To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czekalam na to cale zycie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Gosia1
....
Gosia1
...
menada
Gratuluję !!!!

Życzę jeszcze wielu takich tematów icon_smile.gif
Gosia1
...
anetadr
Gosiu!

Gratulacje! I życzę połamania pióra w dalszej pracy dziennikarskiej.

Aneta
ulcik
Gosiu .. gratulacje icon_smile.gif
u.
katkasia
Gosiu - gratulacje!
I zaglądaj czasem na maluchy icon_smile.gif
_rybka
No i bardzo dobrze. Cieszę się, jak inni się cieszą. Gratuluję!
I zdradź na priv , gdzie ten artykuł.
Gosia1
...
hawah
I ja gratuluję spełnienia marzenia icon_smile.gif
cydorka
CYTAT(Gosia1)
CYTAT(rybka)
No i bardzo dobrze. Cieszę się, jak inni się cieszą. Gratuluję!  
I zdradź na priv , gdzie ten artykuł.


Rany, naprawde nie spodziewalam sie... icon_smile.gif Dziekuje! Jak gdzie? Jasne, ze w Faku, tzn w Fakcie...

Dziekuje jeszcze raz. To dla mnie bardzo wazne, ze jestescie ze mna...

Buzka!

ale dzisiejszym?
P.S.
gratulacje
cyd
skrzynia
Gosiu , no to WIELKIE GRATULACJE icon_lol.gif . Chyba sobie Fakt kupie icon_smile.gif Też nie często tu zaglądam, ale pamiętam i b.ciepło wspominam. I teraz samych gorących tematów, jeden sukces pociąga dalsze - powodzenia Gosiu. Przesyłam całusy brawo_bis.gif Skrzynia
Bianka
Gosiu wielkie gratulacjie!!!
mgiełka
Gratuluję !!!
Oby takich artykułów więcej trafiło się.
Magenta
Gosiu, z tego co pamiętam, to praca sprawia Ci ogromną przyjemność. A jeszcze teraz, kiedy dochodzi do spełnienia dziennikarskich marzeń, tym bardziej ją cenisz. Gratuluję z całego serca, nawet artykułu w "Fakcie", co do którego mam niezbyt ciepły stosunek wink.gif .

Magenta
Ika
Gratulacje icon_smile.gif
Nie tylko w Faku, wszystkie stacje o tym gadają... Gdybyś mogła podać nazwisko, byłoby o Tobie głośno icon_wink.gif Ale przecież nie o sławę chodzi, tylko dziennikarską satysfakcję icon_smile.gif
Lila_
Również gratuluję icon_biggrin.gif

I mam pytanie - czy to tajemnica o czym ten artykuł?
Oczywiście Faktu o tej porze nie dostanę więc i szans nie mam na dowiedzenie się o czym ten art. wink.gif
pirania
noooo gosia spusc sie z tajemnicy na priva.....


Gratulacje oczywiscie sukcesu osobistego (zaraz Gosia napisze ze sie tego po mnie nie spodziewala hehe icon_twisted.gif )
zilka
Jeśli jest tak jak Ika pisze
CYTAT(Ika)
Nie tylko w Faku, wszystkie stacje o tym gadają...

to wielu możliwości nie ma:

Armia wyrzuci oficerów
Szok, wstyd, hańba - tylko tak można opisać zachowanie podchorążych z Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. Po tym, jak pokazaliśmy idiotów w mundurach, którzy bawili się w egzekucję, generał Kazimierz Jaklewicz (55 l.), rektor uczelni jest zdruzgotany. Nie może uwierzyć, że w szkole, którą kieruje, żołnierze w tak podły i wyrafinowany sposób hańbili mundur!
Ohydna zabawa żołnierzy
Dziś kolejna szokująca odsłona z życia kadetów Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Fakt dotarł do filmu, który pokazuje, jak zabawia się przyszła elita wojska polskiego.

i tak dalej, we wszystkich stacjach telewizyjnych to wczoraj było.
_rybka
To samo wczoraj wytypowałam. icon_wink.gif
Gosia1
...
okko
Gratulacje wielkie Gosiu icon_smile.gif należało ci się icon_smile.gif
m4rusia
Ja również gratuluję. To miłe, że chociaz niektórym spełniają sie marzenia ... tyzrymamy kciuki za dalsze sukcesy
Abotak
Gosia icon_biggrin.gif Milo, ze jestes i gratulacje!!! icon_smile.gif
Gosia1
...
Graz
Gosiu, gratuluję! Ale nie zamykaj sobie drzwi - byc może czekaja Cię jeszcze wazniejsze materiały i artykuły! icon_lol.gif
A za bulwersujące fotki dziekuję. icon_cool.gif
Kitka*
Gosiu, to strasznie miłe uczucie móc pogratulować takiego sukcesu!
Tak więc GRATULUJĘ icon_exclaim.gif
.uzytkownik.usuniety.
Gratuluję. icon_smile.gif

Z

P.S. Może nawet kupię Fakt w poniedziałek icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Cleo
rety Gosia! a gdziez Ty sie podziewala?icon_smile.gif
gratulacje
Justina
Serdecznie gratulacje. Oby takie sukcesy były jak najczęściej icon_smile.gif
cymru_na_wygnaniu
A ja powiem kontrowersyjnie

coosz to za huhu - powtorka innych co prawda nie tak drastycznych relacji.
I co moze tak samo wiarygodne jak wtedy gdy forumowy przedmiot dywagacji wycofal sie w bolach.

Mozecie mnie zjesc ale dla mnie to jest taka sama jakosc jak pisanie o majtkach Paris Hilton w the Sun.
O czym my tutaj mowimy - kolejne superrewelacke super gazety!!!


krotka pamiec tych co zarzucali podejcie fakowe- dla mnie to sie nic nie rozni od tych napompowanych reportazy z (rz)zycia.
cymru_na_wygnaniu
O i jeszcze zeby przypomniec w tonie tychze publikacji - a pieniondze!
Ewcia!
A ja nie rozumiem, skoro "ze względow bezpieczenstwa nie moglas sie podpisac swoim nazwiskiem", to dlaczego tutaj tak sie chwalisz?
Co do merituum, to sie nie wypowiem, bo pamiec mam jeszcze niezlą icon_wink.gif
miluczek
A co o tym piszą wojskowi (oficerowie i nie tylko i nie tylko z Wrocławia)) na NFOW (Niezależne Forum O Wojsku) .
Sami wiedzą jak jest.
https://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=17709
miluczek
Dlaczego nie opiszecie jak bardzo ciekawie bawią się studenci diennikarstwa na studiach...??? Szczere współczucia dla FAKTU.
cydorka
wysłało sie 3 razy ???
cydorka
CYTAT(miluczek)
A co o tym piszą wojskowi (oficerowie i nie tylko i nie tylko z Wrocławia)) na NFOW (Niezależne Forum O Wojsku) .
Sami wiedzą jak jest. https://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=17709


powiem tak, zawsze niezależenie od tego kto co i gdzie to oczywiście najważniejsza jest dla mnie i była rzetelność
i tak jak 2 strony temu Ci Gosiu gratulowałam Twojej satysfakcji nie wiedząc co to za artykuł, tak teraz gratuluje ci jej nadal, tylko po wnikliwym przeczytaniu, tego, co piszą na prezentowanym przez Miluczka forum chcę zapytać o .. no o źródła zapytać nie mogę ale o dokładne sprawdzenie wszystkich info bo np takie wypowiedzi :
""kadeci z Wrocławia..." z tego co wiem ostatni kadet to był wypust 2002"
"skoro napisali że na filmie są "byli studenci" tzn że nie jest to materiał świeży"
"Kolesie mają na sobie bechatki w żabę, a nie panterę... "
"Ten materiał jest już na tyle stary (panterka żaba) że ci podchorążowie są już oficerami(pewnie porucznikami,kapitanami)"
"Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była kolejna prowokacja dziennikarska. Nie jestem jedynym który zauważył że na pagonach nie ma blach nie wspomnę o "makaronie" a więc myślę że to napewno nie byli przyszli oficerowie."

i moge cytować dalej....
napawają mnie niepokojem o tyle, ze masa tu jest nieścisłości, a nie dotarłam jeszcze do końca
znajomi moi wojskowi też mają wiele wątpliwości co do rztelności

żeby nie było to oczywiście tego typu" zabawy" sięgają granic kretynizmu

ale niestety nie mam poczucia wielkiej rewelacji
zabawy w wojsku, policji, ba zabawy studentów moich czy medycyny
nie chciała byś tego zobaczyć..........
ale zaznaczam nie mówie ,ze to jest ok, ale mowie ze to niestety nie jest żadna rewelacja
i niestety nie uniknełaś lub liście posądzeń o to , ze w artykule jest 2 dno

jeśli dla Ciebie jest to satysfakcja to ja Ci jej nadal gratuluje , bo w końcu Ty najbardziej wiesz kto co jak i gdzie jaki był cel i co z tą rzetelnością

cyd

cyd
cydorka
i się chciałam tylko zapytać dlaczego się Gosiu skasowałaś.......................??????????????????
cyd
Mika
powiem może tak ....
CO w tym złego,że się tak bawili?
zabili kogoś?
zrobili komuś krzywdę fizycznie,psychicznie?
coś złego się stało przez ich zachowanie?
z tego co słyszałam -nie

jeśli taka była ich zabawa-niech się bawią
nie trzeba być w wojsku żeby wiedzieć,że tam dzieją się rózne dziwne,śmieszne,straszne rzeczy
nie tylko na zasadzie fali

mnie akurat zdziwiło,że z takiej pierdoły zrobił się wielki szum icon_rolleyes.gif

pomyślał ktoś co żołnierze robią na manewrach na poligonach?
cąłują się po łapkach i rzucają w siebie kwiatkami?
jadąc czołgiem jeden drugiego pyta "podrzucić się?" icon_wink.gif chociaż tamten jest z "wrogiej" drużyny
nie-robią to samo tylko na rozkaz dowódcy

myślicie,że policja się tak nie "bawi"
ojj oni mają lepsze pomysły icon_wink.gif
ale też nic w tym złego jeśli krzywda nikomu się nie dzieje


wkurza mnie,że zamiast zająć się naprawdę ważnymi rzeczami wypuszczają takie pierdoły
i to przeterminowane

nie wiem jak artykuł -nie czytałam
więc jego jakości oceniać nie mogę
ale temat -burza w szklance wody


teraz trzeba zakazać gry w paintball icon_confused.gif
Gosia1
Jest to prawda, i material zrobiony rzetelnie. W poniedzialek beda zdjecia z egzekucji zbiorowej - karabin maszynowy na slepaki, ludzie stojacy nad wykopanym dolem. Bedzie jak nasi "obroncy" udaja ze zabijaja karly (no tak sobie wymyslili, biedni, znudzeni chlopcy) - zastrzeli ich jeden, potem dobiegnie i bedzie dobijal, a to strzalem w glowe, a to sobie walnie karabinem w glowe...

Nie ma blach, bo po jakichs tam egzaminach tych blach przyszli ofecerowie nie nosili. Tak, sa to filmy sprzed 2, 3 i 4 lat. Dlaczego teraz? Nie wiem, skad mam wiedziec. Zglosil sie ktos do mnie i tyle. Moze Wam to nie przeszkadza, ale mnie tak - swiadomosc, ze ktos taki ma chronic mnie i moich bliskich. Gdzie indziej tez sa swirniete pomysly? Przyniesiesz mi to? Pokaze swiatu, moze wtedy wreszcie cos zacznie sie zmieniac. Nie przyniesiesz? To po co o tym piszesz? Wczoraj popelniono zbrodnie, ale po co o tym mowic, skoro na swiecie ginie w tym samym czasie tysiecy ludzi.Najlepiej wszystko przemilczec, bo przeciez w tym samym czasie wszedzie dzieje sie tyle zla...

Dla mnie to jest temat. Nie mam z tego tytulu zadnych gratyfikacji finansowych. Mam tylko i wylacznie satysfakcje dziennikarska. A ona jest warta KAZDYCH pieniedzy.

Ja osobiscie NIE ZGADZAM SIE by oficerem, ktory np bedzie szkolil pozniej mojego syna byl duren, ktory mierzy z broni do kolegi. Z nudow i dla kawalu. Ktory pozoruje egzekucje podobna do tych jak najprawdziwszych. To sa zbyt powazne sprawy by przejsc nad nimi do porzadku dziennego.

To wszystko.
Gosia1
teraz trzeba zakazać gry w paintball icon_confused.gif[/quote]



Zagalopowalas sie Mika. Zapytaj o zdanie kogos komu strzalem w tyl glowy zabito osobe bliska. Zart co najmniej niesmaczny.
siłaczka
CYTAT(Gosia1)
Jest to prawda, i material zrobiony rzetelnie. W poniedzialek beda zdjecia z egzekucji zbiorowej - karabin maszynowy na slepaki, ludzie stojacy nad wykopanym dolem. Bedzie jak nasi "obroncy" udaja ze zabijaja karly (no tak sobie wymyslili, biedni, znudzeni chlopcy) - zastrzeli ich jeden, potem dobiegnie i bedzie dobijal, a to strzalem w glowe, a to sobie walnie karabinem w glowe...

Nie ma blach, bo po jakichs tam egzaminach tych blach przyszli ofecerowie nie nosili. Tak, sa to filmy sprzed 2, 3 i 4 lat. Dlaczego teraz? Nie wiem, skad mam wiedziec. Zglosil sie ktos do mnie i tyle. Moze Wam to nie przeszkadza, ale mnie tak - swiadomosc, ze ktos taki ma chronic mnie i moich bliskich. Gdzie indziej tez sa swirniete pomysly? Przyniesiesz mi to? Pokaze swiatu, moze wtedy wreszcie cos zacznie sie zmieniac. Nie przyniesiesz? To po co o tym piszesz? Wczoraj popelniono zbrodnie, ale po co o tym mowic, skoro na swiecie ginie w tym samym czasie tysiecy ludzi.Najlepiej wszystko przemilczec, bo  przeciez w tym samym czasie wszedzie dzieje sie tyle zla...

Dla mnie to jest temat. Nie mam z tego tytulu zadnych gratyfikacji finansowych. Mam tylko i wylacznie satysfakcje dziennikarska. A ona jest warta KAZDYCH pieniedzy.  

Ja osobiscie NIE ZGADZAM SIE by oficerem, ktory np bedzie szkolil pozniej mojego syna byl duren, ktory mierzy z broni do kolegi. Z nudow i dla kawalu. Ktory pozoruje egzekucje podobna do tych jak najprawdziwszych. To sa zbyt powazne sprawy by przejsc nad nimi do porzadku dziennego.  

To wszystko.


Gosiu pragnę Cię poinformować, że z broni do kolegi mierzy co drugi ( a może więcej?) chłopiec od lat kilku wzwyż. Może Twój syn również? I jeśli tak Cię bulwersuje ten temat to dlaczego nie sięgniesz do źródła, nie napiętnujesz sprzedawania i kupowanie zabawek w formie różnorakiej broni? Nie zastanowisz się dlaczego tak jest w wojsku? To bym nazwała rzetelnoscią dziennikarską...
A swoją drogą to cienko przędzie ten Fakt skoro nie płaci swoim dziennikarzom..
Gosia1
CYTAT(eKachna)
CYTAT(Gosia1)
Jest to prawda, i material zrobiony rzetelnie. W poniedzialek beda zdjecia z egzekucji zbiorowej - karabin maszynowy na slepaki, ludzie stojacy nad wykopanym dolem. Bedzie jak nasi "obroncy" udaja ze zabijaja karly (no tak sobie wymyslili, biedni, znudzeni chlopcy) - zastrzeli ich jeden, potem dobiegnie i bedzie dobijal, a to strzalem w glowe, a to sobie walnie karabinem w glowe...

Nie ma blach, bo po jakichs tam egzaminach tych blach przyszli ofecerowie nie nosili. Tak, sa to filmy sprzed 2, 3 i 4 lat. Dlaczego teraz? Nie wiem, skad mam wiedziec. Zglosil sie ktos do mnie i tyle. Moze Wam to nie przeszkadza, ale mnie tak - swiadomosc, ze ktos taki ma chronic mnie i moich bliskich. Gdzie indziej tez sa swirniete pomysly? Przyniesiesz mi to? Pokaze swiatu, moze wtedy wreszcie cos zacznie sie zmieniac. Nie przyniesiesz? To po co o tym piszesz? Wczoraj popelniono zbrodnie, ale po co o tym mowic, skoro na swiecie ginie w tym samym czasie tysiecy ludzi.Najlepiej wszystko przemilczec, bo  przeciez w tym samym czasie wszedzie dzieje sie tyle zla...

Dla mnie to jest temat. Nie mam z tego tytulu zadnych gratyfikacji finansowych. Mam tylko i wylacznie satysfakcje dziennikarska. A ona jest warta KAZDYCH pieniedzy.  

Ja osobiscie NIE ZGADZAM SIE by oficerem, ktory np bedzie szkolil pozniej mojego syna byl duren, ktory mierzy z broni do kolegi. Z nudow i dla kawalu. Ktory pozoruje egzekucje podobna do tych jak najprawdziwszych. To sa zbyt powazne sprawy by przejsc nad nimi do porzadku dziennego.  

To wszystko.


Gosiu pragnę Cię poinformować, że z broni do kolegi mierzy co drugi ( a może więcej?) chłopiec od lat kilku wzwyż. Może Twój syn również? I jeśli tak Cię bulwersuje ten temat to dlaczego nie sięgniesz do źródła, nie napiętnujesz sprzedawania i kupowanie zabawek w formie różnorakiej broni? Nie zastanowisz się dlaczego tak jest w wojsku? To bym nazwała rzetelnoscią dziennikarską...
A swoją drogą to cienko przędzie ten Fakt skoro nie płaci swoim dziennikarzom..



Mierzy z broni na ostra amunicje??? Hmmm, ciekawe, nie wiedzialam, bede musiala sie temu przyjrzec...

Wydaje mi sie Kasiu, ze kwestia finansowa nie powinna Cie interesowac. Ale milo mi, ze tak sie o mnie troszczysz... icon_rolleyes.gif Pragne Cie wiec poinformowac, ze pensje mam stala i nie narzekam - na chleb nawet z szynka wystarczy.
Gosia1
CYTAT(eKachna)
CYTAT(Gosia1)
Jest to prawda, i material zrobiony rzetelnie. W poniedzialek beda zdjecia z egzekucji zbiorowej - karabin maszynowy na slepaki, ludzie stojacy nad wykopanym dolem. Bedzie jak nasi "obroncy" udaja ze zabijaja karly (no tak sobie wymyslili, biedni, znudzeni chlopcy) - zastrzeli ich jeden, potem dobiegnie i bedzie dobijal, a to strzalem w glowe, a to sobie walnie karabinem w glowe...

Nie ma blach, bo po jakichs tam egzaminach tych blach przyszli ofecerowie nie nosili. Tak, sa to filmy sprzed 2, 3 i 4 lat. Dlaczego teraz? Nie wiem, skad mam wiedziec. Zglosil sie ktos do mnie i tyle. Moze Wam to nie przeszkadza, ale mnie tak - swiadomosc, ze ktos taki ma chronic mnie i moich bliskich. Gdzie indziej tez sa swirniete pomysly? Przyniesiesz mi to? Pokaze swiatu, moze wtedy wreszcie cos zacznie sie zmieniac. Nie przyniesiesz? To po co o tym piszesz? Wczoraj popelniono zbrodnie, ale po co o tym mowic, skoro na swiecie ginie w tym samym czasie tysiecy ludzi.Najlepiej wszystko przemilczec, bo  przeciez w tym samym czasie wszedzie dzieje sie tyle zla...

Dla mnie to jest temat. Nie mam z tego tytulu zadnych gratyfikacji finansowych. Mam tylko i wylacznie satysfakcje dziennikarska. A ona jest warta KAZDYCH pieniedzy.  

Ja osobiscie NIE ZGADZAM SIE by oficerem, ktory np bedzie szkolil pozniej mojego syna byl duren, ktory mierzy z broni do kolegi. Z nudow i dla kawalu. Ktory pozoruje egzekucje podobna do tych jak najprawdziwszych. To sa zbyt powazne sprawy by przejsc nad nimi do porzadku dziennego.  

To wszystko.


Gosiu pragnę Cię poinformować, że z broni do kolegi mierzy co drugi ( a może więcej?) chłopiec od lat kilku wzwyż. Może Twój syn również? I jeśli tak Cię bulwersuje ten temat to dlaczego nie sięgniesz do źródła, nie napiętnujesz sprzedawania i kupowanie zabawek w formie różnorakiej broni? Nie zastanowisz się dlaczego tak jest w wojsku? To bym nazwała rzetelnoscią dziennikarską...
A swoją drogą to cienko przędzie ten Fakt skoro nie płaci swoim dziennikarzom..



Mierzy z broni na ostra amunicje??? Hmmm, ciekawe, nie wiedzialam, bede musiala sie temu przyjrzec...

Wydaje mi sie Kasiu, ze kwestia finansowa nie powinna Cie interesowac. Ale milo mi, ze tak sie o mnie troszczysz... icon_rolleyes.gif Pragne Cie wiec poinformowac, ze pensje mam stala i nie narzekam - na chleb nawet z szynka wystarczy.
Gosia1
CYTAT(eKachna)
CYTAT(Gosia1)
Jest to prawda, i material zrobiony rzetelnie. W poniedzialek beda zdjecia z egzekucji zbiorowej - karabin maszynowy na slepaki, ludzie stojacy nad wykopanym dolem. Bedzie jak nasi "obroncy" udaja ze zabijaja karly (no tak sobie wymyslili, biedni, znudzeni chlopcy) - zastrzeli ich jeden, potem dobiegnie i bedzie dobijal, a to strzalem w glowe, a to sobie walnie karabinem w glowe...

Nie ma blach, bo po jakichs tam egzaminach tych blach przyszli ofecerowie nie nosili. Tak, sa to filmy sprzed 2, 3 i 4 lat. Dlaczego teraz? Nie wiem, skad mam wiedziec. Zglosil sie ktos do mnie i tyle. Moze Wam to nie przeszkadza, ale mnie tak - swiadomosc, ze ktos taki ma chronic mnie i moich bliskich. Gdzie indziej tez sa swirniete pomysly? Przyniesiesz mi to? Pokaze swiatu, moze wtedy wreszcie cos zacznie sie zmieniac. Nie przyniesiesz? To po co o tym piszesz? Wczoraj popelniono zbrodnie, ale po co o tym mowic, skoro na swiecie ginie w tym samym czasie tysiecy ludzi.Najlepiej wszystko przemilczec, bo  przeciez w tym samym czasie wszedzie dzieje sie tyle zla...

Dla mnie to jest temat. Nie mam z tego tytulu zadnych gratyfikacji finansowych. Mam tylko i wylacznie satysfakcje dziennikarska. A ona jest warta KAZDYCH pieniedzy.  

Ja osobiscie NIE ZGADZAM SIE by oficerem, ktory np bedzie szkolil pozniej mojego syna byl duren, ktory mierzy z broni do kolegi. Z nudow i dla kawalu. Ktory pozoruje egzekucje podobna do tych jak najprawdziwszych. To sa zbyt powazne sprawy by przejsc nad nimi do porzadku dziennego.  

To wszystko.


Gosiu pragnę Cię poinformować, że z broni do kolegi mierzy co drugi ( a może więcej?) chłopiec od lat kilku wzwyż. Może Twój syn również? I jeśli tak Cię bulwersuje ten temat to dlaczego nie sięgniesz do źródła, nie napiętnujesz sprzedawania i kupowanie zabawek w formie różnorakiej broni? Nie zastanowisz się dlaczego tak jest w wojsku? To bym nazwała rzetelnoscią dziennikarską...
A swoją drogą to cienko przędzie ten Fakt skoro nie płaci swoim dziennikarzom..



Mierzy z broni na ostra amunicje??? Hmmm, ciekawe, nie wiedzialam, bede musiala sie temu przyjrzec...

Wydaje mi sie Kasiu, ze kwestia finansowa nie powinna Cie interesowac. Ale milo mi, ze tak sie o mnie troszczysz... icon_rolleyes.gif Pragne Cie wiec poinformowac, ze pensje mam stala i nie narzekam - na chleb nawet z szynka wystarczy.
Mika
CYTAT(Gosia1)
CYTAT(Mika)
teraz trzeba zakazać gry w paintball  :?




Zagalopowalas sie Mika. Zapytaj o zdanie kogos komu strzalem w tyl glowy zabito osobe bliska. Zart co najmniej niesmaczny.


to chyba Ty Gosiu się zagalopowałaś
nie słyszałam żeby żołnierze tam STRZELALI
udawali -tak
nikomu nie zrobili krzywdy

a w paitballu i strzela się naprawdę i krzywdę można zrobić

TWOJE porównanie tak samo ślepe jak naboje z których "strzelali"


wiesz ja jednak bym wolała żeby żołnierz miał świadomość jak to jest,wiedział jak się strzela,umiał to robić i NIE BAŁ SIĘ
bo tym żołnierzem może być MÓJ SYN
a wtedy sorry ale w dupie bym miała czy uratuje Twojego -bardziej zależałoby mi na tym żeby sam umiał się obronić i nie dostał kulki tylko dlatego,że bał się pociągnąć za spust
zaś Ty,nie wątpię modliłabyś się żeby mój syn w tej sekundzie był "nie ludzki" i za ten spust pociagnął i to szybko...
to jest WOJSKO a nie zabawa klockami
tak w wojsku muszą umieć się bronić i ZABIJAĆ

jeszcze trochę i policja będzie musiała się anonsować
truchcikiem nie za szybko za przestępcą,coby miał czas uciec
wołając "przepraszam pana czy mógłby się pan zatrzymać,bo nie chciałbym panu krzywdy zrobić i będę zmuszony strzelić ..."
i taka gadka przez 5 minut
rzygać się chce

wojsko to wojsko
policja to policja
oni nie mogą się cackać
aluc
jeeeeeezuuuuu nie róbcie z tego kolejnej awantury, pliz, już nudno było czy co? o moon się nie dało, więc teraz próbujemy?

co do meritum się nie wypowiadam, F. nie czytywam
Gosia1
Kompletnie nie rozumiesz powagi sytuacji Mika. No coz, wlasciwie to czego ja sie spodziewalam?

Nie zycze sobie, by w wojsku moj syn byl tarcza strzelecka do cwiczen chocby i slepakami. Od tego sa odpowiednie cwiczenia, by nauczyc sie strzelac do wroga bez zastanawiania sie czy to sluszne czy nie. Bron to powazna sprawa, a nie element swietnej zabawy. Ja mojego syna uwrazliwilam i On rowniez poczul sie dotkniety tymi filmami - jako ze interesuje sie historia stwierdzil tylko tyle: tyle sie mowi o zbrodniach Katynia...

Sorry, ale dla mnie autorytetem w tej dziedzinie sa ludzie, ktorzy sie na tym znaja. I ich wypowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu slusznosci.

Niestety, jesli wiekszosc osob ma takie podejscie do tego jak Ty Mika, to dyskusja traci sens. Po raz drugi doznalam szoku czytajac tu niektore wypowiedzi, splycajace range tych filmow. Ale coz, ludzie sa rozni...

Pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.