To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dlaczego test nie pokazuje 2 kresek...:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwonka21
Według moich obliczen @ powinnam miec juz 22.01.07 a tu cisza juz 4 dzien...:)Jednak tescior nie wykazuje ciazy..icon_sad.gif co mam w takiej sytuacji robic?czekac.....boje sie ze moze byc cos nie tak.... icon_sad.gif pozdrawiam serdecznie wink.gif
dominika1
najlepiej bedzie jak zrobisz badanie krwi wtedy bedziesz miałą pewnosc na 100% i mam nadzieje ze w twoim wypadku testy akurat nie działąją, juz tu nie jedna na forum robiła testy i nic nie wykazywały a beta potwierdziła ciąza, jezlei jednak beta bedzie 0 to idz jak najszybciej do lekarza wypisze ci najparwdopodobniej luteine na wywołanie @, takze idz jak najszybciej na badanie krwi - mozesz je zrobic o kazdej porze dnia i nie musisz byc na czczo. Powodzenia icon_biggrin.gif
alanis
Iwonka witaj, dominika dobrze ci radzi, zrób betę będziesz miała pewność, powiedz mi tylko jaki jest sens zakładania 2 niemal identycznych watków? icon_rolleyes.gif wystarczyło zajrzeć na wątek "Zasadzimy ziarno" i tam odrazu dziewczyny by ci coś doradziły...
agabr
Iwonka nie dubluj postow prosze.b
emihalny
CYTAT(Iwonka21 @ Thu, 25 Jan 2007 - 08:28) *
Według moich obliczen @ powinnam miec juz 22.01.07 a tu cisza juz 4 dzien...:)Jednak tescior nie wykazuje ciazy..icon_sad.gif co mam w takiej sytuacji robic?czekac.....boje sie ze moze byc cos nie tak.... icon_sad.gif pozdrawiam serdecznie icon_wink.gif

spóżnia mi się okres 4dzień roniłam test dzień po spodziewanym okresie wynik nieważny wyszedł, strasznie bolą mnie piersi, poradzcie co mam zrobić
#Margola
zrób test raz jeszcze a jak i to nie wyjdzie proponuje test z krwi:))
inka-24
Beta HCG
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.