To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

stolarz spoza Warszawy- ponawiam prośbę + kuchnia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
miluczek
Mój teść zajmuje sie remontami wszelakimi i robieniem kuchni, tzn, kupuje gotowe fronty i montuje w najrózniejszych kombinacjach.
Robi dokładnie i niedrogo. Sami go "zatrudnimy" przy budowie i wykańczaniu domu. Kuchnię zrobi nam on i tylko on.

Ma cholernie dużo zleceń i nie wiem jak z Warszawą. Czy zdecydowałby się ta robić (jest z Kalisza).
Wiem jedno wcześniej niż październik nie wchodzi w grę.
Jaco
Kieszkiewicz - 602284816. Facet robił kuchnie i nie tylko dwóm moim pracowym koleżankom. Jedna z nich zamawia u niego drugą kuchnię. Zadzwoń, pogadaj, popytaj. On chyba nie robi samodzielnie, wspomaga się kimś tam ale młody jest icon_wink.gif, kumaty, próbki robi, przyjeżdża, pokazuje i jest gotów cierpliwie znieść szesnastą poprawkę do projektu. Sama przyjemności nie maiłam ale dziewczyny polecają a telefon kosztuje niewiele. Jakby numer był nie taki to daj znać - mam go od dwóch lat i moze się zmienił. jak nie zadziała to zaatakuję dziewczyny o aktualne namiary.
Agnieszka AZJ
CYTAT(fanka_stefanka)
Bardzo proszę te z Was, które w niedawnym czasie robily kuchnię (stolarz), kupowały kuchnię (gotowce), zamawiały kuchnię (studia itd) lub własnie to robią, o podanie cen, metrażu i miejsca zamieszkania.
Spokojnie, nie pracujÄ™ w US icon_wink.gif
Otóż z rozmowy z koleżanka z podkarpackiego wyszlo mi, że ona za swojÄ… kuchniÄ™ o podobnym metrażu do mojej (ok. 12 m, MDF) zapÅ‚aciÅ‚a 4 tysiÄ…ce.  U mnie najniższa wycena wyniosÅ‚a 18 tys bez AGD icon_evil.gif  
a.


Jestem własnie w trakcie montażu kuchni ze Stolmaru.

Kuchnia ma ok.10 m kw., zabudowa w literę U - długość ok. 9 m.
Koszt - meble 15,5 tys. plus montaż 10% (razem z podłączeniem sprzętów 0k 2 tys.). Projekt w cenie szafek.
Dodam jeszcze, że w tej cenie zawiera się wyposażenie szafek - czyli "cargo", półka na garnki 3/4 koła, szuflady i oświetlenie.

Wrażenia opiszę, jak juz bedzie co opisywać .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.