To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

libido-fem,erotika dla kobiet..?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Macie jakiekolwiek doswiadczenie w tej materii?
Czy któraś z Was probowala tak rozbudzic libido..?
Cóż,na razie kupiłam bułki z lubczykiem.. icon_wink.gif
Sel
Alusiaa, Ty to masz problemy... icon_twisted.gif
Skocz do najbliższego sexshopu to Ci doradzą. icon_cool.gif
A.L.
Tak, ja kiedys chcac rozbudzic libido, kazalam mezowi sie rozebrac.
Wystarczylo. icon_cool.gif
szantrapa
Ja mojemu byłemu mężowi kazałam się nie rozbierać icon_biggrin.gif też wystarczyło icon_biggrin.gif Przez 7 lat:D
grzałka
jak facet nieodpowiedni to żaden lubczyk nie pomoże
agabr
CYTAT(grzalka)
jak facet nieodpowiedni to żaden lubczyk nie pomoże
przeczytalam kulczyk i zastanawialam sie Grzalko czy cos Ci sie stalo.b
grzałka
icon_lol.gif
addera
Kulczyk, może nie rozbudza libido, ale ma inne zalety icon_lol.gif
m4rusia
Eeee, ja- rozwódka teraz nie mam takiego problemu ale faktycznie gdy Ex sie rozbierał to moje chęci spływały jak woda w kiblu. Teraz żadnych wspomagaczy nie potrzeba icon_lol.gif
szantrapa
Marta podpisujÄ™ sie pod TobÄ… icon_smile.gif
alusiaa
No coż,przemyślę odpowiedzi wink.gif
Kasia&Hania
hehe, z Waszych postów wynika, że najlepszym sposobem na podniesienie libido jest....rozwód icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif dobre, dobre icon_lol.gif icon_lol.gif
m4rusia
CYTAT(Kasia&Hania)
hehe, z Waszych postów wynika, że najlepszym sposobem na podniesienie libido jest....rozwód icon_lol.gif  :lol:  :lol:  dobre, dobre icon_lol.gif  :lol:

Gdzieś czytałam,że przeprowadzono jakis sondaż z którego wynikało, że to dopiero w drugim małżeństwie/ związku pożycie sexualne jest idealne i częstsze icon_lol.gif
szantrapa
O taaaaaak icon_redface.gif
Kasia&Hania
O Wy łobuzerki...namawiacie do rozpadu małżeństwa.... icon_twisted.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A ja w pierwszym małżeństwie mam wysoki poziom...hyhy...ale to może związane z wiekiem...trzydziecha (rycząca) się zbliza... icon_lol.gif icon_lol.gif
Pozdrawiam icon_wink.gif
m4rusia
CYTAT(Kasia&Hania)
O Wy Å‚obuzerki...namawiacie do rozpadu małżeÅ„stwa.... icon_twisted.gif  :lol:  :lol:  :lol:  
A ja w pierwszym małżeÅ„stwie mam wysoki poziom...hyhy...ale to może zwiÄ…zane z wiekiem...trzydziecha (ryczÄ…ca) siÄ™ zbliza... icon_lol.gif  :lol:  
Pozdrawiam wink.gif


To dlatego, że to małżeństwo z krótkim stażem icon_lol.gif (informacja zaczerpnięta z sygnaturki)
A tak serio, to tylko pozazdrościć wink.gif
szantrapa
Ja tam przez 7 lat miałam to samo, ani lepiej ani gorzej, natomiast teraz....icon_biggrin.gif Już samo to, że Olka pochodzi z pierwszego razu icon_biggrin.gif i była jak najbardziej planowana icon_biggrin.gif
Kasia&Hania
CYTAT(martucha96)
CYTAT(Kasia&Hania)
O Wy Å‚obuzerki...namawiacie do rozpadu małżeÅ„stwa.... icon_twisted.gif  :lol:  :lol:  :lol:  
A ja w pierwszym małżeÅ„stwie mam wysoki poziom...hyhy...ale to może zwiÄ…zane z wiekiem...trzydziecha (ryczÄ…ca) siÄ™ zbliza... icon_lol.gif  :lol:  
Pozdrawiam wink.gif


To dlatego, że to małżeństwo z krótkim stażem icon_lol.gif (informacja zaczerpnięta z sygnaturki)
A tak serio, to tylko pozazdrościć wink.gif



Martucha, małżeństwo a i owszem ze stażem krótkim, ale związek...hmmmm, obchodzimy dziesięciolecie w tym roku...hyhy....Pozdrowionka. Wy też macie nie najgorzej z tego co czytam wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Moje rozwódki drogie wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.