To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laseroterapia/ a jakbym była w ciąży ... ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Ze względu na nawracajace zapalenia gardła a co za tym idzie choroby układu oddechowego laryngolog przepisał mi lasertronic. Chodzę więc sobie na te zabiegi i naszła mnie mysl: a jakbym tak akurat w tym miesiącu zaszła w ciążę??? Co wtedy? Czy ta terapia jest szkodliwa? Naświetlane mam tylko gardło ale nigdy nic nie wiadomo. Szansa na zajscie w ciążę też raczej znikoma bo biorę rigevidon ale w razie jakby aktualnie zażywane antybiotyki obniżyły skuteczność antykonceptów... ?
Tabby
We wszystkich zabiegach z fizykoterapii ciąża jest przeciwskazaniem do ich stosowania.
cydorka
jak poprzedniczka, choć nie wszystkie a większość
w ciąży stosuje sie je wtedy, kiedy korzyści ze stosowania przewyższają potencjalne ryzyko
bo chodzi właściwie o to, że w teorii one działają głownie miejscowo a w praktyce nie do konca mozna wykluczyć ogólnoustrojowe dziłąnie

martucha Ty w ciąze nie zachodź aż się nie wyleczysz i tyle wink.gif
jeśli bierzesz antykoncepty, ale jesteś chora i łykasz leki które mogą obniżyć ich działanie oraz masz zabiegi mało korzystne w ciąży- prosta rada wiesz o tym wszystkim= zabezpieczaj się dodatkowo, po co masz sie potem zastanawiać
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.