To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poród w wodzie Bydgoszcz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mała_czarna
Cześć

Czy w Bydgoskich szpitalch jest możliwy poród w wodzie? Ile za taką przyjemność się płaci i jak to wygląda.
Słyszałam, że bóle w takim porodzie są mniejsze i ogólnie wszystko jakoś szybciej idzie, a nie ukrywam troche boję się tego momentu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Kasik
Cześć
Rodziłam prawie sześć lat temu, więc moje informacje są raczej nieaktualne, ale wtedy możliwy był poród w wodzie w Szpitalu Miejskim na Kapuściskach (o ile była wolna sala). Nie wiem ile trzeba zapłacić. Może po prostu zadzwoń i zapytaj. Przykro mi, ale szczegółów nie znam.
Jak to wygląda? - siedzisz w baseniku icon_wink.gif Podobno faktycznie pomaga. Zapytaj dziewczyn na ogólnym forum, na pewno któraś rodziła w wodzie.
Pozdrawiam icon_smile.gif
aniuta
w bizielu możesz rodzić w wodzie nic to nie kosztuje ale wanna jest tylko jedna więc kto pierwszy ten lepszy, w Miejskim podobno się za taką przyjemność płaci się

Poród w wodzie podobno fajna sprawa ja niestety nie zdążyłam tak się Adaś spieszył. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.