To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bumbunia
Mam prośbę. Poszukuję piosenek dla dzieci, które są śpiewane w przedszkolach. Mój synek wybiera się do przedszkola dopiero od września (ma prawie 4 latka) ale już teraz chętnie śpiewa i chce, aby ja mu śpiewała. Ale ile razy można śpiewać "stary niedźwiedź mocno śpi". Poszukuję wszelkich możliwych, najlepiej w wykonaniu dzieci choć niekoniecznie. Może ktoś ma nagrane. Ktoś może mi przegrać. Może są takowe do ściągnięcia z internetu. Będę wdzięczna za pomoc... icon_redface.gif
basiaewa
Hejku! Podaj maila, to prześlę Ci to co mam - odpowiednie do wieku synka. icon_smile.gif
bumbunia
Do Basiaewa:

bumbunia2006@interia.pl


Będę Ci bardzo wdzięczna, dzięki... icon_smile.gif
gosiaz
Czy ja również mogłabym prosić o piosenki.mz25@vp.pl
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
basiaewa
https://www.przedszkole1.republika.pl/piose...rzedszkolne.htm
Dziewczyny podaję link do strony ze słowami piosenek przedszkolnych. icon_smile.gif
krzysia2
Poszukuje piosenek dla maluchow w formacje mp3 czy ktos moze mi pomoc hdzie jez znalezc. Dziekuje
Malgood
basiaewa - stronka super, szkoda, że tylko sam tekst. Bo co mi po tekście jak melodii wiekszości z tych piosenek nie znam.
Gdybyście miały namiary na takie piosenki z melodią to bardzo proszę!
kuzula
Dobry Wieczór!!! Jestem ciocia dla mojego 2 letniego bratanka. Ostatnio malec polubil piosenki śpiewane przez zespół ,, Akademia Pana Kleksa". Przypomnialo mi sie, ze jak bylam troche starsza od Mieszka mialam kasete z Piosenkami o piratach chyba nosila tutyl ,,Pirackie Przygody", ale nie jestem do konca pewna:/w ktorej byly piosenki np o bance mydlanej nadmuchiwanej... i pomyslalam ze bardzo by mu sie spodobaly ale nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat bo to piosenki z lat 90-tych.Jesli ktos pamieta jak dokladnei nazywaly sie te piosenki bede bardzo wdzieczna. Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkie maluchy:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.