To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moderator wita mamy z 2007 roku :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Witam wszystkie mamy z 2007 roku i mam nadzieję, że przy Was nie będę miała za dużo pracy wink.gif
Ważna jest wielkośc umieszczanych zdjęć i tworzenie wątków. Bardzo proszę o nietworzenie wątków "bliźniaczych" dla poszczególnych miesięcy.

W razie watpliwości - jestem do Waszej dyspozycji.

Dziękuję za uwagę icon_biggrin.gif
Inek
Prosiłybyśmy o usuniecię tego spamu z lutówek blagam.gif
Czy tutaj nie może być tak jak na każdym forum, że mogą pisać tylko zarejestrowani? Chyba admini powinni to zmienić blagam.gif
Inek
Addera
żebyś nie musiała szukać, to chciałam powiedzieć, że u nas na 6 stronie znów spam icon_sad.gif
Ila
Juz zaznaczylam w panelu administracyjnym (mam nadzieje, ze nic nie namieszalam wink.gif ), ze pisac tu moga tylko osoby zarejestrowane, co oczywiscie nie pomoze calkowicie wyeliminowac automatow spamowych. Linka do watku na temat automatow podala juz Mika.
olivka
nadal nie moge pisac odpowiedzi na marcepankach 13.gif , podam dokładnie co wyskakuje po wysłaniu odpowiedzi może ktos bedzie wiedział o co chodz:


Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody." i oczywiście w pomocy zero info na ten temat...
Moze ty jako moderator coÅ› wiesz
Ewa75
Czesc.Witam wszystkie mamy.Jestem Ewa mama Partycji 11 lat i Majkusia 19 miesiecy
nataglia
Witam!
Jestem nowym uczestnikiem forum, natknelam sie na Was szukajac odpowiedzi na rozne problemy mlodych mam. Jestem mama Tomka urodzonego 9 listopada 2007. Pisze do Was z Rzymu gdzie mieszkam od 5 lat. To tak w skrocie. Mam nadzieje, ze bede mogla pomoc icon_smile.gif
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.