To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gofrownica Tefala - warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
A ściślej mówiąc takie combi 3 w 1, czyli gofrownica + opiekacz + grill.



Ciekawa jestem opinii czy warto akurat ten model kupić? Dobrze się sprawuje?
sdw
Akurat tego modelu nie mam icon_wink.gif ale testowałam Tefala kombi, model starszy a od kilku miesiecy jestem prawie posiadaczką (prawie, bo sprzetu użyczam icon_wink.gif ) i stwierdzam, ze jest super. Tak tefal jak i philips spełniły moje oczekiwania. W tym przypadku punkt więcej dla philipsa choc z bólem serca, bo zasadniczo wolę tefala icon_wink.gif
Małgoś.dz
Wiola, a gofry wychodzÄ… chrupkie?

Bo prawdę mówiąc na obecną chwilę najbardziej to mi właśnie na gofrach zależy. icon_lol.gif Mężowi z kolei na grillu. A opiekacz do sandwich'y to tak trochę na wyrost byłby, jako, że mamy opiekacz - singiel właśnie Tefala i już osiem lat nam świetnie służy (no a jak w końcu padnie, to byłby ten drugi "nowy").
sdw
Gosia, gofry super chrupkie nie są. Ale też wiele zalezy od przepisu. Aczkolwiek ledwie wyjęte chrupią.
Mika
chrupkość zależy li tylko od przepisu wink.gif
i od tego GDZIE położysz gofry po wyciągnięciu
jeśli wprost na talerz to chrupkość spanie w oczach
jeśli na jakąś kratkę -bęęędą chrupiące wink.gif

co do tefala to mam innego-na same gofry
cuda wianki na kiju wyczyniam z nim od 10 lat i żyje
ukłon w stronę tefala,bo ja straszny zdzierca jestem w temacie używalności takich kuchennych "przyrządów" na prąd wink.gif
Małgoś.dz
No właśnie nie jestem przekonana czy chrupkość li tylko od przepisu zależy...
Tzn. w ogromnej mierze na pewno, ale wydaje mi się że sporo zależy również od mocy gofrownicy. Im mniejsza moc, tym mniejsza wydajność sprzętu i mniejsze szanse na dobre przypieczenie (uzyskanie wyższej temperatury grzewczej).
Zauważcie, że takie gofrownice profesjonalne, "gastronomiczne" moc mają sporą (zdaje się coś ok. 1300 W), a te domowe o połowę mniej. Tefal ma 750 W i zastanawiam się czy to wystarczające.
Oczywiście profesjonalnej kupować nie zamierzam. icon_lol.gif Szukam półśrodka i ten Tefal stanął na drodze...
Mika
na moim napisano 680-810W icon_rolleyes.gif

zawsze wychodzÄ… chrupkie icon_wink.gif
ba-jak zostawię na kratce są baaardzo chrupiące,aż twardawe icon_twisted.gif
Małgoś.dz
No więc kupilam i wypróbowałam. icon_smile.gif
Wycofuję swoje slowa co do przełożenia: ilość wattów - temperatura - chrupkość. icon_wink.gif
Gofry wyszły rewelacyjne. Złociste i chrupiące. Urządzenie wytwarza dużą temperaturę i ciasto świetnie się ścina.
Nie próbowalam jeszcze przystawki do opiekacza i grilla, ale śmiem sądzić, że będą działały równie dobrze co gofrownica.
irenagolinska1
Ma ktoś może takie urządzenie 3 w 1?
Właśnie zastanawiam się czy zakupić taki sprzęt -> https://produktyzmarketu.pl/opiekaczgofrown...3-1-aldi-12-10/.
Ale właśnie obawiam się, że gofry mogą nie wychodzić chrupkie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.