To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chce dzidziusia:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwonka21
Mam pytanie icon_wink.gif kiedy najlepiej zrobic test ciazowy???moj cykl trwa 28 dni,teraz jest juz 29 dzien i powinnam miec @.Zrobilam wiec test ale nie wykazał ciazy icon_cry.gif moze jest jeszcze za wczesnie??? moze meszcze poczekac te pare dni??? pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
alanis
witaj! w dniu planowanej @ powinien juz wykazać ale bywało juz tak na tym forum że nie wykazał a kilka dni póxniej były II tłusciuchne krechy, tego ci zyczę, zapraszam do wątku "Zasadzimy ziarno..." icon_razz.gif
tulla
Iwonka21 - chcesz miec pewnosc? Zrob bete (w cenie dwoch testow domowych)... I tak jak alanis, zapraszam na wÄ…tek Zasadzmy ziarno...
gosiata1
moja szwagierka robiła sobie trzy testy każdy wykazywał jej jedną kreskę.Kiedy zrobiła czwarty test okazalo się że jest w ciąży był to prawie 4 miesiąc,miała lekkie plamienia i była pewna że nie jest,a tu niespodzianka.
alina15
Witam!jestem na forum pierwszy raz, ale bardzo potrzebuję z kimś porozmawiać.Oto moja historia:od1,5 roku staram sie o dziecko, ale problem jest w tym, że nie mam owulacji, brałam na to clo i bromergon ale kuracje wogóle nie dawały rezultatów.potem miałam HSG i okazało się że wszystko ok. i znowu miałam brać clo.po tej kuracji pojawiła się owulacja, ale następna kuracja clo znów niedawała rezultatów.Teraz lekarka kazała mi przez 2 miesiąze brać antykoncepcję, a po jej odstawieniu starać się. mam pytanie czy skoro nie miałam owulacji to po antykoncepcji ona wróci?jestem załamana bo to znowu czekanie a co potem...Proszę o radę icon_cry.gif
asiaad2
Zapraszamy na watek staraczek, zasadzimy ziarno, tam jest mase dziewczyn z takimi problemami i napewno odpowiedza na twoje pytania. W kupie raźniej więc dołączaj icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.