To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ja też to przeszłam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka 23
Hej.Ja straciłam dzidzie dwa razy.Raz 3/4miesiąc a drugi raz 2/3.Tylko ja nie miałam żadnych objawów poronienia.Okazywało sie dopiero przy kontroli na usg.Badanie wykazało że akcja serca dziecka ustała.Dostawalam tabletki na poronienie.Badanie wykazało że płod był zdrowy,tylko coś z serduszkiem!Lekarze nie potrafili powiedziec nam nic wiecej.Mielismy nawet badanie genetyczne,ktore wykazało że oboje z męzem jesteśmy zdrowi.Lekarze dalej nie potrafili nam tego wytłumaczyc dlaczego tak sie dzieje z moimi ciązami,a ponieważ nie pije,nie pale itd.,to lekarze nie mieli do czego sie przyczepić.gdy zaszłam w trzecią ciąze bardzo sie balam!!Ale moj lekarz przepisał mi Dpfhaston czy jakoś tak?Musiałam leżeć przez 4 miesiące i uważac na siebie.Mąz i rodzina chodzili koło mnie jak koło jajka!Nie mogłam także współżyć!!Ale że oboje z mężem bardzo chcieliśmy dziecko,uznaliśmy że nie będziemy sie kochać przez 9 miesięcy.Dla dobra dziecka!!I...02.10.2006 urodziłam zdrową,śliczną i silną córeczke Amelke.Poród był trudny (15godz)ale urodziłam ją sama no i z męzem-oczywiście!!!Bardzo mi pomógł.Do końca byłam dobrej myśli i Amelka ma już 4 miesiące i jest zdrowa.Do wszystkich kobiet które mają ztym problem......NIE TRAĆCIE NADZIEJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JEST WAŻNE-naprawde.Pozdrawiam.I życze powodzenia.Pa pa
_________________
Agnieszka 23
Lila25
Gratuluje Ci serdecznie i dziekuje za podniesienie na duchu, wielka buzka!!!
emka357
hej dziewczyny :*

mam pytanie..... nie mam jeszcze potwierdzonej przez ginekologa ciazy.... jedynie przez test.... mysle ze bylby to gdzies 3 tydzien ciąży.

wczoraj dostalam silnych bolow jajnika i straszne krawienie wraz z dziwnymi skrzepami...

pomyslalam ze to mzoe miesiaczka, chociaz to akurat nie moglo nia byc skoro bylo jednodniowe...

i jak to jest jak to bylo poronienie ?

pojde do lekarza po weekendzie a on powie ze nic nie ma ze w ciazy nie jestem.... ale czy wykaze ze miala ona miejsce.... ?

przeciez w tym czasie poronienie jest samoisnte i organizm oczyszcza sie sam ...

na jakiej podstawie on mi to stwierdzi ? czy w ogole stwierdzi ze ta ciaza np. byla ?

sa jakies badania ?
podobno na beta hcg ale ono wykauje tylko czy jestem.... ale czy bylam ?

prosze odpowiedzcie jak tylko jestescie w stanie :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.