To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co to jest właściwie Sinlac??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Co to jest?jak się robi? a przede wszystkim czy można podawać Sinlac bez konsultacji z lekarzem?
syli
Myślę że bez problemu możesz go podać małemu bez konsultacji z pediatrą!

https://dziecko.nestle.pl/produkty_sinlac.asp
Asik 75
Ja podawalam Sinlac synowi jak wyszło, że ma skazę białkową. Kupowałam kaszki bezmleczne ryżowe. Rozrabiałam Sinlac z wodą i na tym robiłam kaszkę. Używałam zamiast mleka. Na opakowaniu wszystko pisze o tym produkcie.
malinowa i Malina
sinlac nie jest preparatem mlekozastępczym, więc nie może być uzywany zamiast mleka. Jako dodatek tak.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
tysia24
Aaaa właśnie zapomniałam dodać, że Cyprianek jest bezglutenowcem i uczulony na białko mleka krowiego... Ale przejrzłam posty,linki i już wszystko wiem. Jutro pomaszerujemy do apteki icon_biggrin.gif
Bardzo dziękuję icon_wink.gif
grzałka
najtańszy Sinlac jest w Tesco- 19,90
Asik 75
Zamiast sinlacu stosowałam też mleko sojowe w proszku. Kupowałam w kartonie w Tesco na stoisku ze zdrową żywnością. Pediatra o tym wiedziała i była za. Kupowałam waniliowe lub truskawkowe albo naturalne i na tym mleku też robiłam kaszki. Pyszne. Albo robiłam samo do picia , tylko dosładzałam. Do teraz uzywam tego mleka jak Dawid chce płatki z mlekiem. To mleko nie jest takie ohydne jak mleko sojowe gotowe w płynie albo np. dla niemowląt.
tysia24
Kupiłam icon_wink.gif - 19:80zł w aptece. Cyprianek zjadł na śniadanko, a wieczorkiem w deserek z parzonymi jabłuszkami icon_biggrin.gif Smakuje mu i bardzo się cieszę. Jutro ciąg dalszy wariacji z Sinlackiem icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.