To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niepokojące obajwy bólu żełądka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aksonia
Mam problem...od dłuższego czasu cierpię na ból żełądka i głowy...
Po ciąży nasilił się i do tego towarzyszą mi mdłości, przez które nawet budzę się w nocy...do tego mam wrażenie jakby sił mi brakowało i czasem czuję się jakbym była z "waty"..są dni że jest dobrze a czasem nawet kręci mi się w głowie...czy któraś z was miała takie objawy???
bo u mnie to się nasila i zaczynam się obawiać...
marghe.
a lekarz co mówi o TWoim żołądku?
My Ci via forum diagnozy nie postawimy
Asik 75
Wg mnie to nerwy. U mnie podobnie zaczynała się nerwica. Ale nie zaszkodzi iść do lekarza. A może masz spadki cukru? Zbadaj glukoze, zróbo morfologię. Może masz osłabiony organizm po ciąży i porodzie.
aksonia
Jeszcze nie byłam u lekarza..mąż ciągle pracuje i dopiero mogę konkretne badania zrobić jak mąż bedzie mial urlop, bo mieszkam za granicą, i jestem sama, więc nie mam z kim dzidzi mojej zostawiać icon_sad.gif ...
Asik 75
A może po prostu jesteś przemeczona. Mąż w prazy to obowiązki spadły na ciebie. Korzystaj z każdej wolnej chwili i poswęcaj je dla siebie, spróbuj się zrelaksować, napij się meliski. A badania też zrób.
marghe.
CYTAT(aksonia)
Jeszcze nie byłam u lekarza..mąż ciągle pracuje i dopiero mogę konkretne badania zrobić jak mąż bedzie mial urlop, bo mieszkam za granicą, i jestem sama, więc nie mam z kim dzidzi mojej zostawiać icon_sad.gif ...

a dlaczego nei mozesz isc z dzieckiem?
aksonia
marg niestety nie mogę, bo Berlin jest duży i czasem do lekarza specjalisty trzeb ajechać spory kawałek, a ja niestety jeszcze nie zrobiłam prawo jazdy, jestem w trakcie, więc muszę korzystać z metra, lub kolejki miejskiej a czasem nie ma poprostu wind icon_confused.gif i po schodach z wózkiem jest bardzo ciężko...no i czasem długo się czeka u specjalisty icon_confused.gif
a nie chcę też brać dziecka gdzie są przeziębieni, kichający pacjenci icon_confused.gif
marghe.
Aksonia, Warszawa tez jest duzym miastem wink.gif , tez mało wind itp a jakoś wszędzie udawało mi sie dostać z wózkiem - w razie kłopotów prosiłam ludzi o pomoc
Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.