To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Księgowa, Warszawa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzka26
Szukam księgowej na cały etat bądż na pół etatu. Poszukuję osoby względnie młodej (do 40) icon_lol.gif ponieważ do jej obowiązków poza księgowaniem i rozliczaniem delegacji będzie należało wyszukiwanie w internecie różnych informacji dotyczących przepisów prawnych.
CV prosze przysłać na adres Zuzka26@vp.pl
Pozdrawiam
Erima
Szkoda, że to ogłoszenie nie jest za rok, bo ja będę szukać pracy, jestem księgowa, ale teraz ciut za wcześnie. Pewnie kogoś znajdziesz, a jeśli nie to polecam się w przyszłości. Pozdrawiam
zuzka26
Odezwij się za pół roku, może też będzie aktualne bo, jedna z nas idzie na macierzyński i nie wiadomo czy wróci icon_smile.gif)0
A może chcesz pracowac na 1/2 etatu od juz?
Erima
Nie ma szans od już, bo mam dwóch chłopców i co z nimi? Starszy pójdzie od września do przedszkola, a do młodszego niania, wtedy pewnie tak. Ale to też muszę przeliczyć, żeby był sens chodzenia do pracy i zostawienia maluchów. A w jakiej dzielnicy mieści się biuro, bo odległość też robi swoje?
Pewnie, że jak bedę szukać to sie odezwę, może akurat sie dogadamy.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.