To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Planowanie ciąży i lekarza prowadzącego...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malda_80
Witajcie.
My może jeszcze nie staramy się o dziecko, ale już zaczęliśmy małe przygotowania, bo starania planowane są na wrzesień, wtedy będzie nasz ślub icon_smile.gif .
Chciałabym przed ciążą wybrac odpowiedniego lekarza, a co się z tym wiąże- szpital. Jak to zrobic?? Nawet nie mam się kogo poradzic.
Może jest tu ktoś ze Śląska, kto może kogoś polecic. Najlepiej z Sosnowca, Dąbrowy, albo Będzina.
tulla
witaj malda_80 - zajrzyj może na podforum regionalne, z pewnością są tam osoby ze śląska. Poza tym poszukaj np. na forum internetowym gazety białej listy ginekologów-położników. Może napisz, jakimi kryteriami się kierujesz?
A przy okazji, jak tylko ruszÄ… Twoje starania, to zapraszam do nas, na wÄ…tek staraczkowy "zasadzmy ziarno"
malda_80
Dziękuję... Znalazłam tą białą listę, ale mam ogromny metlik w głowie i tak... icon_sad.gif Tak trudno wybrac lekarza...tym bardziej, że wiąże się to z wyborem szpitala. Szkoda, że nie mam wśród koleżanek świeżo upieczonych mamuś..
Gruszka
Malda_80, wybór lekarza nie zawsze musi być związany z wyborem szpitala. Szansa, że przy porodzie trafisza akurat na dyżur "swojego" lekarza, jest mała, a płacenie mu ekstra kasy za to, że przyjedzie na 5 min tylko Cie pozszywać (z doświadczeń wielu mam na forum, to połozna jest przy Tobie przez większą część porodu, a lekarz tylko na samej końcówce) jest bez sensu. Lepiej wybrac dobrego lekarza, z którym przez całą ciążę będziesz się czuła dobrze. A to juz powinno pójść gładko. Powodzenia icon_biggrin.gif
alanis
dziewczyny z moich (a raczej znanych mi rodzących kobitek) doświadczenia wynika że lekarz to tylko część sulcesu, przy porodzie największa rolę odgrywa połozna i warto zadbac o to żeby była przy tobie kompetentna, ciepła osoba a to można akurat sobie załatwić wcześniej, taka położna rodzi wtedy razem z wami bez względu na to jaki to szpital.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.