To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak przekopiować cd na kasetę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
bo może to jest proste?

potrzebuję wersję kasetową Helen Doron, a mam tylko cd- niestety w samochodzie nie mam cd a tam najłatwiej słuchać
Abotak
CYTAT(grzalka)
bo może to jest proste?  

potrzebuję wersję kasetową Helen Doron, a mam tylko cd- niestety w samochodzie nie mam cd a tam najłatwiej słuchać


Grzalko, powinno sie dac chyba jesli masz odtwarzacz CD w jednym pudle z kasetowym. icon_smile.gif
Niestety nasz padl ostatnio wiec nie dam rady sprawdzic a nigdy chyba nie probowalismy, ale wydaje mi sie, ze powinno icon_rolleyes.gif
Mika
puszczasz na dvd i w tym samym czasie nagrywasz na video?

przynajmniej ja bym tak zrobiła icon_wink.gif
Mika
matko,źle pomyślałam
heheh przed oczmi stanęły mi ćwiczenia fitness
boszzz -spać,spać icon_wink.gif

tak jak Bogusia napisała -jeśli masz wiżę bądź magnetofon kasetowo-płytowy to bez problemu
cd puszczasz i nagrywasz jednocześnie
Lila_
CYTAT(Bogusia123456)
CYTAT(grzalka)
bo może to jest proste?  

potrzebuję wersję kasetową Helen Doron, a mam tylko cd- niestety w samochodzie nie mam cd a tam najłatwiej słuchać


Grzalko, powinno sie dac chyba jesli masz odtwarzacz CD w jednym pudle z kasetowym. icon_smile.gif
Niestety nasz padl ostatnio wiec nie dam rady sprawdzic a nigdy chyba nie probowalismy, ale wydaje mi sie, ze powinno icon_rolleyes.gif



Spokojnie sie przegra icon_biggrin.gif

Tak robię bo w samochodzie też nie mam cd icon_wink.gif
grzałka
no to idę próbować - dzięki icon_biggrin.gif
irminka2
Przegra się na pewno - właśnie przegrywam sobie z płyty na kasety moje ukochane arie do słuchania w pracy, bo w pracy mam tylko możliwośc słuchania kasety. Jedna kaseta już gotowa.


Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.