To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

seria "Co i jak"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Z tej serii są książki o różnej tematyce (w zalezności czym akurat się pasjonuje nasze dziecko mozna dobrać sobie tematycznie), a teraz w kioskach ukazują się zeszty tej serii, do kazdego wydania dołączona jest płyta z 2 filmami telewizyjnej wersji co i jak.
Myslę, że to propozycja dla 6, 7-latków i starszych dzieci.
Sylwia M.
Ja mam 35 (lat), a z kazdej z tych ksiazek dowiaduje sie mnóstwa nowych, niezwykle interesujacych rzeczy o swiecie. Tak ze wydaje mi sie, ze niepotrzebnie ograniczasz krag odbiorcow. icon_wink.gif
Uwielbiam je!!!
Rafaelka
Trzy lata temu książkę o strażakach z tej serii mogłam recytować na wyrywki o każdej porze dnia i nocy
Film o piratach takoż
Teraz z kolei na tapecie "Starożytny Rzym" i "Mumie"

Kocham tę serię na zabój icon_mrgreen.gif
grzałka
poproszÄ™ jakiÅ› link, bo brzmi interesujÄ…co
Rafaelka
https://www.coijak.com.pl/cgi-bin/WebObjects/Atlas.woa
mamuśka.chłidzw
ekstra. icon_lol.gif Jest cała książka o Pajakach, a pomyśleć, że swego czasu przekopałam bibloteke żeby cos wydobyć icon_confused.gif
Dorka
Jak ktoś by chciał kupić taniej zeszyty z filmami "Co i jak" to mozna teraz taniej kupić na allegro, 5,50 za szt.

I jeszcze jest ta seria "BYLI SOBIE WYNALAZCY", moje dzieci lubią oglądać, niewątpliwie ma walor edukacyjny 06.gif
Silije
My też mamy. Wyrywamy sobie z Julką 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.