To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek Mutsy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kuleczka78
Witam, wszystkich użytkownikówiżycze miłego dzionka:-) Prosze o porade w sprawie wózka Mutsy Urban Raider - a to dlatego, ze nosze sie z zamiarem jego kupna Ale! Własnie-cena za niego niczym sobie ale tak naprawde to nie wiem jaki on jest? Czy wart jest tych pieniążkow? Poradźcie coś?
Dzieki[/url]
Tobatka
Hej.. Na temat tego wózka było kilka dyskusji. Wrzuć w wyszukiwarkę forumową słowo "mutsy" a dostaniesz sporo postów do postudiowania:

wyszukiwarka
Karika_80
Kuleczko a moze nam sie przedstawisz?Zapraszamy.
Co do wozeczka ja niestety nie moge ci pomoc chociaz tez mi się podoba to nie miałam z nim do czynienia),ale inne forumki napewno niedlugo odpisza.
WITAMY NA FORUM!!!
kuleczka78
Witam ponownie,
Droga Karika_80 - jestem z warszawy, obecnie wychowuje swoje szkraby - chłopca 2,8 l i dziewuszke - 7 mcy. Siedze w domku - i niekiedy mam wszystkiego dosyc. Ale pocieszam sie ze do wiosny 2 miesiace a nie pol roku ...
Wlasnie jestem na etapie zmieniania wozeczka - musze powiedziec ze mam na tym punkcie troche hopla - ale chyba kazdy z nas go ma na innym punkcie...
Pozdrawiam
LILIANNA
witam !!
za to ja mialm doczynienia z mutsy i nawet go kupilam , tylko nie urban rider a 3 rider .. czyli przednie kolo jest posrodku ale jest podwojne i daje wieksza stabilnosc niz klasyczne trokjolowce .. moj wozek jest tez z przednim kolem tej samej wielkosci co te tylnie i jest to olbrzymia za;leta gdyz jesli ktos lubi wyprawy i podrozuje tak jak ja to nie ma problemu z nieruwnosciami i piachami w ktorych to male kolka sie ryja niestety .. werja 3 kolowa daje tez jeszcze mniejszy promien skretu niez w 4 kolowcu i ma woiekszy kosz na zakupy ..wiec dla mnie byl to wielki atut .. stelarz niczym sie nie rozni .. ja jestem zachwycona tym wozkiem .. i jego wygladem i jeszcze nie urodzilam a juz kolezanka zamowila po mnie ten wozek ..super wyglada przez to ze ma ta pojedyncza rame prowadzaca do przednich kol ..a nie tak jak wiekszosc wozkow na rynku ciezkie optycznie ,grube ramy .. no mi sie osobiscie bardzo nie podobaja wozki typu tako..i jak wiadomo jest to mercedes wsrod wozkow.. pposzukaj ich na allegro to troche zaoszczedzisz..tylko musisz dac sobie ciut czasu bo co roz jakis fajniejszy sie pojawia .. a jak bys chciala kupowac to daj znac a powiemci czy od danej osoby wrto bo jest jeden sprzedawca pod 3 nickami sprzedajacy i bardzo nieuczciwy .. ja sama od niego kupilam i dostalam takie g.... ze szkoda gadac , a zapewnial ze bedzie super prawie jak nowy .. no dobrze .. jak chcesz wiedziec o jakis szczegulach to pytaj odpowiem ci na wszytstkie pytania
pozdrawiam
kuleczka78
Dziekuje Lilianna za opinie - jak możesz to podaj mi nicki tych allegrowiczów.Bo zastanawiam sie nad Lord i Mattowy i Kamaracki? Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.