To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krwawiÄ…ce hemoroidy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Temat nieco wstydliwy icon_redface.gif ,przynajmniej dla mnie,ale moje hemoroidy czasem krwawią,np dziś,czy któraś miała takie objawy?bo ja chyba zawału dostanę ze strachu..
Olena
Na tym własnie polega ta dolegliwośc - te guzki w odbytnicy to po prostu naczynia krwionośne, które czasem pękają icon_cry.gif. Są dobre leki, maści i homeopatyki, można też - w ostateczności - operacyjnie. Świetnie na hemoroidy działają tzw. pozycje odrócone - stanie na rekach i głowie albo chociaż "świeca" - odciąza układ krwionośny. Polecam.
Wbmot
Dorusia, a one Ci krwawią podczas załatwiania się? Bo jeśli tak to polecam Ci maść PREPARATON H. Smarujesz dziurkę przed wypróżnieniem i potem idzie gładko icon_wink.gif i nic nie pęka i nie leci krew.

A jak już Ci pęknie i poleci krew to polecam Ci krem PROCTO GLYWENOL, którym smarujesz się po umyciu, żeby to się zagoiło i żeby nie piekło i nie swędziało.


Ja przeszłam piekło z hemoroidami. Mam je od ponad 5 lat i dopiero teraz wiem jak z nimi walczyć.

Jak chcesz to możemy pogadać na gg icon_razz.gif
addera
Ja proponuje iśc do lekarza.
A na złagodzenie dolegliwości polecam czopki ziołowe Aesculan ze środkiem znieczulającym. W aptece bez recepty, cena około 11 zł.
Doruśka
Dzięki kobitki!
pójdę do lekarza,jak wyzdrowieją(hi hi,przeziębiłam się)
Weronisiu,ja chętnie z Tobą pogadam na ten temat,bo mnie trapi co nieco jeszcze..
Wbmot
To chodź na gg... pogadamy icon_smile.gif nr masz w moim profilu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.