To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kaszki???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Jak to właściwie jest z tymi kaszkami??Mój synuś już od 2 miesięcy wcina kaszki ryżowe, które robię mu na modyfikowanym mleku, brzdąc jest alergikiem i dostaje Bebilon Pepti 2 i stąd moje pytanie.
Czy mogę robić mu kaszki,które już w swoim składzie mają mleko modyf.,te do których dodaje sie tylko wodę?Czy bezpiecznie mogę podawać je małemu alergikowi?chodzi mi o to, czy to mleko modyfikowane, na którym są robione jest dobrej jakości itd.? Czy może powinnam pozostać przy "starym" sporządzaniu?
karen
Jeżeli dziecko ma skazę białkową nie wolno podawać mu kaszek na mleku modyfikowanym, takie kaszki przeznaczone są dla zdrowych dzieci. Ja dodaję kaszki bezmleczne do Bebilonu Pepti, ale też nie wszystkie nadają się dla dzieci ze skazą. Kupiłam kiedyś kaszkę kukurydziano-ryżową bezmleczną a moje dziecko źle na nią zareagowało. Okazało się, że zawiera śladowe ilości mleka icon_confused.gif Od tej pory uważnie czytam informacje na opakowaniu zanim coś kupię.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.