To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ręka - jak nie moja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Dziewczyny, od 3 dni cierpnie mi lewa ręka icon_evil.gif
Zaczyna się przeważnie wieczorem takim mrowieniem w palcach, ale powoduje też dyskomfort już od ramienia. Denerwuje w nocy icon_evil.gif

Co to może się dziac? Denerwuje mnie to, a nie wiem co to może byc. Nie stłukłam się, nie upadłam...
grzałka
najczęściej zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego
Kocurek
Jaką mam szansę, że samo przejdzie?
Sel
[quote=Kocurek]Jaką mam szansę, że samo przejdzie?
Na mój gust żadną, nawet jeśli nie będziesz tego czuła caly czas to po jakimś czasie znowu się odezwie, jeśli nie zaczniesz leczyć kregosłupa. Miewam to samo-i ostatnio lekarz stwierdzil u mnie ucisk kręgów szyjnych.
aneta555
Idź do lekarza, bo to może być praktycznie od wszystkiego
Moja koleżanka miała podobnie i po tomografii stwierdzono oponiaka. To jest niezłośliwy guz, który usuwa się bezproblemowo.
Kocurek
A toś mnie postraszyła...

Ostatnio dolegliwości się zmniejszyły, tzn. mam to rzadziej, i... no jakos nie prę do przebadania się, niestety icon_rolleyes.gif
Nie ma się czym chcwalić, ale np. u gina nie byłam od porodu Dominiki icon_redface.gif

Nie cierpię łażenia po szpitalach, przychodniach, nie cierpię się badać, choć Pan Bóg jeden wie, że nie mam z tym pod górkę icon_rolleyes.gif
bb
Kocurek, wybierz sie do neurologa i zrob testy, mnie tez od czasu do czasu cierpnie prawa reka i mam zdiagnozowany "zespol ciesni garstka" co sie kwalifikuje do zabiegu ale ja sie nie kwapie icon_redface.gif
mama_oliwki
CYTAT(grzalka)
najczęściej zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego

moja mama tak miała po pracy w stanach i faktycznie tera choruje na krębosłup icon_eek.gif
mama_oliwki
ja tez mam takie mrowienia ale tylko w nocy wtedy spuszczam ręke poniżej łóżka imi przechodzi
ale w stanach od roboty tez tak miałam
moze z tym krębosłupem mam po mamusi icon_question.gif
aniay
powiedzialabym kregoslup albo krazenie. U mnie polaczenie jednego i drugiego prawdopodobnie powoduje te same objawy kwalifikuje sie to do leczenia ale tez sie do lekarza wybrac nie moge
.kasiula.
ja mam podobne objawy, lekarka stwierdziła, że to z kręgosłupa szyjnego, ale narazie nic nie może zrobić bo karmię piersią
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.