To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tani weekend w pomorskim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Jak będzie ładnie w przyszłym tygodniu planujemy się wybrać na weekend nad morze icon_cool.gif
Macie namiary na tanie kwatery takie koło 15zł(optymalnie byłoby, gdyby do 3lat dzieciaczki były za darmochę wink.gif ) icon_question.gif Wtedy będzie nas stać icon_confused.gif
I musi być blisko do morza do 150m maksymalnie(3min spacerkiem icon_lol.gif )
Interesują mnie :okolice Władysławowa, półwysep Helski, Karwia, Jastrzębia, Dębki...
Monisia
Agniesiu a w kampingu odpowiadałoby ci?Miejscowość oczywiście Hel:))
Tam w lecie były po 15 zł za osobę to teraz z pewnością mniej będzie.

Cmok icon_razz.gif
Agnisma
Dzięki, ale dupcia za wygodna wink.gif Poza tym zimno jest już nocami, a jedziemy z moją Mamą i Natalką icon_lol.gif
Osttecznie wybraliśmy okolica Krynicy Morskiej, tam jeszcze nie byliśmy, a wogóle tam mamy najbliżej.
Do usłyszenia(przeczytania) za 3dni w niedzielę, kto wie może dopiero w poniedziałek(w niedzielę mogę paść na twarz po wypoczynku wink.gif ) icon_lol.gif
Tuni
Wysłałam Ci na priv namiary na sprawdzone kwatery.
Jak bedziesz miała jakieś pytania, to służę.

Pozdrawiam
Agnisma
Ostatecznie pojechaliśmy do Jantara, dziura, ale za to cicho i przyjemnie. Szeroka, czysta i PUSTA (już) plaża... "ekskuziw" pokój za tanie(już)pieniążki -4osobowy za 60zł icon_exclaim.gif 10min od plaży icon_exclaim.gif
Spędziliśmy te dni "superancko" icon_exclaim.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Natalia zadowolona baaaardzo, my też icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dawno nie mieliśmy takiego "spontana" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Bardzo to poprawiło nam nastrój icon_exclaim.gif
Agnisma
CYTAT(tunisiek)
WysÅ‚aÅ‚am Ci  na priv namiary na sprawdzone kwatery.
Jak bedziesz miała jakieś pytania, to służę.

Pozdrawiam

Dzięki raz jeszcze icon_lol.gif
Tuni
Bardzo się cieszę, że wyjazd Wam się udał.
No i najważniejsze, że Natalce sie podobało.

Pozdrowionka.
wobysk
Tunisek czy ja też mogę prosić o te namiary na priv lub skrzynkę?
Tuni
Wyślę Ci na priv.
hedwis z pracy
Tunisiek, widze z w tamtym roku rozsyłałas namiary na kwatery, czy ja moge prosic na prywatne6@wp.pl,jesli masz jakies strony netowe do tych adresow, to tez please. z gory wielkie dzieki
joakar
To i ja poproze chłop mi się w morzu zakochał i chce zwiedzić całe polskie wybrzeże icon_biggrin.gif (i pomyśleć że jak pierwszy raz chciałam nad morze jechać to m tłumaczył że to nuda).
A i jeszcze mój adres joakar@poczta.onet.pl
Dzięki Tunisiek
oczi_czjornyje
Jeżeli nie jest juz za późno to tez poproszę na strysia@interia.pl
anonimowy
To i ja poproszÄ™ o namiary na kwatery icon_smile.gif na adres soniks1@gazeta.pl
Pozdrawiam i dziękuję
Ania
Małgosia.K
A dla mnie starczy?? wink.gif
To ja też poproszę te namiary na fajne wczasy?
anka gawlik
jatez bardzo prosze o te tanie i sprawdzone kwatery.dziekuje!
gawliki@gazeta.pl
Ludek
Dziewczyny, ja też poproszę o namiary, szczególnie na te tanie.

ljaworowska@sampo.pl
Dziękuję
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.