To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mikrofalowki-PILNE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Sprawa pilna-chce kupic rodzicom mikrofale, moja mama strasznie jej pozada icon_lol.gif Nie mialam ani, jak sadze, nie bede miala czasu chodzic po sklepach i sprawdzac cen i parametrow. Tutaj wiec pytam o rade. Chce zrobic niespodzianke i dlatego sie spiesze, by mnie nie uprzedzili. Chce mikrofali nie super wypasionej, prostej w obsludze (z minimalna il. funkcji)i cenowo ... nie super drogiej (w necie widzialam za ponad tysiac-takie w gre nie wchodza) . Czy mozliwe jest kupno porzadnej mikrofali ponizej 300 zl? Nie mysle tez o produkcie z biedronki lub lidla, nie, nie badziewie. Na allegro kroluje firma Inox, co to takiego i jak sie sprawuje?
Mika
Inox -nie słyszałam więc nie wierzę,że to "firma" wink.gif

poza tym inox to dla mnie "kolor"
szantrapa
jak dla mnie też, tzn inox to kolor, chodzi o takie srebrzyste icon_wink.gif, co do mikrofal to nie wiem co polecić, ja miałam przez 8 lat Alaskę, była tania (300 zlotych wtedy kosztowała a to było najmniej) i dopiero po 8 latach zaczęła fiksować, tzn w jednym miejscu zagotowywała a w innych nawet nie rozmrażała.
lena77
Jejku, teraz sie przyjrzalam dokladniej-faktycznie "wykonane ze stali nierrdzewnej - INOX" Wiecie, ja pierwszy raz slysze taka nazwe icon_redface.gif
sdw
Lena, konkretnie nie doradzę, bo mikrofalówki nie posiadam ale słówko wtrącę. Otóż, nie skreślaj Lidla. W Lidlu trafiają się perełki, naprawdę. Każdy sprzęt jaki kupiłam w Lidlu (a Ślubny od lat zwozi lidlowskie z zagramanicy icon_wink.gif ) spełniał moje oczekiwania. Jakościowo tez nie miałam nic do zarzucenia. Pewnie, że to nie to samo co firmowe firmówki icon_wink.gif acz za takie kwoty, jakie za ustrojstwa płaciłam, jestem naprawdę zadowolona.

P.S. A już lidlowskie patelnie kocham miłością namiętną.
Kocurek
Przede wszystkim - z elektronicznym sterowaniem, tj. nie z dwoma nieprecyzyjnymi pokrętłami, tylko z wyświetlaczem (najczęściej wyświetlacz ma zegar, moja mikro nie ma akurat i nie jest to minus). Sa rzeczy, które wymagaja np. podrzania 20 sekund i jest to przy pokrętle niewykonalne.

Poza tym, fajnie jak kuchenka ma grilla, bo np. odgrzewanie kotleta na grillu sprawia, że jest jak świeżo pieczony, amatorzy kiełbaski też go docenią icon_wink.gif. Grill nie musi byc kwarcowy (czyt. droższy).

Moja kuchenka nie ma funkcji CRISP i nie jest mi to niezbędne, za minus mojej kuchenki uważam brak wyłącznika "stop" - wyłącza sie albo automatycznie po zakończeniu zaprogramowanego czasu, albo po prostu trzeba ją otworzyc icon_sad.gif co naraża użytkownika na kontakt z falami.
lena77
CYTAT(wiolontela)
Lena, konkretnie nie doradzÄ™, bo mikrofalówki nie posiadam ale słówko wtrÄ…cÄ™. Otóż, nie skreÅ›laj Lidla. W Lidlu trafiajÄ… siÄ™ pereÅ‚ki, naprawdÄ™. Każdy sprzÄ™t jaki kupiÅ‚am w Lidlu (a Åšlubny od lat zwozi lidlowskie z zagramanicy  :wink:  ) speÅ‚niaÅ‚ moje oczekiwania. JakoÅ›ciowo tez nie miaÅ‚am nic do zarzucenia. Pewnie, że to nie to samo co firmowe firmówki  :wink:  acz za takie kwoty, jakie za ustrojstwa pÅ‚aciÅ‚am, jestem naprawdÄ™ zadowolona.

P.S. A już lidlowskie patelnie kocham miłością namiętną.


Moze faktyczniew zbyt szybko skreslilam lidla czy biedronke, ale nie raz i nie dwa widzialam rzeczy, ktore zakupil tam moj ojciec (cierpi na chorobe kupowania tanich rzaczy w duzych ilosaciach, choc niepotrzebnych)-np. niedawno rzutki na rzepy, ktore sie nie przyczepiaja do tarczy, i rowerek stacjonarny, ten zakup po prostu rozbawil mnie do lez, na ktorym nie mozna jezdzic (jazda wyglada przekomicznie, zamiast plynnosci jazdy zaciecia , wiec wyglada to jak na zwolnionym filmie), stoper, ktory mie dziala, 2 zapalniczki (1 gratis), z ktorych 1 , pewnie ta gratisowa, nie dzialala, jeszcze wiele innych, ktorych nie pamietam. Dlatego tak podchodze do zakupow tam (AGD czy RTV) bardzo podejrzliwie.
lena77
[quote=Kocurek]Przede wszystkim - z elektronicznym sterowaniem, tj. nie z dwoma nieprecyzyjnymi pokrętłami, tylko z wyświetlaczem (najczęściej wyświetlacz ma zegar, moja mikro nie ma akurat i nie jest to minus). Sa rzeczy, które wymagaja np. podrzania 20 sekund i jest to przy pokrętle niewykonalne.

Poza tym, fajnie jak kuchenka ma grilla, bo np. odgrzewanie kotleta na grillu sprawia, że jest jak świeżo pieczony, amatorzy kiełbaski też go docenią icon_wink.gif. Grill nie musi byc kwarcowy (czyt. droższy).

Moja kuchenka nie ma funkcji CRISP i nie jest mi to niezbędne, za minus mojej kuchenki uważam brak wyłącznika "stop" - wyłącza sie albo automatycznie po zakończeniu zaprogramowanego czasu, albo po prostu trzeba ją otworzyc icon_sad.gif co naraża użytkownika na kontakt z falami.


O tak grill musi byc koniecznie, wyswietlacz tez
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.