To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam skurcze porodowe ale...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

incubus
witam,
cos sie za mna dzieje bo od wczoraj wieczorem mam skurcze porodowe i wystepuja one co jakies 5 minut. bylam w szpitalu na badaniu poznym wieczorem wczoraj i wyszlo bicie serca dziecka idealne a ja mam skurcze co 5 minut. z wydruku wyszlo ze powinny byc bolesne a mnie nic nie bolalo tylko lekko cos tam czulam. no to mi sprawdzili czy mam rozwarcie no i 0. nie kcieli mnie puscic na noc do domu bo dali mi zaszczyk ktory by pomogl dziecku z pluckami na wszelki wypadek jakby sie za wczesnie urodzilo i mialam w szpitalu zostac na noc bo po 12 godzinach musze dostac taki sam zaszczyk ale poprosilismy lekarke zeby nas puscila bo mieszkamy 5 minut od szpitala. ostrzegla nas o tym ze dziecko mogloby sie w domu urodzic i kazala wypatrywac czy wody mi nie poszly i czy bole sie nie nasilaja. ja sie i tak w nocy budze co godzine ale ostaniej nocy nie spalam. caly czas mam te skurcze i teraz mam tez bole wiec zobaczy sie w szpitalu co sie dzieje. moze to oznaka przedwczesnego porodu. nie wiem co sie dzieje ale sie martwie.

icon_eek.gif
dommi
incubus, ale historia. Proszę, nie martw się za bardzo. Pomyśl, że wszystko się dobrze skończy - na pewno dobrze zaopiekują się Tobą i Maleństwem w szpitalu!

Trzymam mocno ciuki!!! Może to tylko fałszywy alarm...
incubus
mozliwe. zobaczy sie na dniach. icon_biggrin.gif jestem dobrej mysli chociaz troche sie boje o malenstwo ale z wydruku wyszlo ze ma bardzo dobre bicie serca i wogole reagowal na skurcze.

jak tylko bede wiecej wiedziec to napisze. icon_biggrin.gif
Mariena
u mnie bylo bardzo podobnie, wieczorem bebolesne skurcze, rozwarcie zadne. Ale mnie nie wypuscili do domu i nast. dnia już urodzilam. Trzymam kciuki!
Asik 75
Nie wiem czy to cię pocieszy, ale ja urodziłam się dokładnie 30 dni przed terminem. Wtedy nie podawali leków na rozwinięcie płucek. Nie było po porodzie ze mną problemów. I jaka baba ze mnie wyrosła, haha. Ale lepiej niech twoja dzidzia jeszcze poczeka. Trzymam kciuki, aby było wszystko ok.
dawidek2
Incubus. Trzymaj się! icon_smile.gif I wracaj do nas nierozdwojona. Czekamy na wieści! icon_smile.gif
mamaali
moja przyjaciołak urodziła w 32 tyg, i ma slicznego, zdrowego synka, 35 tyg to 3 tyg przed terminem, wiec głowa do gory, wszystko bedzie dobrze
incubus
witam, jeszcze nie urodzilam ale dalej mam skurcze bezbolesne srednio co 10 minut. wedlug lekarza nie dotre do 40 tyg.
maja1
incubus moze nie dotrwasz do 40 tygodnia a dotrwasz do 38 wink.gif Sadze ze nie masz sie czym przejmowac.Wiele dzieci rodzi sie miesiac przed czasem i niekiedy nawet nie potrzebuja inkubatora icon_biggrin.gif
Ewelinek
incubus, jak tam się dzisiaj czujesz?? Nic się nie martw, napewno będzie dobrze! Ja urodziłam synka równo miesiąc przed terminem (35tc 4d) i teraz jest ślicznym zupełnie zdrowym prawie 4-miesięcznym Dzidziolkiem icon_wink.gif Życzę Ci powodzenia i wszystkiego najlepszego!!!!
incubus
dzieki dziewczyny! w sumie to sie tak nie martwie zbytnio ale polozne panikowaly ze ja kce wyjsc ze szpitala bo mowily ze dziecko jak sie urodzi przed czasem to sie moze urodzic bardzo szybko tak ze moglabym do szpitala nie dojechac w jednym kawalku. icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.