To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hej! Ujawnijcie siÄ™ wreszcie!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Daddy
No Panowie...

Czas się ujawnić! To może być trudne, ale naprawde warto!
Napiszcie, jeśli tu jesteście (a jestem pewien, że jesteście), o sobie swoich dzieciach, o swoich radościach i smutkach. Pogadamy, pośmiejemy się, a jak będzie trzeba coś zaradzimy.
Nie warto czytać forum z ukrycia. Piszcie wszystko co Wam ślina na język (a właściwie na palce icon_lol.gif ) przyniesie!
No i oczywiście czas poruszać ważne icon_wink.gif tematy zwiazane z naszą ojcowską dolą.

Hej!

Daddy
wercia
No muszę napisać coś co mnie bardzo rozbawiło icon_biggrin.gif
Moj mąż postanowił się wczoraj zalogować icon_cool.gif
I z dziarskim zapałem stwierdził,że ludzie jeszcze na tym forum onim przeczytają icon_biggrin.gif
Ale jak narazie to widzę,że na obietnicach sie skończyło icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
ojciec bobasów
Witam i ujawniam się. Jestem ojcem dwójki chłopaków, Mikołaja (2,5 roku) i Kacperka (1,5 roku). Chłopaki są całym moim światem. O moich dzieciach i o naszej rodzine możesz przeczytać na stronie https://www.bobasy.republika.pl Zapraszam! Jest tam też ciągle rozrastająca się ilość porad dla rodziców i dla tych, którzy rodzicami mają zamiar zostać. Jest też coś nie coś dla ojców!!! Sami zobaczcie! Bycie ojcem to wielki dar i trzeba być za to wdzięcznym Bogu! Hej!
dad
Ja tez tu jestem - ale calkiem nowy
Sprobuje sie tu zadomowic
Pozdrawiam
dad icon_cool.gif
Frodo
Hej czolem icon_exclaim.gif

Ja rowniez jestem, choc glownie to moja "druga polowa" realizuje sie ponad miare spedzajac na forum kazda wolna chwile (a czasem nawet te mniej wolne chwile)
Dla "tubylcow" moge sie zdemaskowac i powiedziec ze jestem mezem Edika.
Mamy "na stanie" dwa Misie (21-miesieczna Ule i 6-miesiecznego Igy'iego,
formalnie zwanego Igorem) wokol ktorych kreci sie nasz swiat.
Wiaze sie to z tysiacem pociech i radosci i oczywiscie kilkoma problemami ale nie wyobrazam sobie zeby moje zycie mialo wygladac inaczej. icon_razz.gif

Daddy, przyznam sie ze my znamy sie lata cale, edukowalismy sie w tym samym kierunku jeno mnie zajelo to chwilke dluzej...
Ciekawym czy kojarzysz ... icon_surprised.gif icon_exclaim.gif A moze Lua juz cos ci napomknela icon_question.gif
Acha, radze bys podczas przeszukiwania pamieci nie sugerowal sie moim "nikiem", ktory jest "od czapy" wink.gif (zona mi go wykreowala...)

do "przeczytania"!
Daddy
Hej "Nowi" Ojcowie icon_wink.gif !!!

Fajnie, że jesteście...

Jest nas na razie niewielu, ale przynajmniej możemy się spokojnie policzyć icon_biggrin.gif .

Frodo! Tutaj poczta pantoflowa działa lepiej niż lotniczy DHL... Jasne, że wiem kim jesteś i kojarzę Cię doskonale. Nasze piękniejsze połówki się już w tej sprawie zgadały icon_lol.gif

Dlatego tym bardziej siÄ™ cieszÄ™!!!

Pozdrawiam.... już nie taki osamotniony... (mam nadzieję).

Daddy
anonimowy
No witam wszystkich tatusiów - zarówno tych, którzy już nimi są, jak i tych co będą. Ja będę 01.01.2004 icon_biggrin.gif Na stronie bywam sporadycznie, ale moja żona (Myszka) bywa tu często (zresztą wasze połówki pewnie tak samo). Mam nadzieję, że dowiem się ciekawych rzeczy na waszej stronie no i oczywiscie co może mnie czekać. Osobiscie nie mogę się już doczekać swojego potomka (mam nadzieję, że to będzie córka). No dobra, na razie starczy. Pozdrawiam wszystkich
DIDO
cos nie widać kto wczesniej pisał. To byłem ja - Dido. Cos pewnie nawaliło, ze ukazałem się jako gosć.
cydorka
no no chlopaki cos sie tam niesmialo u Was zaczyna dziac , popieram dadyego o ujawnianiu sie, no przeciez razem z zonami sledzicie choc troszki te stronki?
Daddy samoloty,
Dido czy to zolte za Toba to zagiel czy co?
Zainteresowania maja Panowie ciekawe, moj brat skacze ze spadochronu zawsze mnie korcilo ale............... odwagi brak
lomatko ale niespojnosc wypowiedzi, belkot jakis, ale jest rano kawy nie bylo
wybaczcie i sie ujawniajcie
cydorka
cydorka
chyba nie zagiel parasol jakis, ale moze ten kawalek niebieskiego to woda? zebym na glupka nie wyszla
pozdrawia blond cydorka
anonimowy
Tak Cydorka to żagiel takiego starego stateczku. A to niebieskie to niebo. A tak w ogóle jeżeli chcesz zobaczyć dokładnie to zdjęcie to wejdź na moją stronkę (co prawda dopiero tworzę) i zobacz. Jest tam też kilka zdjęć z żoną (Myszka)

www.republika.pl/didooo
DIDO
no i znowu się nie zalogowałem. Ta wiadomosć powyżej jest ode mnie
cydorka
ha, fotki obejrzalam, nie jest ze mna tak zle, i woda jest i zagiel huraaaaa, cydorka nie jest z toba tak zle.
a co do fotek to ja poprosze taka coby zonke (mysze) bylo widac rownie wyraznie jak ciebie
pozdrowka Cydorka
uciski dla zonki i malucha w brzusiu
DIDO
cydorka, nie mam narazie takiego zdjęcia co by żonkę dobrze było widać. Muszę dać koledze z pracy do zeskanowania. Jak będę miał jakies noew to dorzucę na stronkę.

A panowie nadal siedzÄ… w ukryciach. WstydzÄ… siÄ™ czy co ??
myszka
Hehehe... Cydorka, no nie wiem czy zdjęcia żony tego jegomościa wyżej nadają się do puszczania w świat! icon_razz.gif

Ale pozdrawiam, pozdrawiam - bardzo ciepło - Ciebie i to męskie grono, które jest jakieś... lichutkie... no... za przeproszeniem... Chodzi mi oczywiście o liczebność tatusiów.

Panowie - przejrzyjcie damskie strony i bierzcie z nich przykład!! Trza się integrować!! Wychowywanie dzieci to nie tylko babska sprawa.

Pa.
DIDO
no jak nie jak tak.
Ale im dałas, Myszko. Nawet Daddy, który założył te forum nie odzywa się. No i jak tu z ojcami gadać?? Chyba pójdę pogadać z mateczkami
d.ad
Witam,

Jak na razie jesteśmy z żoną w stanie oczekiwania na naszą Amelkę (badź Anotniego icon_wink.gif)

*właśnie weszliśmy w 14 tydzień życia in vitro naszej pociechy



Idąc za przykładem mej ukochanej od czasu do czasu będę tu zaglądał, anóż uda się na przyszłośc zaczerpnąć jakichś ciekawych informacji.

pozdrawiam, Marcin
jarek244
Witam

Widzę że trochę wątek utknął icon_biggrin.gif
Może troszeczkę go rozruszam? Jesteśmy z żoną szczęśliwymi rodzicami naszej 10 tygodniowej Juleńki! Jest oczywiście najładniejszym dzieckiem na świecie icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Jarek
thorrjar
Cały rok wiadomo każdy zapracowany, więc napiszcie może jak i gdzie spędzicie wakacje, ja cału rok zaniedbywałem swoją małą Zuzię, (z powodu pracy)ale w wakacje jedziemy nad morze i będzie się działo icon_smile.gif
A wy?
Sun Masaż
Hello
Jestem Art - Szczecin - tatuÅ› 3,5 letniego Domi.
Witam wszystkich tatusiow ktorzy nie zwalaja wychowania dzieci na kobiete.
Wakacje to jak od wielu lat plazowanie i wedkowanie nad jeziorem icon_smile.gif
i wypady nad morze, no i krotkie odwiedzinki u rodzinki "agroturystyka"
Pozdro
duuuuuzo slonka icon_smile.gif
Dominik666
Witam,

Jestem Dominik jestem ojcem dwuletniej Jagody, która naprawde daje mi dużego kopa w życiu:) jestem z Żywca - na forum trafilem przypadkowo ponieważ szukam porady - post w innym dziale.
Może ten temat sie jakoś ruszy bo zastuj tu od 2006;)
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.