To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Å‚yzeczkowanie-@ czy ciaza???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madzia-1983
icon_question.gif
mam pytanie bardzo wazne-9.01 mialam zabieg poporonieniu:-(. po wizycie kontrolnej po 2 tyg lekarz pow ze wszystko sie zagoilo. kochalismy sie z mezem codziennie. teraz minal miesiac nie mam okresu, boli mnie podbrzusze, mam temp 37.8 od tyg, jestemsenna i zmeczona, mam dziwne humorki do tego czesciej chodze siku. Musze dodac ze mam zakazenie ropne macicy czy to mozliwe zebym byla w ciazy??prosze o pomoc
aniek
I przy zakażeniu ropnym macicy i po łyżeczkwaniu lekarz nie zalecił Ci wstrzymać się od współżycia???? icon_eek.gif Myślę, że jak najprędzej powinnaś się udać do gina.
Agnieszka.zg
też tak myślę że to nie ciąża tylko jakieś paskudztwo idz do gina jak najszybciej
madzia-1983
hmmm... temp minela a objawy sa. czyli nie mozliwe zebym byla w ciazy:-(. ginekolog dpiiero przyjmie mnie 5 marca niestety nie ma terminu i trzeba czekac. A mialam nadzieje ze moze sie udalo.icon_sad.gif
ale tez tak myslalam zapalenie ropne chyba powoduje problemy z zajsciem?
kethry
dziewczyno (że sie tak wyrażę icon_wink.gif ) nie czekaj na 5 marca! to chyba nie jest jedyny gin w okolicy?
użytkownik usunięty
Madzia, ja też bym poszła prywatnie, byle szybko. We Wrocławiu wizyty prywatne kosztują ok. 80 zł, ale można też znaleźć za 50 zł. Nie jest to majątek, gdy ceną jest zdrowie.
Powodzenia!
madzia-1983
no niestety niby nie ale wszyscy maja odlegle terminy alb chca 200zl za wizyte. icon_sad.gif. nie wiem cieszylabym sie gdyby to byla ciaza ale coraz bardziej w to watpie...nadal nie wiem czy czy przy zakazeniu mozna zajsc ciaze??icon_sad.gif
użytkownik usunięty
Jakie 200zł? A w jakim mieście mieszkasz? Może dziewczyny podpowiedzą Ci jakieś nazwisko.
madzia-1983
w katowicach. Niestety takie sa ceny lekarzy jesli ktos zna dobrego lekarza z tych okolic to prosze o pomoc
Onika
madzia-1983 czy ja dobrze rozumiem ty nie boisz się zajść w ciąże przy ropnym zapaleniu macicy? Ba, ty chciałabyś zajść w ciąże przy ropnym zapaleniu?
Może należy to najpierw wyleczyć?
Nie jestem lekarzem i z taką chorobą się nie spotkałam, ale brzmi groźnie.
Moim zdaniem to powinnaś się wstrzymać z współżyciem i przede wszystkim udać się do lekarza.
To bardzo smutne, że w Katowicach jest taki problem z dostaniem się do ginekologa. U nas prywatnie biorą 50 zl, a na wizytę w przychodni czeka się max 3 dni.
madama
MAdzia, idź do lekarza i powiedz, że sprawa jest pilna.
Moim zdaniem powinien Cię przyjąć.
Doruśka
tak szybko chciałaś zajść w ciaże po poronieniu?? moaj siostar zaszła 6 mies , ale lekarz stwiersdził ze i tak za szybko. tym bardziej,ze jej posiewy nei robili po łyzeczkowaniu icon_sad.gif((

ps jesteś w syt awaryjnej, mozesz sie zgłosić na izbe przyjeć do szpitala.zadzwonić do kasy chorych z zapytaniem gdzie się udać, i lepiej idź.w te dyrdy
kalina23
Witam dziewczyny jak długo krwawlilyscie po łyzeczkowaniu??ja jestem dzis rowno 2 tyg po i nadal plamie...lekarz powiedzial ze to ok..I ze mam 2 tyg nie wspolzyc .a u was jak to bylo??napiszcie.POZDRAWIAM
aasik
ja krwawiłam ok tygodnia. ale okres dostałam dopiero po 6 tygodniach po zabiegu.
a co do współżycia to po zabiegu miałam zakaz współżycia przez 4 tygodnie... więc dziwi mnie post madzi która po 2 tygodniach miała już wszystko zagojone (jeżeli wg lekarza ropne zapalenie nie jest raną:/ ) bo ja tak naprawde dopiero po miesiączce spokojnie się kochałam z moim narzyczonym, ale cóż to jest kwestia odpowiedniego podejscia i mądrego lekarza....
pozdrawiam
mameha80
witam, ja krwawiłam półtora tygodnia, z czego ostatnie 3 dni to było raczej brązowe brudzenie/plamienie niż krwawienie. Okres dostałam dziś , czyli po prawie 5 tygodniach od zabiegu.
Co do współżycia to po 3 tygodniach od zabiegu po raz pierwszy się kochaliśmy z mężem.
A tak apropos - macica się szybko regeneruje, a zabieg łyżeczkowania to nie jest znowu jakąś szalenie inwazyjną operacją, żeby trzeba było unikać współżycia przez wiele miesięcy (jeśli oczywiście nie ma żadnych komplikacji). Na pewno należy poczekać aż ustanie krwawienie, następnie iść na wizytę kontrolną do lekarza i jeśli lekarz powie, że wszystko się zagoiło można się zacząć kochać, chyba że tego absolutnie z jakiejś przyczyny zabroni (zakażenie itp.). Ale rzecz najważniejsza - psychika kobiety po stracie dziecka i zabiegu!!! To ona podpowie kiedy jest najlepszy moment...
Pozdrawiam
emka357
hej dziewczyny.. mam kilka pytan odnosnie poronienia:

1. czy jezeli poronilam w 3 tygodniu ciazy ,ktora nie byla w sumie potwierdzona przez lekarza, to jak pojde po weekendzie do gina to on mi wykaze ze takie zjawisko mialo miejsce ?

2. W jaki sposb to wybada i czy skieruje mnie na jakies oczyszczanie ?

3. jak takie oczyszczanie sie odbywa ?

4. czy mzoe sa jakies specjalne badania ?
Delfinka
Nie wiem, to tylko moje przypuszczenia ale może po szyjce da się wykryć przy badaniu. A ile czasu minęło od tych 3 tygodni? icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.