziękuję, że pamiętałaś o mnie Alanis
okruszek
ja z okazji nowego watku życzę abyśmy tu długo nie zabawiły i szybciuto zakładały nowy wątek dla ciężarnych
użytkownik usunięty
HURRA załapałam się na pierwszą stronę. Mam nadzieje, że to będzie wątek spełniający masę marzeń- w tym i moje icon_smile.gif

[size=18][/size]Życzę Wam wszystkim znalezienia się na liście nr 1 icon_lol.gif
Justine_Ch
Dziewczyny, uzależniam się od Was powoli.... Dziś musiałąm ze sobą walczyć, żeby nie otworzyć od rana forum :/ Ale co tam icon_smile.gif Cieszę się, że Was znalazłam i że mnie tak ciepło przyjęłyście icon_biggrin.gif
Obyśmy wkrótce wszystkie cieszyły się II krechami na testach icon_biggrin.gif
♫ agitusek ♫
To i ode mnie troszke fl icon_biggrin.gif uidkow


§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

takich zwariowanych wkrecanych co by sie Wam zdrowo wkrecily wink.gif
majaaa
to ja też witam na nowym Wąteczku oby był najszczęśliwszy nie tylko dla mnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
♫ agitusek ♫
tak wogole to czuje sie strasznie,piersi mam jak pilki meczowe,ktore chca zaraz eksplodowac,brzuch dziwny i pobolewa co jakis czas,poza tym to uczucie mokrosci--no wiecie gdzie icon_redface.gif ,jestem leniwa i chce mi sie spac....a tutaj tyle w domu mam do zrobienia. Przyznaje sie ze wstydem,ze teraz dopiero wstalam. icon_redface.gif
♫ agitusek ♫
Wlasnie zaczelam czytac nowa ksiazke,w ktorej jeden z cytatow bardzo mi sie spodobal,oto on specjanie dla Was moje kochane:


"NASZE ZWATPIENIE JEST ZDRAJCA,KTORY ODBIERA NAM KORZYSC,
BUDZAC W NAS TRWOGE PRZED DZIALANIEM"
♫ agitusek ♫
alanis, Lidka M super i trzymam kciuki i gratulacje z zrealizowania pomyslu. impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
majaaa
agitusek to ja sobie łyknę linijeczkę napewno się przyda icon_biggrin.gif
Kasiaczek
Z OKAZJI NOWEGO WATKU ZYCZE KAZDEJ TUTAJ WYMARZONEJ DZIDZI TO JEST MOJ JUZ KTORYS Z KOLEI TAKI WATEK NIESTETY I MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO BEDE NA DRZEWKU WRESZCIE
♫ agitusek ♫
majaa lykaj kochana lykaj ile tylko masz ochotki i sily i pojemnosci brzusia wink.gif


ech cos mi sie od Was odejsc nie che dziewczyny,musicie mnie wygonic...
Justine_Ch
Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! icon_sad.gif Piersi bolą mnie coraz mniej, nie pobolewa mnie już podbrzusze (czasem tylko kłuje na środku) i choć temperatura cały czas wyższa (dziś 36,9) to czuję że @ się zbliża T_T
♫ agitusek ♫
Justine_Ch to ja Ci musze powiedziec,ze ja do konca byllam pewna,ze nic z tego,malo tego zaczelam znow pic wiesiolka tak na nastepny cykl,a to bylo 5 dni przed spodziewana @wstreciucha,zjadlam ze smakiem tabletke na obnizenie prolaktyny i wogole rece obie dalabym sobie uciac,ze nie....tak mnie cos Bogu tknelo i wieczorkiem w czwartek zrobilam test.....no w ladnym szoku bylam....i chyba do tej pory troche jestem. icon_rolleyes.gif
ulka83
Witam!
Ja też dodam troche fluidków na dobry, nowy start wink.gif
[color=olive]***********************************************
***********************************************
***********************************************
***********************************************
***********************************************
***********************************************
***********************************************
***********************************************

Trzymam za Was kciuki, szczególnie za moją kochaną siostre icon_biggrin.gif
Kolejeczka za nowy wątek (tylko soczkiem wink.gif ) impreza.gif
♫ agitusek ♫
Pewnie,ze sie ciesze ale tez i bardfzo obawiam,bo raz juz poronilam w 6 tygodniu icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif ,wiec moze dlatego tak profilaktycznie nie moge sie od Was odczepic... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


I tak naprawde to zmezem chcielibysmy krzyczec z radosci a raczej zyjemy w cichej niepewnosci,wiem,ze to nie pomaga,ale tak troszke ciezko cieszyc sie tak do konca...
majaaa
agitusek siedź u Nas Kochana ile zechcesz
ulka dzięki za fluidki łapię pyyychaa icon_razz.gif
Justine_Ch
Agitusek oby i do mnie Twója odpowiedź pasowała... Dziękuję za pocieszenie icon_biggrin.gif
Ja juz nie wiem sama co się ze mną dzieje. Jestem cała rozstrojona :/ Czułam się do wczoraj wieczór tak pewna, że tym razem sie udało, ale wieczorem naszła mnie niepewność przez te piersi i jakoś tak w ogóle. Chciałabym już móc testować, a to jeszcze 5 dni i do tego muszę uczyć sie na poniedziałek i wtorek icon_sad.gif
Madziara78
Dziewczyny, a może to będzie wątek staraczkowo ciężarówkowy icon_confused.gif bo jak nas z tąd nie wyrzucicie to my tu zostajemy... icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Pozdrawiam Was serdecznie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Zajrzę do was pewnie wieczorkiem, bo teraz idziemy na obiadek do knajpy icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Dziewczynki widzę, że tu humory dopisują icon_smile.gif super
Ja też zjadam linijeczkę na poczet następnego cyklu i oby owulka jednak ode mnie nie odeszła na stałe, ale wierze, że będzie dobrze, bo musi być. Ja powinnam się uczyć ale jakoś tak nie lubie jak mój kochany jest w domku bo wole z nim pospędzać czas, no a poza tym jak już wezmę laptopa do ręki to zamiast studiować skrypty to ja oczywiście do Was zaglądam icon_smile.gif
Justine_Ch
Madziarko jestem daleka od wyrzucania Was - Fasolkowych Mam icon_smile.gif Przeciez Wy nas tak bardzo wspieracie i dajecie nadzieje...
tulla
No i mamy nowy wątek icon_smile.gif mam nadzieję, że lista zafasolkowanych będzie tak samo pokaźna jak na ostatnim icon_smile.gif
łykam garsc fluidków i wracam do nauki. Ściskam wszystkie staraczki i zafasolkowane, które o nas pamiętają icon_smile.gif
LidkaM
Ufff.... no jakoś to już wygląda. Dziewczyny przesyłajcie mi na priva wiadomości co do długości staranek (jakością się nie chwalcie wink.gif , bo nie śmiem wątpić, że była na najwyższym poziomie), ostatniej (miejmy nadzieję, że na dłuższy czas) wredoty oraz długości cyklu. Ułatwi nam to obliczenia i przede wszystkim zaktualizujemy pierwszą stronkę. Z poprzedniej listy została tylko lista starających się (bez aktualizacji @) więc trzeba to uzupełnić. Troszkę już późno, ale wznoszę (jeszcze z czystym sumieniem) toaścik za owocny nowy wątek impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Alex87
Witajcie!!!!
do toastu dolanczan sie impreza.gif impreza.gif impreza.gif .

Fasolkowym mamom jeszcze raz gratulacje.

Spodziewana @ dopiero za 9 dni a piersi malo nie rozsadzi mi juz dzis.
Tak bardzo chciala bym zeby udalo mi sie juz teraz, moze los mi wynagrodzi i tym razem uda sie szybciej a nie po 1,5 roku staranek.

Bardzo fajnie ze zalozylyscie nowy watek. Nowy watek,nowa nadzieja. mam nadzieje ze bedzie bardzo owocny.
Hipcia:)
Witam was dziewczyny...
Pewnie mało która z Was mnie pamięta bo od jakiegoś czasu podawałam tylko Anek aktualizację i właściwie tu nie zaglądałam, ale chcę to zmienić icon_rolleyes.gif .
Mam 28 lat, 7 miesięcy prób, chociaż od 3 nawet nie walczymy bo okazało się, że oboje mamy problemy; kiepskie nasienie, niedrożny jeden jajowód, zachwiania owulacji...nie wiem czego jeszcze w nas się doszukają icon_cry.gif Moje małżeństwo jest już prawie w rozpadzie, pęka mi serce,już praktycznie nie mam nadziei że będzie jak dawniej.Wielka miłość była a teraz po prostu horror, i to w trzy miesiące...
Ale dzieci nadal chcę mieć, ukochaną córeczkę...i Wam z całego serca życzę tego najdroższego skarbu...
Przepraszam, że wkraczam w Wasz dobry humor z pesymizmem ale musiałam to napisać...po prostu...
siaja
Witajcie icon_exclaim.gif to i ja do was się dopiszę, staram się już 9 miesięcy jestem po 2 icon_cry.gif teraz czekam i doczekać się nie mogę 2 kreseczek za tydzień ma przyjść @ trochę się łudziłam,że może tym razem Nowy Rok przyniesie szczęście,ale najwyrażniej nici z tego zero odczuć zafasolkowania.Nie wiem na jak długo starczy mi sił icon_question.gif ale nie zamierzam się jeszcze poddać LUTYYYYYYYYYYYYYY miesiącem staranek. Całuję was mocno i trzymam kciuki za siebie i za was.I obyśmy w przyszłym miesiącu doznały pozytywnego 23.gif
anax
witajcie moje staraczki.Fajnie że jest nowy pościk.
Hipcia bardzo mi przykro,ale głowa do góry musicie z męzem przejść ten kryzys.pogodzic się.to nie jest niczyja wina(ani twoja ani jego) że macie problemy.A tylko w trudnych sytuacjach poznajemy jak naprawdę się kochamy.
A co do zafasolkowania to bardzo bym już chciała.I za was też trzymam kciuki.
A tak po cichutku wam powiem że zrobiłam testa i nie wiem co mam myśleć.pojawiła się kreseczka wyrazna czerwona a druga po dłuższym czasie taka ledwo ledwo czy to oznacza że mi się udało icon_question.gif
Nie chcę sobie za wcześnie robić nadzieii ale poprostu ta niepewnośc mnie przerasta tylko o tym myślę.
Hipcia:)
Dziękuję Anax za słowa otuchy...
moja rada jest taka: cierpliwości, rano zrób kolejny test, z porannego moczu...mam nadzieję, że to fasolka, ale jak to mówią " nie napalaj się" bo rozczarowanie gorsze...jesli jest dzidzia to jutro może będziesz już wyraźniej widziała kreseczkę, ciesz się ale po cichu icon_wink.gif
tulla
Hipcia - witaj na nowo icon_smile.gif ! Moja rada jest taka - zacznijcie sobie z męzem przypominac to, za co się tak kiedyś kochaliście (i z pewnością kochacie nadal, tylko te uczucia przysloniły Wasze problemy i frustracje). Zastanówcie się, czy Waszą miłośc uzależnialiście od posiadania dziecka... Może zamiast skupiac się na posiadaniu dziecka skupcie się na samych sobie (pewnie o tym zapomnieliście w trakcie tych wszystkich niepowodzeń), a dzidzia zjawi się jako ukoronowanie Waszego uczucia icon_smile.gif Bądź mądrą kobietą i zrób ten pierwszy krok - w tak delikatnych sprawach wszystko leży w naszych rękach. Może zacznij od okazania mężowi, że jest on dla Ciebie bardzo ważny (mężczyźni bardzo przywiązują do tego wagę). Zorganizujcie sobie wypad w miejsce, z którym macie miłe wspomnienia (a zmiana klimatu korzystnie wpływa na majstrowanie fasolki icon_smile.gif ) Jak zaczniecie układac to, co powinno stanowic fundament, to los pomoże Wam z resztą...
siaja - witam serdecznie - trafiłaś w jak najbardziej odpowiednie miejsce - ładuj akumulatory i do dzieła!Wkrótce chce Cię widzie na liście zafasolkowanych!
anax - nie pozostaje mi nic innego, tylko pogratulowac! icon_smile.gif
Alex87
Anax zgadzam sie z Hipcia rano powtoz test mysle ze ta druga kreska bedzie ciemniejsza. Narazie tak pocichudku Ci gratuluje.

Hipcia ja tez mialam z mezem taki kryzys(my staralismy sie o pierwsze dziecko 2 lata). Tak. Mysle ze to jest kryzys. Skupcie sie nad ratowaniem malzenstwa, staranka pozostawcie swojemu biegowi przynajmiej na czas ratowania malzenstwa, jesli kochaliscie sie tak bardzo a teraz ta milosc troszkie przygasla to powroci jak sie troche wysilicie.
tulla ma racje zrob pierwszy krok.
Trzymam za was kcuki i wierze ze wam sie uda.
użytkownik usunięty
HipciaWitaj ponownie icon_smile.gif Podpisuje się pod tym co napisała tulla. Mi też jest teraz ciężko pracować nad związkiem bo cały czas myślimy o dzidziusiu. Lekarz też mi powiedział, że samodzielnie trudno będzie nam począć dzidziusia ale my się nie poddajemy. Rozumiem jak ciężko musi Wam być ale musicie razem powalczyć, przede wszystkim o Was a potem jak tulla napisała dzidzia może przyjść jak najmniej się tego będziecie spodziewać icon_smile.gif

siaja witaj:) i zmykaj na ciężarówki szybko

anax życzę powodzenia i mocno zaciskam kciuki, choć już dzisiaj wiem co zobaczysz jutro... icon_smile.gif[/b]
Hipcia:)
Dziewczyny, jesteście kochane. wiem, że macie rację, ale ja nic innego nie robię przez ostatni miesiąc...całuję go, zaczepiam, zachęcam do rozmowy, do zbliżeń, gotuję jego ulubione dania, nawet bylismy na kolacji za 100 zł co nas wcale nie było stać...ech...ale już mam dosyć, bo jak tu okazać miłość komuś kto za cały trud i łzy cierpienia które sam powoduje, potrafi mi tylko wykrzyczeć: "spierd...", albo wyzwać mnie że jestem nienormalna bo mój płacz przeszkadza mu usnąć...po prostu ja już nie wiem czy chcę to wybaczyć...do tego kilka kłamstw z jego strony wyszło na jaw ostatnio...nerwy i emocje mam już zszargane, boję się go i nie potrafię już chyba okazać ciepła...najbardziej bolą mnie słowa, że beze mnie nie dałby sobie rady finansowo...FINANSOWO...a gdzie się zapodziało "że bez ciebie nie mógłbym żyć?" rycze.gif
On wciąż mnie odtrąca, czuję, że nic mnie z nim nie łączy poza kredytem na mieszkanie. Nie czuję się kobietą, jego brak czułości zabił we mnie wiele, nie lubię wracać do domu, bo tam żyjemy jak obce sobie osoby,podejrzewam że mnie zdradza skoro nie chce mnie kochać i skoro to dla niego nie problem że śpimy oddzielnie już od dawna.A to rok zaledwie po ślubie icon_cry.gif Nie wiem co mam zrobić ze sobą, żałuję czasu straconego i tego że miłość taka piękna okazała się farsą, z jego strony bo ja kocham nadal, tylko nie wiem już co mam robić, jak mu oczy otworzyć że mnie niszczy, zabija; zaczynam więc też już krzyczeć na niego i nasza rozmowa to tylko kłótnia o rozwód, którego nie chcę wcale.
Wiec jak czytacie, o dzieciach nie ma mowy nawet ze względu takiego że nie sypiamy ze sobą, poza tym nie chcę by moje dziecko cierpiało przez nasze kłótnie...Ale chcę je mieć tylko jak i z kim? bo z mężem nie da rady...nie chcę się z nim kochać, nie mogę z potworem, przepraszam, ale tak czuję , taka gorycz we mnie siedzi że chcę tylko przestac czuć
użytkownik usunięty
Myślałam że problem dotyczy głównie nie posiadania dziecka. Bardzo Ci współczuję i nie wiem co powiedzieć. Niestety tak przez net trudno jest coś poradzić. Myśleliście żeby pójść do jakiegoś specjalisty?? Na forum dziewczyny często piszą o swoich podobnych problemach więc może poszukaj i podpytaj. Ja jestem dopiero kilka miesięcy po ślubie i zdarzają nam się co najwyżej sprzeczki, więc trudno mi powiedzieć coś sensownego.
Hipcia:)
Dziękuję ci jully ...to przykre, że tak się dzieje u nas...ale jakakolwiek próba czy wspomnienie choćby o poradni małżeńskiej to kolejna awantura , on się drze, że nie jest czubkiem i nie będzie nigdzie w takie miejsca chodzil...
dziękuję wam, zresztą i tak pewnie moje małżeństwo legnie w gruzach...
szkoda tylko że serca nie można do tego przygotować...bo choćby on mi największe świństwo zrobił to ja coraz bardziej cierpię zamiast coraz mniej go kochać... icon_cry.gif
idę dziewczynki
Anax - trzymam kciuki, pisz od razu jak będziesz wiedziała
użytkownik usunięty
HIPCIA:) przytul.gif trzymaj się dzielnie
Alex87
Hipcia:) ja nie potrafila bym wybaczyc klamstwa a napewno zdrady, ukochanej osobie.
Badz dzielna.
anax
Dzięki dziewczyny.Jak dziewięć lat temu robiłam test to wyszły odrazu dwie krechy.Nie mam doświadczenia w robieniu testów.ale widzę że wy już jesteście pewne.
Ptasia
Już nowy wątek icon_question.gif icon_eek.gif Rany ale lecicie z tymi stronami.
troszke mnie nie było ale widze że nie tęskniłyście 32.gif 32.gif 32.gif nikt o mnie nie pyta rycze.gif no trudno ale i tak na nowy wątek przeslę wam fluidki
**********************
*************************
**********************
**********************
Oby ten watek był jescze bardziej obfity niż poprzedni icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
No co ty Ptasiu pewnie że tęskniłyśmy a nikt nie pyta bo wiesz jak to w weekendy jest. My tu spragnione takich czarodziejskich fasolkowych fluidków, które podjadam na poczet nowego cyklu,a skoro nie ma chętnych więcej to chyba całą linijeczkę pożrę icon_smile.gif
Kasiaczek
hipcia slonko trzymam kciuki zeby ci sie wszystko poukladalo i pamietaj ze prawdziwa milosc jest w stanie przejsc przez kazdy nawet najwiekszy kryzys napewno ta sytuacja z twoimi problemami i twojego meza tutaj duzo zawazyla ,ale musicie przez to przejsc a przedewszystkim duzo rozmawiac o tym co was boli ja mocno mocno zycze wam szczescia i ukochanej corci

U mnie bez zmian tzn bez zmian dziwne rzeczy sie dzieja chodzi mi konkretnie o ta temperature no niby jestem przeziebiona ale nie mam temperatury jakies ciala a w srodku 37,5 a rano 36,8 hm..... ja zawsze sobie wmawialam oczywiscie jak kazda ,ale tym razem cos czuje tylko nie wiem co hehe a teraz kuje mnie lewy jajnik no i wlasciwie obydwa mnie kuja tylk ona zmiane i to nie caly czas ogolnie jak na @ mnie boli brzuszek ale do niej jeszcze troche czasu zostalo,bo jeszcze przez 5 dni bede brala luteine i juz nie moge sie tego testu doczekac, a wy nowe foremeczki jakie mialyscie 1-sze objawy wiem ze juz nie raz pisalyscie o tym ale plose jeszcze raz icon_lol.gif
Ptasia
ja tam o pierwszych objawach moge pisac bez konca wiec plose icon_lol.gif
1.ból piersie po bokach
2.wstret do alkoholu i mega kac po 3 słabiutkich drinkach
3.ból ud jak po bieganiu albo przysiadach
4. podkrazone oczy i senność
5. intuicja ze mimo bety 0 jestem w ciąży icon_lol.gif
trzymam kciuki icon_biggrin.gif

jully dziekuje bardzo i pozdrawaim icon_biggrin.gif
Kasiaczek
co do moich piersi to one tak dziwnie bola ciagna bardziej i nie caly czas
Kasiaczek
no tak ale te wszystkie objawy moga u mnie sygnalizowac nadejscie wredoty@ tylko ta temperatura,ale to tez przeziebienie moze byc,nie mam apetytu na nic normalnego tylko jakies dziwne rzeczy ,ale to tez moglo mi sie przejesc i duzo rzeczy mnie denerwuje,ale zawsze bylam nerwus jedyna oznaka moze byc moje slabiutkie przeczucie
okruszek
Kasiaczek nie czekaj tylko zrób test, jesli wyjdzie negatywnie powtorz za pare dni. mi tez piersi bolaly jak na @ i odbijalo mi sie powietrzem icon_sad.gif
użytkownik usunięty
A ja się martwię bo mimo że nie jestem w ciąży na 100% to boli mnie podbrzusze. No i mam nadzieje, że to nic niedobrego bo bardzo się nastawiłam, że w przyszłym cyklu będe miała owu i nam się uda icon_redface.gif

Może to tylko wstręciucha nadchodzi tylko że to tak zupełnie inaczej boli- bo kłuje icon_sad.gif
okruszek
jestem strasznie dzis zmeczona wiec chyba polozymy sie szybciej spac. jutro dzien babci icon_cry.gif , ale moze za rok...................
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.