To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o odpowiedź

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agateczka1987
Dziewczyny mam taki problem.
Podejrzewam że jestem w ciąży (bardzo bym tego chciała). Wg moich wyliczeń
mogłam zajść w ciążę w połowie stycznia.
Mam typowe objawy ciąży: brak miesiączki, lekkie bóle podbrzusza i przede
wszystkim podwyższona temperatura ciała (ok 37 st C) od kilku dni.
Moje pytanie brzmi: czy podczas ciąży urojonej również podwyższona
temperatura jest figlem jaki płata nam organizm?
Bo wiem że czasem mimo braku ciąży, gdy kobieta pragnie mieć dziecko ma takie
objawy jak by była w ciąży.
Jak to jest z tÄ… temperaturÄ…?
Bardzo proszÄ™ o odpowiedzi.
Pozdrawiam
skanna
Czemu zakładasz nowy wątek? Przecież jest już jeden na ten temat. Zakładanie takich samych wątków na różnych podforach jest wbrew netykiecie.
paula00
skanna- nie musisz byc taka niemiła, może agateczka jest początkjącą osoba na tym forum albo nie mogła nic podobne znaleźć dlatego załozyła nowy wątek
agateczka 1987- niestety ci nie pomogę bo nie bardzo się na tym znam, ale daj znac jak się juz coś wyjaśni i oczywiście życzę zeby to była twoja wymarzona ciąża, my niestety jestemy skazani na in vitro do którego mam nadzieję juz niedługo zostaniemy zakwalifikowani, pozdrawiam.
AniaEL
Paula, skanna wcale nie jest nie miła
Po prostu agateczka założyła identyczny wątek na podforum ciąża i skanna zwróciła tylko uwagę, że takie działanie nie jest pożądane.
tulla
agateczka - zmykaj szybciutko na wątek "zasadzimy ziarno" - tam dziewczyny chętnie odpowiedzą Ci na wszystkie Twoje pytania (i najszybciej). Najprostszy sposób na rozwianie wątpliwości to zrobienie testu (domowego lub bety). Wpadaj do nas, zapraszam serdecznie icon_smile.gif
Laluna
ja na miejscu kolezanki nie domysliłabym sie ze na watku "ziarno..." znajde odpowiedz na to pytanie... nei nalezy naskakiwac na kolezanke. Ja tez ejstem poczatkujaca, mam problem i zadaje to samo pytanie na wielu forach, zeby tylko uzyskac jak nawiecej odp. Nastepnym razem radziłabym wysłać kolezance prywatną wiadomość
Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.