To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sex po cc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
po jakim czasie zaczęłyście współżyć po cc tzn. czy były to 6 tygodni połogu czy dłużej i jeszcze jedno po jakim czasie ustało wam krwawienie
jak
hmm krwawiłam dośc mocno przez tydzień po cc taką jasna krwią ,miałam tylko pare skrzepów ,w 2 tygodniu taka brudniejsza srednio mocno ,w 3 tyg miałam żólte jakby upławy i co jakis czas tez jeszcze krew ,w 4 tyg tez kilka dni nic i jeszcze odrobine krwi potem jeszcze dobre 4 tyg miałam taka zóto -białawą wydzielinę icon_rolleyes.gif icon_confused.gif lekarze kazali mnie sie duzo ruszac by sie oczyszczac .Żle jest jak nie leci krew bo znaczy ,że gdzies sie zaczopowało ,ja ze strachu czy wszystko dobrze tzn czy macica mi sie zwija bo tak dziwny miałam brzuch i jelita mnie bolały to byłam juz w 3 tyg na kontroli i miałam usg dopochwowe robione icon_rolleyes.gif
jak
a sex przyznam sie ,że jeszcze nie robiłam jakos nie mam ochoty a i mąż nie nalega icon_rolleyes.gif
Choco.
Ja po cc krawiłam około 3 tygodniach, po 6 tygodniach byłam na wizycie kontrolnej u lekarza, po 7tygodniach od porodu zaczęliśmy z mężem współżyć i jest ok.
kr
ja jestem 4 tygodnie po cc mam krwawienie tzn. trochę krwi i coś takie brunatne a na kawałku blizny czuje zgrubienie czy miał tak ktoś
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.