To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LEKI w ciazy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwonka21
Zima jak wiadomo kojarzy sie nam z przeziebieniami icon_sad.gif łykamy wtedy jakies tabletki i pijemy syropki, wszystko czasami bez recepty icon_confused.gif U mnie @ spoznia sie juz 3 dzien icon_biggrin.gif czy np.polopiryna s i inne specyfikli n abazie alkoholu moga zaszkodzic rozwijajacemu sie dzieciatku?wogóle to jakie lekarstwa na kaszel sa bezpieczne dla płodu(te bez recepty) icon_wink.gif ? pozdrawiam wszyskie przy nadzieji,mamusie i starajace sie o bobaska icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
katiek
Zamiast polopiryny polecam Apap, który można stosować w ciąży.
A skoro @ się spóźnia, to najlepiej zrób test, a jeśli wyjdzie pozytywny idź do apteki i poproś o coś na przeziębienie dla ciężarnej na początku ciąży.
Możesz wziąć też rutinoscorbin.
kethry
z syropków na kaszel to polecam Stodal, homeopatyczny, smaczny, bezpieczny i bez recepty icon_wink.gif
Laluna
a Tabcin? dla mnei rewelacyjny lek na przeziebienie. Zawsze przyjmowałam jak biegałam z gilem do pasa! a teraz (w 21tyg) ciazy? jak myslicie? Niby ejst ebz recepty, na ulotce jest napisane ze gdy korzysci matki przewazaja...
Bede wdzieczna za rade!
Użytkownik usunięty
Tabcin nigdy w życiu w ciąży!
To opinia mojego gina, gdyby ktoś pytał.
cilla
CYTAT(Laluna)
, na ulotce jest napisane ze gdy korzysci matki przewazaja...  
Bede wdzieczna za rade!


na ulotce moich tabletek, które biorę z powodu migreny też jest tak napisane. Czyli jeśli zajdę w ciążę (a mam taką nadzieję, ze za jakis czas tak będzie) nie będę mogła ich brać... I ogólnie jak będzie mnie boleć głowa, a mam okropnie mocne bóle głowy, to co? Panadol? Apap? jak ja od kilku lat łykam ketonal. A od niedawna codziennie biorę takie specjelne na migrenę tabletki i w razie bólu głowy tez mam specjalne (Migea). icon_sad.gif( Co o tym myslicie?
Laluna
z tego co sie orientuje i co mi kolezanki tu juz zdążyły poradzic to w ciąży i przy karmieniu piersia dozwolony jest tylko paracetamol icon_sad.gif
Pozdrawiam!
cilla
CYTAT(Laluna)
z tego co sie orientuje i co mi kolezanki tu juz zdążyły poradzic to w ciąży i przy karmieniu piersia dozwolony jest tylko paracetamol icon_sad.gif
Pozdrawiam!

Dzięki za odpowiedź. icon_smile.gif ... Hmmm ciekawe co to będzie, ale pewnie będę sie tym martwić jak już zajdę (oby nie było z tym problemów jak już się zdecydujemy - bo się okazało, ze mam hiperprolaktynemię)...
.kasiula.
Cilla nie martw się na zapas, ja przed ciążą miałam okropne napady migreny i też stosowałam środki mocniejsze niż apapy (aulin), ale na szczęście w ciąży organizm jakby o tym zapomniał i ani razu nie miałam ataku, także myśl pozytywnie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.