To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sinlac może uczulać???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
To moje któreś z kolei pytanie o Sinlac, wcześniej pytałam co to i czy można podawać go z butelki. Cieszyłam się, że dodałam do diety dziecka coś bardzo wartościowego,a tymczasem znów cały jest wysypany. Już dwa miesiące mieliśmy spokój z AZS i sterydowymi maściami i znów się zaczęło. Równolegle podałam nową zupkę ze słoiczka, soczek malinowy i Sinlac,więc nie wiem na 100% co go uczula,ale myślę, że napewno nie zupka. Wydawało mi się, że z Sinlacu zostały wyeliminowane wszystkie uczulające składniki...a teraz nic już nie wiem icon_cry.gif
Czy spotkał się już ktoś z uczuleniem na ten produkt? może czyjeś dziecko także nie mogło go jeść?ehhhh icon_sad.gif
malinowa i Malina
Uczulać może wszystko, więc sinlac też.
MamaLenki
tysia, może to soczek malinowy? najbardziej podejrzany
malinowa i Malina
Zasada podstawowa przy posiadaniu w domu alergika pokarmowego - nowe produkty wprowadza się pojedynczo, w odstępach przynajmniej 3 tygodniowych, pod warunkiem, że nie nastapiła reakcja uczuleniowa.
MamaLenki
Malinowa, wlasnie wrocilam, bo zapomnialam napisac o tym icon_biggrin.gif
tysia24
Malinowa i Malina i Mamo Lenki wiem, wiem o tej zasadzie,ale nic już mu nie szkodziło, więc spróbowałam na raz wprowadzić i teraz mam/mamy:( Za moją głupotę płaci brzdąc icon_sad.gif
Ja także ten nieszczęsny soczek bardziej niż Sinlac podejrzewam,bo tak samo reagował na soczki z brzoskwiniami lub morelami. Zobaczę co dalej...
malinowa i Malina
Narazie nie podawaj tych 3 rzeczy, poczekaj do ustapienia wszystkich obajwów, a potem wprowadzaj pojedynczo, w odstępach.
MamaLenki
tysiu, Lena też alergiczna icon_sad.gif nam lekarz zabronił narazie wprowadzać owoców tropikalnych, uczulających (róża dzika, maliny, brzoswkinie, bananay, etc) Wprowadziłam do diety małej kaszkę malinową i po obserwacji jest OK, dostaje ją 2x dziennie. Może postaraj się podawać przetwory jak np. kaszka z malinami, anie odrazu soczek malinowy (100%). Nie wiem, może stopniowo?

Narazie, jak pisała Malinowa, odstaw wszystko, unormuje się i po I produkcie.
tysia24
Mamo Lenki wprowadziłam ostatnio kaszkę malinową i jest na plus. Banany Dziubek je od 5 miesiąca i też nic mu nie jest. A ten soczek malinowy nie był 100% tylko z Gerbera z jabłkiem,winogronami i czymś tam jeszcze. Ale masz rację soczku i już nie podam, Sinlac też odstawiłam i zobaczymy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.