To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nerwy, nerwy do konserwy..:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sel
Jestem bardzo nerwowa, ostatnio ze względu na pracę, zwiększoną ilość obowiązków-a dziś dodatkowo na myśl o kolejnych obowiązkach, które mnie lada moment czekają. Cała chodzę.icon_rolleyes.gif
Zastanawiam się jaki sens ma wspomaganie się środkami uspokajającymi ziołowymi-czy uzależnię się od nich po jakimś czasie?
Łykać nie myśląc o nastepstwach i normalnie funkcjonować, czy nie łykać i zwariować? icon_confused.gif wink.gif Mam na mysli ziołowe, dostępne w aptekach bez recepty.. icon_question.gif
aldara.35
Jeśli czujesz ze nie wytrzymasz to ratuj sie.,,przetrzymywanie,, nie jest dobrym pomysłem-to sie zemści.Dobry jest Kalms,są tez dobre mieszanki ziolowe w butelkach.Nie zastanawiaj sie tylko łykaj-uspokoisz organizm.
marghe.
na mnie te wszystkie ogólnopdostępne specyfiki nie działały..
zacznij pić melisę, codziennie.. efekty będa dopiero po kilku tygodniach. Tak mówią wink.gif
LilySnape
Ziolka nie uzależniają. Ale też specjalnie nie pomagają. Przynajmniej mnie.
Sel
CYTAT(Gburia złośliwa)
na mnie te wszystkie ogólnopdostępne specyfiki nie działały..
zacznij pić melisę, codziennie.. efekty będa dopiero po kilku tygodniach. Tak mówią wink.gif

Słuchaj no gburio icon_lol.gif co to za nick icon_cool.gif melisę w saszetkach, czy lepiej kupić w zielarskim zielsko? wink.gif
Wczoraj łyknęłam dwie sztuki nerwomoxu i sie uspokoiłam, az dziwne icon_rolleyes.gif wink.gif
Kaszanka
Regularne łykanie magnezu też coś daje. Na mnie zioła działają tylko wymiotnie icon_cool.gif
Asik 75
magnez z B6, jeśli chodzi o zioła najlepiej działają wyciagi alkoholowe. Ja stosowałam tonik z melisy
gullviva
ja nie polecem uzwyania ziolowych preparatow ani doroslym ani dziecia .... dlatego ze te preparaty nie tylko nie maja udokumentowanego dzialania to i nie maja tez udokumentowanych skutkow ubocznych ....
natomiast wszystki herbatki ziolowe maja dobry smak ...ale czy dzialaj ?

ale na nerwy czy stres w naszym zyciu, potrzebny jest "odstresacz".... przy wzrastajacym zdenerwowaniu/stresie , przedewszystkim mechanizm oddychania nam sie zmienia icon_wink.gif oddychamy plytko, co powoduje jeszcze gorsze zdenerwowanie, poprzez gorsze dodtlenienia narzadow, ramiona na ogol "podnasza" sie troche do gory pod wplywem spiecia miesni, ktore po jakim czasie po prostu bola ....to przyslowiowe liczenie do 10 wcale nie jest takie zle.....
jesl czujesz ze zaczynasz wpadac w zdenerwowanie usiadz gdzies na 5 min skoncentruj sie na glebokim oddechu, rozluznij mesnie .... o niczym innym przez te 5 min nie mysl tylko o oddechu .... a zobaczysz ze to pomaga icon_wink.gif

oczywiscie nie mysl ze dzis w pracy ci sie to uda .... to trzeba potrenowac ... ale moge spokojnie powiedziec ze daja nie gorsze, a nawet lepsze icon_wink.gif efekty niz wszystkie medykamenty ktore tak wielu ludzi lyka....
Mika
Selcia -a nerven drage czy jak im tam ? icon_wink.gif
na moją przyjaciółkę podziałało
Sel
CYTAT(Mika)
Selcia -a nerven drage czy jak im tam ?  :wink:  
na moją przyjaciółkę podziałało

Faktycznie, ktoś mi tu kiedyś podawał, gdy robiłam prawko i pamiętam, że mnie uspokoiły...
Dzieki Mika za przypomnienie. icon_wink.gif
Asik 75
Persen też jest ok.
marghe.
Zmijo droga, oczep sie od mojego nicka icon_wink.gif icon_lol.gif
co do melist, to myślę, ze kazda sie nada

na przykład ta z gruszką
Jakl nie pomoze na nerwy to chociaz bedzie dobrze smakować icon_lol.gif
addera
CYTAT(Gburia złośliwa)
Zmijo droga, oczep sie od mojego nicka wink.gif  :lol:  


marg, błagam wróć do marg blagam.gif błagam blagam.gif
Sel
CYTAT(Gburia złośliwa)
Zmijo droga, oczep sie

oczepałam sie i co...? icon_lol.gif
marghe.
o matuś, odczep się miało być

Add, wrócę, kiedyś
na razie czuję sie gburiowato
Sel
CYTAT(Asik 75)
jeśli chodzi o zioła najlepiej działają wyciagi alkoholowe.

aaa znam ja różne wyciągi alkoholowe icon_lol.gif działają, ale na bank uzależniają icon_lol.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif
skanna
Marg., Sel, pogięło Was? icon_twisted.gif
Sel
CYTAT(skanna)
Marg., Sel, pogięło Was? icon_twisted.gif

hehe
przynajmniej coś się dzieje icon_cool.gif icon_twisted.gif
lena77
marg, to Ty? e, nowy nick nietrafiony. ani gburiowata ani zlosliwa to Ty nie jestes. (przynajmniej nie na forum icon_lol.gif )

co do uspokajaczy ziolowych, to lykalam niegdys waleriane w tabletkach. nie uspokoilam tym kolatania serca i nie zmniejszylam ucisku w zoladku, ale ospala bylam.
Tuni
A melisa to przypadkiem nie działa usypiająco?
marghe.
nie, raczej wyciszająco
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.