To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

darmowy tydzień zajęć w Berku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

krycha
Czy ktos się wybiera na te zajęcia? A może już ktoś tam chodzi i może coś powiedzieć?
Doruśka
ja chodziłam z córką, do Pani Agnieszki i do jakiejs innej Pani, polecam Pania Agnieszkę zdecydowanie bardziej.
nei polecam z cała stanowczoscia bali i zabaw organizowanych w Berku, typu haloowen, bal karnawałowy czy inne mikołajki, szkoda kasy bo są niezorganizowane i bawi sie kilkoro dzieci a reszta samopas, nei udaje sie im zapanowac nad wieksza iloscia dzieci.
z zajeć byłam b zadowolona jednak sa one dosyc drogie a jeśli dziecko zachorowało nawet na 3 ygodnei z opłaconych 4 nei dało sie tego jakos załąwić, przepadły wszystkie zajecia, mielismy opłacone dwa karnety po 119 zł z czego wykorzystaliśmy tylko po jednym zajeciu z każdego karnetu:( było mi przykro, bo córka chodziła tam juz prawie rok i zdarzyło sie to pierwszy raz, liczyłam an jakąś zniżkę chociaz kilkuprocentowa lub mozliwosć odrobienia chociaż częściowo zajeć. ale to tylko jedna wada:) (jak nam przepadały jedne zajęcia czy dwa nei robiąłm z tego afery,to byłą syt wyjatkowa)jak cos to pytaj:))
agnieszkai krzyÅ›
Czytałam o zajęciach w Berku w starszych postach i opinie są raczej pozytywne. Może ktoś napisze coś więcej o zajęciach dla najmłodszych? Na czym polegają w praktyce? Czy ktoś chodził wcześniej z niemowlaczkiem ??
alusiaa
wlasnie,ja tez chcę się wybrac na zajęcia pokazowe icon_biggrin.gif
agnieszkai krzyÅ›
I co byłaś na zajęciach pokazowych ? Jak było?
alusiaa
idziemy jutro icon_biggrin.gif
agnieszkai krzyÅ›
Byłaś?
agnieszkai krzyÅ›
Jak było?
alusiaa
byłam.
Hmm,tak sobie.bez narzekania ale i bez super zachwytów.
Ale raczej pozytywnie.
mimo to myślę nad zapisaniem jednak synka przed pójsciem do przedszkola chociaz na miesiąc-dwa icon_biggrin.gif

dorusia-teraz zajęcia ktore przepadną mozna odrobić,o ile ma się zaswiadczenie lekarskie o chorobie.
agnieszkai krzyÅ›
Byliscie na zajęciach Zabawy Elementarne? w grupie 10-18miesięcy czy już u starszych ?na Sienkiewicza czy na Pretficza? Bo wiem że mają też zajęcia w klubie fitnes. A na czym w praktyce polegały te zajecia? Co na nich robi prowadząca a co rodzic ? Czy polecasz tą Panią u ktorej byliście ?bo jest ich tam kilka? A no i u ktorej byliście icon_smile.gif
Pozdrawiam
I dzieki icon_smile.gif icon_biggrin.gif
aj80
Ja kiedyś byłam i zajęcia wcale mnie nie zachwyciły, Grześ był znudzony i po połowie wyszliśmy. Drugie zajęcia nie doszły do skutku, bo nie było wolnej sali, tylko ta zabawowa z piłeczkami i pani nie umiała zapanować nad dziećmi. Moim zdaniem strata pieniędzy.
alusiaa
bylismy na 3-4 latkach "ze sfery językowej jakiejstam".
Cóż,uważam,że 75 min to zdecydowanie za dlugo.
Ja po 45 minutach bylam totalnie znużona i głodna.
Dla mauchow takie zajęcia idealne bylyby ok.45 min wlaśnie.Bo to jednak męczy.
bylismy na Sienkiewicza.Agieszka,mozesz wybrac się z Krzysiem na bezplatne zajęcia- 1.zawsze są traktowane ajko pokazowe,o ile zaznaczysz to wczesniej.
ja chcę iść z synkiem na zajęcia ruchowe jeszcze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.