To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Polecam tym, co majÄ… kominki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Jak w tytule - polecam spray do czyszczenia szyby kominkowej (na opakowaniu stoi, że służy także do czyszczenia grilla, kuchni, piekarników).
Przetestowałam większość badziewia jakie oferuje rynek, i ŻADEN srodek nie dokonał tego co ten (czyli wyczyścił szybę kominkową) w tak krótkim czasie, przy tak niewielkim udziale mojej osoby icon_eek.gif
Z reguły mycie szyby było przedsięwzięciem, którego nie znosiłam, które zajmowało mi mnóstwo czasu i energii, i było niezbyt efektywne jednak icon_wink.gif
Każdy środek wymagał później albo użycia skalpela w celu zeskrobania resztek spieczonej czarnej smoły z szyby, albo szorowania jakimś Cifem.

A to cudo wystarczy popsikać, pójść sobie w diabły icon_wink.gif na kilka minut, przyjść - i jak w reklamie - jednym pociągnięciem szmaty zetrzeć wszystko do czysta icon_eek.gif

Nie mogę się nadziwić icon_lol.gif chyba - jeśli nie polubię, to chociaz oswoję tę czynność icon_lol.gif

A to cudo, to spray do kominków, kupiony za nieco ponad 4 zł w sklepie LIDER PRAJS icon_surprised.gif
Kasia&Hania
A próbowałaś czyścić wilgotną szmatką "upapraną" w tymże popiole??? U mnie daje to rewelacyjne efekty. Tylko w ten sposób czyszczę szybke.

Ps. ja uwielbiam tę czynnośc icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Kocurek
Nie próbowałam, ale teraz juz na pewno nie spróbuję icon_wink.gif mam już złoty środek.
Kasia&Hania
Kocurku drogi spróbuj czyszczenie popiołem a 4zl. wydaj na przyjemności wink.gif wink.gif icon_lol.gif Pozdrawiam cieplutko, bo coś sie pogoda popsuła...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.