To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ranking gazet i czasopism dla przyszlych i młodych mam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mialczy
Witam wszystkie panie (i panów) icon_biggrin.gif ponieważ moja pierwsza fasolka w brzuchu jeszcze malutka chciałam zwrócić się do Was o pomoc abyśmy wspólnymi siłami stworzyły ranking czasopism dla przyszłych i młodych mam. Dziś w kiosku chciałam sobie coś kupić ale nie wiedzialam co wybrać.. Mam dziecko.. moje dziecko.. twoje dziecko... mama i ja... które z tych druków należa do waszych ulubionych? które są waszym zdaniem najlepsze? a może są takie które Was zawiodły? Niech kazda z Nas wyznaczy pierwszą trójkę.. jestem ciekawa Waszych opinii

pozdrawiam gorąco
uulka
mialczy odkąd znalazłam malchy to żadnej gazety nie polecam strata pieniędzy jak dla mnie,ja będąc w ciąży kupowałam różnie (mamo to ja,mama dziecko) najczęściej ale po co jak tego wszystkiego możesz się dowiedzieć wchodząc na ich strony a tu na maluchach wszystkie tematy są poruszane,zawsze możesz zapytać na bieżąco co cię nurtuje.
tysia24
Hey!Także uważam,że tutaj można dowiedzieć się wszystkiego i to w szybkim tempie,ale sama prenumeruję Twoje Dziecko. Uważam,że to najlepsze czasopismo dla mam icon_smile.gif To moje zdanie icon_wink.gif
Silije
Dla mnie "Dziecko". Ze szczerego sentymentu - mam w domu komplet roczników od 1999 do 2005 roku. Nieraz wygrywałam u nich w konkursach, drukowali moje listy. A na zlocie w Krakowie w 2002 roku poznałam kilka osób z redakcji.
grzałka
"Dziecko"
mama_do_kwadratu
Dziecko
anita b.
Ja też uważam że Dziecko
mamajul
Dziecko
Twoje Dziecko oraz Baby (nowy tytuł na rynku)
Rodzice
Cleo
Ja tez 'Dziecko' z sentymentu:) cale szcescie, żem znowu w ciązy, bo już byłąm na krawędzi 'wiekowej' z moją prawie 5-letiną Miśką icon_cool.gif a tak to sobie omgę znowu bezkarnie CAŁY numer czytać hehe.
Aha, mój mąż z Dziecka czyta Talków oraz Mutor, Michasia 'wkładkę' dla dzieci.
ale denerwują mnie wypadajaće reklamy i generalnie-nagromadzenie reklam...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.