To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Idzie wiosna?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Roberta
Chyba już idzie wiosna!
Właśnie zobaczyłam kwitnące przebiśniegi przed moim blokiem.
Czy widziałyście już kolejne oznaki wiosny?
agarad
Ja czujÄ™ w powietrzu icon_smile.gif,
ale chyba tylko ja bo moi "współpokojowcy" w pracy nic a nic nie czują i zamykają okno bo im zimno, a ja otwieram i zmuszam ich do wąchania wiosny icon_smile.gif
Ksiwik
Ja mam piękne żołte krokusy w ogródku icon_smile.gif Codziennie na nie patrze i je podziwiam icon_smile.gif
aluc
tak, śnieg stopniał, stare psie kupy wyszli
_rybka
Ano wyszli. Bociany też gdzieś tam przylecieli.
Specjaliści twierdzą, że to maruder, który nie zdołał odlecieć.
A mnie się nic nie chce. Zawsze na wiosnę człowiek tylko leżałby i spał. A bazie w ogródku mam od stycznia. Nie wiem, czy to zeszło czy tegoroczne.
klaudia77
U mnie tez sa krokusy i przebisniegi icon_biggrin.gif
olivia
A u nas od soboty 18 stopni , piekne sloneczko az zyc sie chce icon_lol.gif
CrazyMary
U nas przed blokiem przebiśniegi. icon_smile.gif
sdw
A u mnie, cholera, ciapa icon_confused.gif I zimno, brrr...

Też chcę wiosny. Podeśle ktoś?
cos_cos
Wiolu ja Ci podeślę szybciutko priorytetem icon_wink.gif U mnie ciepło i przyjemnie, wlaśnie ładne popołudniowe słonko wyszło.
Dorotka
A nas też dziś słonecznie tylko przez chorowitka siedzimy w domu icon_confused.gif Pies (suka) zrobiła porządki w budzie i roznosi po całym ogrodzie siano icon_lol.gif
lena77
od jutra podobno -10 ma byc
moja rodzina przez te skoki temperatury cala w rozsypce, nafaszerowana lekami
Dorotka
Kacper wychodzi po woli z choroby to ja dziś zrobiłam sie "pociągająca" icon_razz.gif modlę sie aby Kornel tym razem nic nie załapał icon_confused.gif
gosiaM
U nas przez dwa dni a dziś trzeci świeci śliczne cieplutkie słonko. A pod oknem coś zaczyna wyciągać do słonka zieloną mordkę ... chyba icon_lol.gif chwasty jakieś
Abotak
Ja widzialam. Od grudnia mniej wiecej icon_rolleyes.gif kwitna drzewa, przebisniegi i krokusy u nas w ogrodzie, a od stycznia zonkile, forsycje na calego.
Z tym, ze u nas w ogole wiosna wczesnie przychodzi, a w tym roku, w szczegole. icon_cool.gif
W niedziele towarzystwo mi biegalo po ogrodzie rozebrane do podkoszulkow. icon_lol.gif

Styczniowo z ogrodka




icon_rolleyes.gif

Arwena.
ProszÄ™, komu wiosny?


gullviva
ojjjj ... to zdjecie krokusow normalnie mnie zabololo icon_wink.gif icon_lol.gif .... jeszcze wczoraj widzialam i krokusy i przebisniegi a dzisaj znowu pada snieg ....niech to szlag ..... i jeszcze wieje potwornie icon_sad.gif
Sel
tak jest wiosna icon_twisted.gif -pół kilo sniegu mam na parapetach. icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(żmijasel)
tak jest wiosna icon_twisted.gif -pół kilo sniegu mam na parapetach. icon_biggrin.gif


i odczuwalne -15 icon_evil.gif
Meggi
CYTAT(Mika)
CYTAT(żmijasel)
tak jest wiosna icon_twisted.gif -pół kilo sniegu mam na parapetach. icon_biggrin.gif


i odczuwalne -15 icon_evil.gif


Pozwólcie ,że dopiszę się ,Toruń też zasypany icon_evil.gif
gosiaM
No i Szczecin przysypało, zimno i jakoś niestety wiosny chwilowo niewidać ... i zapowiada się że przez kilka dni widać niebędzie
kejtlin
Dziś byłam z synkiem na spacerku w poszukiwaniu wiosny... i jest icon_biggrin.gif mogę z całą pewnością stwierdzić że idzie wiosna. Potem prześlę kilka fotek z oznakami wiosny w szczecinie.
Roberta
Dziś pachaniało wiosną! icon_smile.gif
gosiaM
O tak w Szczecinie piknie normalnie. Przebiśniegi, krokuski, pączki ... słonko. W końcu mamy wiosnę.
kejtlin- a ty to która część tego jakże "piknego" miasta?
Abotak
To troche wiosny na zachete. Drzewo przed domem ktore zwykle nam kwitnie na poczatku kwietnia, zaszalalo w tym roku i juz pod koniec lutego tak sie prezentowalo:



A pod nim przekwitajace ostatnie krokusy i tulipany w paczkach:



Hiacynty i spoznione u nas (bo w okolicy juz przekwitaja) zonkile


kejtlin
gosiaM ja jestem ze śródmieścia a Ty?

A to obiecane zdjęcia - tak wyglądał dziś szczecin icon_biggrin.gif









Cudnie, oby tak dalej icon_smile.gif
Inek
U nas czuć było przez trochę wiosnę w powietrzu, ale dziś znów popruszył śnieg icon_confused.gif
Kwaituszki śliczne!!
gosiaM
CYTAT(kejtlin)
gosiaM ja jestem ze śródmieścia a Ty?


Samiuśki środeczek Pogodna
A tak troszkę poza wątkiem wiosennym- fajnie że ktoś z tej strony miasta się trafił ... bo u nas prawobrzeże raczej żądzi na forum
Inek
A u nas całkiem wiosennie icon_wink.gif -> - 5 stopni icon_wink.gif
Mika
wiosna musi przyjść bo wczoraj kupiłam zimową kurtkę icon_lol.gif

to jak z parasolem -jak zabiorę go ze sobą to NAPEWNO padać nie będzie icon_wink.gif
Sel
Ja mam depresyjny okres i jedyne co mnie pociesza to nadchodząca wiosna. wink.gif Sama jestem zdziwona, że jej zapach za oknem pozytywnie mnie nastraja-a już myślałam ostatnio, że nic nie jest w stanie mnie pocieszyć.

Gdy to pisałam dostałam wiadomość-moja przyjaciółka w Opolu właśnie urodziła córcię! icon_biggrin.gif
A.L.
Gratulacje dla przyjaciolki!

U nas wiosna na calego, drzewa kwitna, kwiaty takoz, ziemia pachnie.
Wczoraj bylo 21 stopni i chodzilismy bez kurtek. Oby tak dalej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.