To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sa tu mamy i przyszle mamy z Bytomia i okolic??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia2202
Piszcie dziewczyny! Ja jestem z Bytomia, mam 22 lata i jestem w 40 tygodniu ciazy. Czekam na porod na ktory nic sie nie zapowiada :/
Kijanka
Bytom pozdrawia Bytom icon_smile.gif Tysia coś mi się wydaje, że Ciebie już może być więcej, co??
mała78
Witam tez jestem z Bytomia. Jestem w 19 tygodniu. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.
tysia2202
Witam! wreszcie ktos napisal icon_smile.gif 6 lutego urodzilam icon_smile.gif i jestem szczesliwa mamusia. Pozdrawiam was goraco!
Kijanka
No to GRATULACJE dla Sebastiana i dla Mamy brawo_bis.gif
Doribtm
Witam!!
Ja też jestem z Bytomia ale aktualnie juz tam nie mieszkam.
Jestem w 38 tyg. .Termin mam na 1 marca i jestem ciekawa co to będzie bo panikara ze mnie straszna icon_lol.gif
Joanna11
Mieszkam w Bytomiu.
Szukam łóżęczka dla córki. Na to ze szczebelkami jest zdecydownie za mała. Może znacie jakiegoś dobrego producenta albo sklep?
Byłam już w centrum na Dworcowej, w Supersamie i oglądałam meble Bodzio.
Chyba mam za duże wymagania.
olciaa_a
Tysia Tobie jeszcze nie gratulowalam, a piszesz z nami na "mamuskach przed 25 roczkiem" a wiec GRATULUJE!! Ucaluj tam malego Sebastianka icon_biggrin.gif
Joka
Witam!
Też jestem z Bytomia i jestem w 38 tygodniu ciąży icon_lol.gif Przewidywany termin porodu 15 marzec icon_wink.gif
tysia2202
Czesc dziwczyny! Ciesze sie ze sa tu dziewczyny z Bytomia icon_smile.gif
Doribtm urodzilas juz??
Agusia79 trzymam kciuki.
Moj synek ma juz prawie miesiac jak to leci icon_smile.gif
Joka
Tysia mam pytanie, rodziłaś w Bytomiu czy gdzie indziej icon_question.gif I jak wrażenia icon_question.gif Dzięki za trzymanie kciuków icon_wink.gif Na razie mojej dzidzi się nie spieszy
tysia2202
Czesc Agusia! Nie rodzilam w Bytomiu i nigdy nie zdecydowalabym sie na porod w Bytomi. Warunki tragedia, wszystkie moje znajome odradzaly mi tam rodzic. Wszystko trzeba swoje do szpitala zabrac nawet wenflon. Lezalam tam na obserwacji w 23 tygodniu. Wc ochydne az brzydzilam sie wejsc, lekarze nie mili a na izbie przyjec potraktowali mnie okropnie. Szkoda gadac. Ja zdecydowalam sie na porod w Pyskowicach i nie zaluje tej decyzji i jak mnie tam przyjeli, jak mnie traktowali i opiekowali sie mna przewyzszyla moje oczekiwania. Szpital zadbany, kolorowy, wc czysciutkie, pokoje 2 osobowe w wlasnym prysznicem w pokoju co jest naprawde bardzo przydatne po porodzie. Polozne skacza kolo ciebie i sa na kazde zawolanie. Dzieciatko masz caly czas kolo siebie, jak chcesz odpoczac to polozne od noworodkow zabieraja i zajmuja sie maluszkiem. Polecam ci ten szpital. Kolezanke tez namowilam na ten szpital i cieszymy sie ze sie na niego zdecydowala bo gdyby nie jeden lekarz moglaby juz nie zyc ledwo ja uratowali bo miala krwiaka ktory pekl w czasie porodu.

Goraca polecam ci ten szpital, to zaledwie 25 min od Bytomia a dwa rozne swiaty i epokoki. Bo bytom to jeszcze stoi w latach 70 tych.
tysia2202
Aha porod mimo ze trwal bardzo dlugo bo az 28 godzin od 9 rano w poniedzialek do 12.20 we wtorek (bo mialam skurcze ale rozwarcie szlo jak krew z nosa) i bolu, to bylo to najcudowniesze przezycie. Moment gdy maly wyladowal mi na brzuszku nie zapomne do konca zycia cos pieknego, o wszystkim sie potem zapomina. Az placze ze szczescia jak tylko sobie wspomne o tym.
Bedzie dobrze
burek
Tysia przeczytaj prosze regulamin. Szczególnie fragment mówiący o wielkości grafik w podpisie i nie dublowaniu paseczków. To bardzo obciąża serwer i zwalnia forum.
Joka
Tysia dzięki za odpowiedź wink.gif Ja zdecydowałam się na szpital na Goduli, głownie ze względu na to że chodzę do lekarza, który tam pracuje i wiele pozytywnych opinii icon_lol.gif Co do szpitala w Bytomiu to rzeczywiście szkoda gadać, ja mimo że mieszkam od niego jakieś 2 min. pieszo to nawet przez moment nie przeszło mi przez głowę by tam rodzić icon_confused.gif
tysia2202
Agusia ja tez mieszkam 2 min od tego szpitala icon_smile.gif na chrzanowskiego icon_smile.gif O goduli tez slyszlam dobre opinie na poczatku chcialam tam wlasnie rodzic ale jak przeczytalam w wyborczej o szpitalu w pyskowiach to sie na ten zdecydowalam. I najwazniejsze ze nie zaluje icon_smile.gif
.kasiula.
no hej mamuśki
ja mieszkałam w Bytomiu całe życie, teraz po wyjściu za mąż przeniosłam się do Rudy Śląskiej:),
mojego maluszka urodziłam w Goduli i generalnie jestem zadowolona z opieki nade mną i maleństwem
życzę powodzenia icon_smile.gif
Joka
Tysia ja też mieszkam na Chrzanowskiego icon_biggrin.gif Ale niespodzianka icon_wink.gif
tysia2202
Agusia to jak urodzisz to musimy umowic sie na spacerek icon_smile.gif moj synek ma dzis miesiac icon_smile.gif
Joka
No to stawiam soczek za skończony miesiąc Sebastianka icon_wink.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Jeśli chodzi o spacerek to koniecznie icon_wink.gif
A mi dziś zostało 9 dni do terminu przeskoczyłam do czołowki na odliczaniu icon_lol.gif
tysia2202
Agusia ja bylam na liscie przeterminowanych icon_smile.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny! Czemu Bytom sie nie odzywa??
Agusiu napisz co pieknego urodzilas i kiedy bo mysle ze napewno juz urodzilas icon_smile.gif
.kasiula.
miejmy nadzieję, że Agusia urodziła ślicznego, zdrowego bobaska icon_smile.gif
a pewnie nie odzywa się, bo jest baaaaaardzo zajęta icon_smile.gif
zatem czekamy na wieści
tysia2202
Czesc dziewczyny! Odzywajcie sie! Ja wiem ze wszystkie jestescie zajete ale mozecie od czasu do czasu cos napisac co tam u was. Moj maly rosnie jak na drozdzach. Jest bardzo grzeczny. Przesypia prawie cale noce. Jest przekochany. A co tam u was?? Piszcie!!! Pozdrawiam
.kasiula.
oj to widzę, ze Sebastianek niedługo skończy dwa miesiace, musi być urczy, pamietam jak mój maluch był taki malutki, a teraz już raczkuje, wstaje, złości się itd, a ten czas strasznie szybko leci icon_smile.gif ani się obejrzymy a trzeba bedzie zaprowadzać ich do szkoły icon_smile.gif
pozdrawiam
Joka
Zgłaszam się.
Nie mam netu w domu więc teraz sprawa odzywania się jest utrudniona ale już niedługo wink.gif
Emilka przyszła na świat 09.03. Ważyła 2850 i 55cm, dostała 10 pkt.
Dziś ma już ponad 3 tygodnie, jest przekochana, choć czasami daje popalić, mój mąż twierdzi że urodziłam dziecko szatana, ale on się nie zna icon_lol.gif Zdjęcia będą w przyszłości bo teraz mam tylko chwilkę
Do poklikania wink.gif
Kijanka
Agusia Gratulacje brawo_bis.gif . Proszę przekazać Emilce całuski przytul.gif
.kasiula.
gratulacje Agusiu, niech Emilka chowa sie zdrowo, a jeśli mąż twierdzi, ze urodziłaś dziecko szatana, to na pewno sie nie zna icon_smile.gif bo mój mały też zachowuje sie jak mały diabełek icon_evil.gif
Joka
Hej!
Mam już neta w domu, więc będę częściej się odzywać icon_wink.gif
Tysia jesteś chętna umówić się na spacerek icon_question.gif Tak blisko siebie mieszkamy, szkoda tego nie wykorzystać icon_biggrin.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny! Slabo rozwijamy ten watek... Moglybysmy sie bardziej postarac.
Gratulacje Agusia79 brawo_bis.gif
Emilka musi byc przepiekna. Wyslij pare fotek z checia ja zobacze icon_smile.gif
Ja tez wysylam zeby sie pochwalic icon_smile.gif
Agusia79 z checia mozemy umowic sie na spacerek icon_smile.gif


Uwielbiam robic zdjecia usmieszkow mojego synka icon_smile.gif

tysia2202
Joka
Wklejam kilka zdjęć mojej Emilki bo jeszcze się nią nie chwaliłam wink.gif
Pierwsze jeszcze ze szpitala


A tu u taty na kolanach

I jeszcze chwilke przed kÄ…pielÄ…

a to zdjęcie z wczoraj
Joka
Tysia ile waży już twój synek icon_question.gif fajny z niego mały mężczyzna icon_wink.gif jest bardzo absorbujący icon_question.gif moja sama nie poleży, teraz właśnie ją bujam a i tak marudzi
tysia2202
miesiac temu wazyla 4600 teraz juz bedzie ok 5300 bedzie wiedziec po majowym bo idziemy na kolejne szczepienie. ma 63 cm urosl juz 7 cm.
Twoja Emilka jest sliczna icon_smile.gif
tysia2202
Dziewczyny czemu sie nie odzywacie???
Myslalam ze bedzie jakies spotkanie w parku miejski mamusiek z Bytomia a tu cisza icon_sad.gif
basiap
Witam dziewczyny z Bytomia
Ja mieszkałam w Bytomiu prawie 20 lat ( od 5 roku życia) i to na Wyczółkowskiego wiec obok Chrzanowskiego
Ja rodziłam Olkę w Bytomiu wiec mam niemiłe wspomnienia cos koszmarnego
Natomiast Dominikę urodziłam w Pyskowicach i jestem zadowolona - Super szpital a poza tym mieszkam teraz niedaleko Pyskowic ale do Bytomia mam wielki sentyment wkońcu naście spędziłam w Bytomiu i mam tam całą rodzinke.

Pozdrawiam Bytomianki
tysia2202
Witaj Basiap !!! Myslalam ze juz sie nkt nie odezwie 21.gif
Ja tez rodzilam w Pyskowicach icon_smile.gif super szpital drugie dziecko tez tam urodze jak bede w ciazy 08.gif
A bytom to nawet nie chce wspominac lezalam 1 dzien na patologi i mi wysarczy 21.gif
tysia2202
Bytomianki gdzie wy sie podziewacie????
Kijanka
Manewrujemy wózkami po okolicach 08.gif
Nowa Bytomianka
tysia2202
Kijanka piekna corunia icon_smile.gif Gratulacje!!!
kasiazielonka
hej zgłaszam sie po sasziedzku z radzionkowa:)
jestem w 17 tygodniu ciazy

takze moje malenstwo jeszcze ma troszke zanim zaczne je wozic wózeczkiem po bytomiu i okolicach:)
pozdrawiam
tysia2202
Kasiu Gratulacje i szczesliwego rozwiazania icon_smile.gif
Kijanka
CYTAT(tysia2202 @ piÄ…, 10 sie 2007 - 20:45) *
Kijanka piekna corunia icon_smile.gif Gratulacje!!!

Tysia dzięki! Ma to po mamie 08.gif
tysia2202
No napewno po mamie 08.gif
kasiazielonka
hej dziewczynki

mam do Was pytanie-zaczynam myslec o szpitalu do rodzenia i szkole w zwiazku z tym ze Wy tez z okolic to prosze napiszcie gdzie rodzilyscie, ewentualni czas dojazdu do danego szpitala itp

bede bardzo wdzieczna:)

pozdrawiam
tysia2202
kasiu ja rodzilam w Pyskowicach czas od 20 - 30 minut drogi samochodem. Bardzo polecam szpital w Pyskowicach. Super lekarze super pielegniarki i polozne. Szpital ladny zadbany i czysty. Pokoje sa kolorowe i dwuosobowe z prysznicem i umywalka. WC na korytarzu ale bardzo ladne i czysciutki. 2 razy dziennie pokoje i lazienki sa sprzatane.

Odradzam Bytom lezalam jedna dobe i mi wystarczy. Wc metr na metr smierdzi i jest brudno bokoje 6 osobowe wiec nie ma prywatnosci. Brrr nigdy mnie tam nie zobacza.

Drugie dziecko tez plauje rodzic w Pyskowicach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.