To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

silny nawrot Å‚uszczycy po amoksycylinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
cierpie na Å‚uszczyce od wielu lat,do niedawna bylam przekonana ze nawroty tej choroby mialam w okresie silnego stresu.....teraz dowiedzialam sie ze obecny atak(bardzo silny) dostalam po zastosowaniu antybotyku z amoksycylinie(mialam angine ropna).
Mam wielki zal do mojej poprzedniej dermatolog ktora nigdy mi nie wspomniala ze nie moge zazywac zadnego leku ktory ma w skladzie amoksycyline I rzeczywiscie pare lat temu tuz przed wysiewem choroby tez zazywalam podobny antybiotyk
Teraz cale cialo mam obsypane,wygladam potwornie i niestety ale czekaja mnie trudne miesiace pozbywania sie tej choroby
Teraz przynajmniej wiem co ja u mnie wyzwala,tylko dalej nurtuje sie pytaniem dlaczego dermatolog nic mi nie wspomniala ze takie infekcje moga prowokowac nawroty choroby.....
Nie wiem moze to i moja wina ze gdzies nie doczytalam, nie doinformowalam sie tylko w slepo sluchalam mojej pani doktor
lena77
ciao, bardzo goraco Cie pozdrawiam i przytulam wirtualnie. wiem, co to znaczy miec luszczyce, moja mama zmaga sie z ta choroba ponad 20 lat. brala juz chyba wszystkie leki od ziolowych mieszanek po silne sterydy. silne nawroty ma zawsze zima. dermatolodzy rozkladaja rece, nie znaja ani przyczyn (no wlasnie, mowi sie o stresie, ale co ciekawe, mama w czasie silnego stresu, ktory spowodowany byl choroba i smiercia jej mamy, a mojej babci, miala cofniecie, nie miala ani jednej krostki wtedy)nie znaja tez metody leczenia (skutecznej).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.