To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak przemycić Zyrtec?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

krissy
Zyrtec jest "bleeee", ale ze względu na ostry nawrót AZS jest niezbędny. Michał pluje nim na wszystkie strony, nawet ze "słodkim" wapnem nie przechodzi, bo awersja do łyżeczki i syropu. Z czym go można podać??
.uzytkownik.usuniety.
Rozumiem, że ten w kropelkach jest bleee. A ten w syropku? Nam smakuje. Bananowy.

Z
mama_do_kwadratu
z sokiem (bardzo słodkim syropem), bo tabletki (nie wiem czy dawkowanie byłoby możliwe dla 3latka) chyba jeszcze nie połknie.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Zwierzo.)
Rozumiem, że ten w kropelkach jest bleee. A ten w syropku? Nam smakuje. Bananowy.

Z

ale zytrecu w syropie chyba nie ma icon_confused.gif
mamami
Maciek wszystko łyka w tabletkach, skończył sie problem z podawaniem leków, bo syropów nienawidzi. Tabletki trenowalismy na multiwitaminie bo jest maleńka.
Myślę że dawkę da sie dopasowac, Maciek bierze ketotifen i po prostu dajemy pół tabletki, podejrzewam że z Zyrtecem byłaby tak samo.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Zwierzo.)
Rozumiem, że ten w kropelkach jest bleee. A ten w syropku? Nam smakuje. Bananowy.

Z

ale zytrecu w syropie chyba nie ma icon_confused.gif


Ależ jest. Jakem rzekła - bananowy. Pycha.

Z
Asik 75
W tabletkach Zyrtec i Claritina jest chyba gorsza od kropli. Mój Dawid wolał w płynie, a o tabletkach mówi, że są okropne.

A na miodku też by nie poszło?
mama_do_kwadratu
CYTAT(Zwierzo.)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(Zwierzo.)
Rozumiem, że ten w kropelkach jest bleee. A ten w syropku? Nam smakuje. Bananowy.

Z

ale zytrecu w syropie chyba nie ma icon_confused.gif


Ależ jest. Jakem rzekła - bananowy. Pycha.

Z

no to jestem w szoku icon_eek.gif icon_wink.gif
katiek
Kinga od jakiegoś roku-półtora bierze po pół tabletki. łyka bez problemu.
Użytkownik usunięty
Tymoteusz bierze Zyrtec co jakiś czas. Krzywi się, ale wie, że z mamusią nie ma przeproś icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.